gebe olabilir miyim

ceyda1199

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
17
7
24
merhabalar bi konuda tecrübelerinizden faydalanmam lazım bugun regl gecikmemin 5.günü ve erken gebelik testlerinden yaptım silik bi şekilde çift çizgi çıktı evde bi kaç tane vardı diğeri de aynı marka (artımed) o da aynı şekilde çıktı fakat kaset testte hiçbir şey çıkmadı. Sizce yanıltıcı olabilir mi ? bugun kan testi verdim ama sabırsızlıktan burda da yazmak istedim. Normalde reglm cok duzenlidir bu kadar gecikme yaşamam. Emin olmak için beklemem gerektiğinin farkındayım ama yine de yorumlarsanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_0359.jpeg
    196,4 KB · Görüntüleme: 64
Çizgi bariz var canım çıktı mı kan sonucun

Çizgi bariz var canım çıktı mı kan sonucun
henüz çıkmadı bekliyorum umarım vardır çok umutlandım ama sizce erken gebelik testleri güvenilir midir çünkü iki tane erkende de çıktı fakat kasette çıkmadı kanda varsa kesin çıkar değil mi ? ilk hamileliğim olacak inşallah tecrübesiz olduğumdan soruyorum

kasette daha geç çıkıyor. Erken gebelik testleri markadan markaya değişiyor güvenilirliği. Kan vermişsiniz en doğru sonucu o verecektir umarım gönlünüzde ne varsa o olur :)

Kasette daha geç çıkabiliyor canım ama bu testte bazen yalancı pozitif çıkarabiliyor gözden her gün yapıp koyulaşmaya takip et zaten koyulaşıyorsa gebeliktir

Evet varsa kanda kesin çıkar

Çok net çıkmış

Çok net çıkmış
Çıktı mı sonucunuz
ayy öncelikle hayırlı olsunn çıktı mı sonucunn
bencede var :) kan sonucu ne zaman cıkacakmışşş
Evet varsa kanda kesin çıkar
kasette daha geç çıkıyor. Erken gebelik testleri markadan markaya değişiyor güvenilirliği. Kan vermişsiniz en doğru sonucu o verecektir umarım gönlünüzde ne varsa o olur :)
maalesef gebelik çıkmadı sizler de bu markaya güvenip de hevesinizi kursağınızda bırakmayın derim

Eklentiler

• IMG_0375.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 42
3 dakikada negatifti sizci sonradan çıkan çizgi kurudgu içinmi ?

Eklentiler

• IMG_1365.jpeg
    113,9 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_1363.jpeg
    34,2 KB · Görüntüleme: 20
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…