Gebe olabilir miyim ?

yabuislernew

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2024
5
0
25
Öncelikle düzensiz regl döngümün olduğunu belirtmek isterim(31-32 gün civarında döngüm). Regl olma günüme yakın planlanmayan bir yakınlaşma yaşadım. Ve erkek arkadaşım vajina girişine doğru boşaldı.
Bir saat içerisinde ertesi gün hapı kullandım. 20 ağustosta gayet pıhtıli yedi gün süren bir regl geçirdim ilaçtan mi bilmiyorum ama her zamanki gibiydi gün olarak da. Sorum şu ki bugün regl olmam lazımdı ama olmadım karnımda büyük ağrı ve batma mevcut gebelik riski olabilir mi yoksa olduğum reglden sonra bu ihtimal bitmiş midir

Yakınlaşma esnasında asla içime girme ve boşalma olmadı ama boşaldığı yer beni korkuttu cevaplar mısınız

Ve reglden kısa bir süre sonra çok ağır bir grip geçirdim serumlar ilaçlar kullandım gecikmesinde pay olabilir mi. canımı çok sıkıyor bu durum karnım da ve kasıklarımda mükemmel ağrı var bugün. Göğüs hassasiyetimde ama stresten olamıyorum sanırım. Cevabınız için teşekkür ederim

Ve reglden kısa bir süre sonra çok ağır bir grip geçirdim serumlar ilaçlar kullandım gecikmesinde pay olabilir mi. canımı çok sıkıyor bu durum karnım da ve kasıklarımda mükemmel ağrı var bugün. Göğüs hassasiyetimde ama stresten olamıyorum sanırım. Cevabınız için teşekkür ederim

Regl olmuşsun canım gebe değilsinnnnnnnnn

Sanmıyorum canım . Ama ilacında 100 100 korunurlugu yok . Ama değilsin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…