Gebeliğe Hazırlık Gebe olabilir miyim???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa çok zarar verir mi ki çünkü bacak ağrım fazla diye düşünmeden almıştım
Hamileliği öğrenmeden önce bende çok ilaç aldım ama o zamanlar daha çok erken olduğu için bir zararı olmaz sadece öğrendikten sonra dikkat etmeniz lazım şimdi üzülmenize gerek yok yani hem önce bir kesinleştirin:)

Gecikmeniz hormonal sebeplerden de olabilir. Hastaliktan , stresten, ilactan vs de. Ama mutlaka yarin bir test yapin. Gecikme ile korunmussunuz, hamile degilsiniz diyemeyiz ne yazik ki. Ustelik arveles gercekten agir bir agri kesici. Sonra sizin ve varsa bebeginiz icin sorun yaratmasin.

Doğru kesinleştireyim sonrasına bakayım. Akşam düştü aklıma gece gece de karışık hal alıyo insanın kafası

Doğru kesinleştireyim sonrasına bakayım. Akşam düştü aklıma gece gece de karışık hal alıyo insanın kafası
Evet beynimiz duruyor mantıklı düşünülemiyor yolunuz açık olsun inşallah banada haber verirseniz sevinirim merak ederim çünkü

Evet beynimiz duruyor mantıklı düşünülemiyor yolunuz açık olsun inşallah banada haber verirseniz sevinirim merak ederim çünkü
Ben ilk kızımda tomografiye girdim 1 aylıktı ben hamile olduğumu 2 aylıkken öğrendim şimdi şükür sıkıntım yok kızım 4 yaşında 2 ay fazla evet ama unutuyorum ne zaman olduğumu çekmece açıp açmadığıma bakıyorum açtım mı çamaşır kısmını ped aldım mı ordan geçen ay diyorum kansızlık var bende genel olarak önemsemiyorum çünkü tam gününü şimdi de bacak ağrısı çekince ilaçlar alıp durdum bu sefer de böyle mi olacak diyorum

Ağrı kesiciler bazen kesiyor adetı dicem ama çok geçmiş üstünden inşallah gonlun deki neyse o olur Rabbim aratmasın

Valla olsa çok sevinicem ama ne yapıcamı da şaşıcam ben öyle bi karışık haldeyim birine de söyleyemedim
Bu kadar cok ilac almisken insallah hamile degilsinizdir.

Merhaba ben yeni uye oldum size birsey sormak istiyorum benim 5 bucuk aylik oğlum var henüz spiral taktiramadim gecen ayin 3unde adet oldum 6 gun surdu sonra aynı ay tekrar 27sinde oldum dun adet gunum de ama henüz adet olmadim sizce hamile olabilir miyim esimle korunuyorduk lütfen okuyan cevap versin

Okudum ama bi fikrim yok Allah gönlüne göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…