Gebeliğe Hazırlık Gebe olabilir miyim???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa çok zarar verir mi ki 😔😔😔 çünkü bacak ağrım fazla diye düşünmeden almıştım
Hamileliği öğrenmeden önce bende çok ilaç aldım ama o zamanlar daha çok erken olduğu için bir zararı olmaz sadece öğrendikten sonra dikkat etmeniz lazım şimdi üzülmenize gerek yok yani hem önce bir kesinleştirin:)

Gecikmeniz hormonal sebeplerden de olabilir. Hastaliktan , stresten, ilactan vs de. Ama mutlaka yarin bir test yapin. Gecikme ile korunmussunuz, hamile degilsiniz diyemeyiz ne yazik ki. Ustelik arveles gercekten agir bir agri kesici. Sonra sizin ve varsa bebeginiz icin sorun yaratmasin.

Hamileliği öğrenmeden önce bende çok ilaç aldım ama o zamanlar daha çok erken olduğu için bir zararı olmaz sadece öğrendikten sonra dikkat etmeniz lazım şimdi üzülmenize gerek yok yani hem önce bir kesinleştirin:)
Doğru kesinleştireyim sonrasına bakayım. Akşam düştü aklıma gece gece de karışık hal alıyo insanın kafası 🙄🙄🙄

Doğru kesinleştireyim sonrasına bakayım. Akşam düştü aklıma gece gece de karışık hal alıyo insanın kafası 🙄🙄🙄
Evet beynimiz duruyor mantıklı düşünülemiyor 😊 yolunuz açık olsun inşallah banada haber verirseniz sevinirim merak ederim çünkü 😅

Evet beynimiz duruyor mantıklı düşünülemiyor 😊 yolunuz açık olsun inşallah banada haber verirseniz sevinirim merak ederim çünkü 😅
Ben ilk kızımda tomografiye girdim 1 aylıktı ben hamile olduğumu 2 aylıkken öğrendim şimdi şükür sıkıntım yok kızım 4 yaşında 🙃🙃🙃 2 ay fazla evet ama unutuyorum ne zaman olduğumu çekmece açıp açmadığıma bakıyorum açtım mı çamaşır kısmını ped aldım mı ordan geçen ay diyorum kansızlık var bende genel olarak önemsemiyorum çünkü tam gününü 😅😅😅 şimdi de bacak ağrısı çekince ilaçlar alıp durdum bu sefer de böyle mi olacak diyorum 😄😄😄

Yani geri çekilme ile korunma. Ama benim adetim düzensiz fakat 20 sinde olurdum en geç geçen ayın 20 sinden beri de olmuyorum zaten. Ama ağrı kesici de geçen hafta çok aldım hergün bugünlerde de alıyorum. Acaba ağrı kesiciden kas gevşelticiden mi deidm. Arveles alıyorum ağrı kesici onun güçlü olduğunu söylediler bana çünkü.
Ağrı kesiciler bazen kesiyor adetı dicem ama çok geçmiş üstünden inşallah gonlun deki neyse o olur Rabbim aratmasın

Adetim gecikti ama biz korunmuştuk. Ağrı kesici aldım kas gevşeltici ile fıtık başlangıcı olduğu için başka türlü geçmiyo almak zorunda kalıyorum. Ve akıntım da arttı. Belki psikolojik düşünüyorum ama hamile kalmış olabilir miyim???
Merhaba ben yeni uye oldum size birsey sormak istiyorum benim 5 bucuk aylik oğlum var henüz spiral taktiramadim gecen ayin 3unde adet oldum 6 gun surdu sonra aynı ay tekrar 27sinde oldum dun adet gunum de ama henüz adet olmadim sizce hamile olabilir miyim esimle korunuyorduk lütfen okuyan cevap versin

Merhaba ben yeni uye oldum size birsey sormak istiyorum benim 5 bucuk aylik oğlum var henüz spiral taktiramadim gecen ayin 3unde adet oldum 6 gun surdu sonra aynı ay tekrar 27sinde oldum dun adet gunum de ama henüz adet olmadim sizce hamile olabilir miyim esimle korunuyorduk lütfen okuyan cevap versin
Okudum ama bi fikrim yok Allah gönlüne göre versin inşallah

X