Gebe miyim

Bahtsizki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
13
0
28
mayıs 23 te reglim bitti 28 mayısta korunmasız ilişkiye girdim geri çekilme yöntemiyle reglim düzelsizdir geçen ay da mayıs yaında da kanamam doğru düzgün gelmemişti tarlusal kullandım öyle gelmişti 21 haziranda adet takvimime göre regl olmam lazımdı o gün kahverengi kırmızı renkte kanamam geldi tabi o zamana kadar yaptığım idrarda gebelik testlerimin hepsi negatif geldi beşki de 20 tane yaptım 22 haziranda kadın doğuma çıktım gebelik olmadığını söyledi kanda beta hcg baktırdım negatif geldi o gün kahverengi kanamam ara ara da kırmızı kanamam geldi azar azar sol tarafımda kist varmış o yüzden regl gecikmesi olabilir diyolar bugün idrar testi yaptım negatif geldi gebe olma ihtimalim var mı ya da testi bir daha ne zaman tekrarlamalıyım ilişkiden 25 gün sonra kan testi yaptırdım yani negatif çıktı doktor olsa gözükür zaten rahmin de gebelik kalınlığında değil dedi bugün 29 gün oldu idrarda negatif çıktı sizce ne yapmam lazım bu arada kanamam regl tarihinden itibaren 5 gün kahverengi kırmızı arada geldi çoğunlukla da kahverengi geldi

Son düzenleme:
Kesin yoktur dimi ya geç döllenme olmamıştır 2.5 cm kistim varmış sol tarafta bir de prolaktinim yüksek benimhipofiz bezimde adenom var acaba diyorum şuan belli mi etmiyor ama baya da oldu ilişkinin üstünden nişanlım da ben kendimi biliyorum imkansız diyo

Madem korkuyorsunuz niye korunmasiz iliskiler yasiyorsunuz iste bunu anlamiyorum. Hersey negatif gelmis bosuna panik yapmayin.

Kesin yoktur dimi ya geç döllenme olmamıştır 2.5 cm kistim varmış sol tarafta bir de prolaktinim yüksek benimhipofiz bezimde adenom var acaba diyorum şuan belli mi etmiyor ama baya da oldu ilişkinin üstünden nişanlım da ben kendimi biliyorum imkansız diyo
25 gün sonra kanda negatif çıktı diyorsun yoktur gebelik . Birde kist oluştuğu için adetin sökülemiyor olabilir

IMG_20230626_220200.jpg
sizce hamile miyim erken test yaptım onda da silik çıktı hastaneler kapalı kan veremiyorum yardimmm

X