Gebe kalmış olabilir miyim yardım edin lütfen

Gulcgmn01

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2022
50
4
11 Şubat günü sevgilimle sürtünme yolu ile ilişkiye girerken ucu birazcık girer gibi oldu ve pembemsi kan geldi sonra hemen bıraktık o günden sonra vajinamda aşırı kaşıntı başladı vajınamın sağ kısmında hafif şişlik var ve beyaz akıntı gelmeye başladı akıntı ve kaşıntı ara ara oluyordu zaten . Normalde en son 5 şubatta regl olmuştum geçen hafta gebelik testi yaptım negatif çıktı ama hala regl olmadım gebe olma ihtimalım var mı lütfen yardım edin ? Üzerine doğru herhangi bir boşalma asla olmadı ama şu zevk suyu olayını okudum grupta korktum uyku uyuyamaz oldum .

11 Şubat günü sevgilimle sürtünme yolu ile ilişkiye girerken ucu birazcık girer gibi oldu ve pembemsi kan geldi sonra hemen bıraktık o günden sonra vajinamda aşırı kaşıntı başladı vajınamın sağ kısmında hafif şişlik var ve beyaz akıntı gelmeye başladı akıntı ve kaşıntı ara ara oluyordu zaten . Normalde en son 5 şubatta regl olmuştum geçen hafta gebelik testi yaptım negatif çıktı ama hala regl olmadım gebe olma ihtimalım var mı lütfen yardım edin ? Üzerine doğru herhangi bir boşalma asla olmadı ama şu zevk suyu olayını okudum grupta korktum uyku uyuyamaz oldum .
Bir şey olmazda madem bu kadar korkuyorsunuz önlem alsaydınız keşke

Çok ani oldu yani ilk defa böyle bir şey yaptık haklısınız

Profil sayfanızda da yazmışsınız, yorum yaptım. Bir de buradan yapayım. İçiniz rahat olsun hamile değilsiniz. Ama enfeksiyon var muhtemelen. Ayrıca bulaşıcı hastalık vs. riskinden nasıl korkmuyorsunuz. Ben olsam daha çok bundan korkardım. Cinsel yolla bulaşan hastalık başınıza gelse ailenize nasıl anlatacaksınız? Enfeksiyon için mutlaka doktora gidin.

Haklısınız aslında bunu hiç düşünemedim bulaşıcı hastalıkların tedavisi olmuyor mu bir de vajınamın iç kısmında sivilce çıktı bu da enfeksiyon belirtisi mi acaba

Haklısınız aslında bunu hiç düşünemedim bulaşıcı hastalıkların tedavisi olmuyor mu bir de vajınamın iç kısmında sivilce çıktı bu da enfeksiyon belirtisi mi acaba
Merhaba,
belli ki hamilelik endişesindesiniz ama lütfen rica ediyorum aynı konuyu defalarca açmayın, bu konunuzda size gerekli cevaplar verilir zaten.
Hamile değilsiniz ama enfeksiyon kapmış olabilirsiniz bu sebeple en kısa sürede bir jinekoloğa gidip muayene olmalısınız.

X