Gebeliğe Hazırlık Gebe kalmak için HAYIT tohumuda için

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kirpapatyasi80

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2020
62
82
29
Kızlar merhaba vücut ısısı takibi , Ovülasyon Takibi , İbrahim Saraçoğlu kürleri ve eşimin kendinden dikkat etmesi gibi bir çok yöntemle birlikte HAYIT tohumuda içtim.

1- Bir aktar dan 3tl lik Hayıt tohumu alın
2-Bu tohumu araştırabilirsiniz bir çok yararı var erkeklerde kullanabilir.
3- birazcık baş dönmesi yapabiliyor dikkat edin. Birazcıkta mide ağrıması yapıyor .Sonuçta bu bir bitki illaki yan etkileri var
4-Ben hamile kaldım ay âdetten sonra 15 gün içtim
5- Bu ara o kadar çok şey yaptık ya hangisinden hamile kaldım bilmiyorum tabi Allah’ın da takdiri .Ama çabamıda buraya yazmak istiyorum
6-Hiçbir zararı yok aktardaki adam bana abla bayanlar bunu ara ara kullanmada dedi bir kere kullanın alerjiniz varsa kullanmayın ama

Hazırlanışı
Bir çay kaşığı hayat tohumunu bitki çayı demler gibi demleyelim. Ilıkken günde bir kere için. 15 gün vazgeçmeden geçen 15 günden fazla içmeyin. Bitki çayları 15 günden fazla içilmez. 15 gün âdetten sonra olacak . Adetiniz çok uzun sürüyorsa yumurtlamanıza denk gelmeden 15 gün hesaplayın. Çayı içtikten sonra tohumlarını da yeyin. Allah’ın izniyle hormonlarınızı düzenleyecek. Aylardır bu yöntemleri araştırıyorum inşallah size yararı olur. Bir çok yöntem denememiz sebebi sorunun ne olduğunu bilmememdan kaynaklanıyor . Böyle bir sorun varmış bugün hepsini denedim .Şu gebeyim benim Allah sizede nasip etsin inşallah

Onclikle hayirli olsun insallah evladinizi hayirla kucaginiza alirsunuz. Bende hayit suyu iciyorum hazir suyla karistrip ve bayan cayi iciyorm icinde hayit tohumu testere disli aslan pencesi civanpercemi olan. Baklm bu ay bunu denedm insallah vesilem olur. Siz kac aydir deniyodunuz

Merhabalar durumunuz nedir merak ettim 4 sene olmuş neredeyse. Önerileriniz var mı?

Değerleri dengelediğini duymuştum oysa. Herkeste farklı etkileri var demek ki
Merhaba evet bana da çok dediler böyle şeyler iç aslanperçemi hayt tohumu vs vs hormonları bozuyor bunlar da ben böyle şeyler içmedim allahtan istedim oldu çok şükür size de tavsiye ederim Meryem süresi enbiya süresi okuyun dinleyin Zekeriya duası dinleyin teheccüde kalkın gen böyle yaptım aynı ay hamile oldum tabi ben aşılama yaptım tutsun diye dua etmiştim oldu

Onu da Rabb'im gönderiyor aslındâ aşılamalar,tüp bebekler sadece aracı. Hormon testi vereceğim fakat reglim gelmiyor doğru düzgün. Civanperçemini biliyor musunuz peki?

Onu da Rabb'im gönderiyor aslındâ aşılamalar,tüp bebekler sadece aracı. Hormon testi vereceğim fakat reglim gelmiyor doğru düzgün. Civanperçemini biliyor musunuz peki?
Onu duydum açık konuşmak gerekirse üşendim de uğraşmadım böyle şeyler ile kuru incir vs içmiş yemiştim ama hiçbiri ilaç kadar etkili olmuyor incir zaten çok şekerli tiksindiriyordu beni öyle doktora gittim içmedim allahtan istedim oldu rabbim verdi

Değerleri dengelediğini duymuştum oysa. Herkeste farklı etkileri var demek ki
Tabi farklılık olabiliyor..
En kızdığım nokta ise üstüne basa basa sormuştum bana birisi vermişti onun aldığı yere sordum prolaktin dengesini bozar mı diye bozmaz dediler saraçoğlu müşteri hizmetlerini aramıştım sağolsunlar o kadar iyilerki satış yapmak değil insan sağlığı ön planda onlarda.. görüştüğüm müşteri temsilcisi kadın lütfen hormon testini yenileyin prolaktin değerinizi daha da bozabilir ondan sonra size bir tavsiye de bulunuruz falan demişti hatta soğan kürü bile bazı hormonları düşürüp yükseltbiliyormuş o yüzdem detaylı araştırmanızı öneririm

Haklısınız. Biz kadınlar ilaçlardan ziyade doğal yollara başvurmak istiyoruz. Keşke istediğimiz sonucu alabilsek.Umudumu yitirmeyeceğim

Hormon değerlerimi bilmiyorum henüz tarlusal kullandım regl olmadım lekelenme oldu. Civanperçemini deniyim öyleyse hormon değerlerime göre kullanırım hayıt otunu. Söylediğiniz şekilde.

Hormon değerlerimi bilmiyorum henüz tarlusal kullandım regl olmadım lekelenme oldu. Civanperçemini deniyim öyleyse hormon değerlerime göre kullanırım hayıt otunu. Söylediğiniz şekilde.
Bence hormon testlerinç yaptırmadan hiçbirşey kullanmayın,benim sizin için söylüyorum civenperçiminide..

Regl olduğunuz da 3. Gün hormon testi verin daha sonra saraçoğlu müşteri hizmetlerini arıyın onlar size önerir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…