Gebe kalamayanlar buraya.....

Cnm.bende tedavi ye başladım iğne kullanıyorum yumurta büyütücü pazartesi kontrol um var bakalım buyumusmu

Masallah canim yaa, cok az kalmis . Darisi bana insallah. Sayili gunun kalmis hemencik gecer , allah yardimcin olsun insallah
Cabuk geciyo günler hazirlikla ugrasinca anlamadım bile ama artık kimildamaya bile hal yok her yerin agriyo bi an önce gelseydi[/QUOTE]
Masallahhh kiz bitmisss... eli kulagindadir prensinin, nasil bakalim kilosu falan yerindemi? Hersey yolundami? Kiz bide sen kac kilo aldin? Ben sankim cokmu aldim ney, cunku asil kilo 6-7 ayda basliyomus... ben suan 24+2 haftadayim ve 7 kilo aldim[/QUOTE]
Bn 16 kilo aldim...ama sadece karnım var goren sasiyo zaten zayiftim ....bebişte iyi bnd çok ağrı oluyo uyku yok sağa sola donemiyrm nerdeyse 1 ay griple geçti

Ayy nazara inaniyom bazen esimle yok yere bnd geriliyom hep milletin gozu bzd...amin kuzum darisi herkese insallah

Aynen bnd nasil zaman gecti anlamadim cnm ...snd dua et kolay olsun ilk dogum bisey bilmiyrm tecrube yok rabbim isteyen herkese nasip etsin

Ayy nazara inaniyom bazen esimle yok yere bnd geriliyom hep milletin gozu bzd...amin kuzum darisi herkese insallah

Olmaz mı kuzum bakma şimdi kar kış diye millet birbirini pek görmüyo denk gelince veya yazın sık görüşülünce ilk soru sende yok mu daha bişey tembel falan oluyo şimdi bide 3 sene bitiyo bizim Nisan da e ablamın da bebeği var üstüne bide hamile kaldı düştü gözler hepten bana çevriliyo. Üzülüyorum ama yapcak bişey yok duadan başka. Sende bizleri unutma bol bol dua bekliyoruz doğumda da aklına gelirsek ne mutlu rabbim sağ salim kavuştursun sizi...

Merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim size bir sorum olacaktı 2 senelik evliyim yaşım 20 ama hiç bebeğim yok eşimle bu ay Korunmasız ilişkiye girdik yumurtalanma donemim sizce bende hamile kalabilirmiyim? ??

2 senedir olmuyor cnm hem bende 5.5 ve 6 cm çikolata kistleri var oyüzden doktr doğal yolla hamile kalmn cok zor dedi oyüzden basladm
Komşumun 6 yıl olmadı çikolata kisti yüzünden ameliyat oldu aldırdı aldırmasıyla hemen gebe kalmış şimdi bir buçuk yaşında bir çocuğu var tüp bebeğede gerek kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…