Gebe kalamayanlar buraya.....

Çok sevindim canım allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin tedavi falan oldun mu pazarda ben alırım inş bu sonucu
İnşallah canım benim 6 aydır tedavi oldum ama olmadı bir buçuk aydır ari polen ve ari sütü nü ve hayit çayını ictim ve hamile kaldım ari bal ve sütü nü sabah aç karna bir tatlı kaşık yedim sonra çayımı ictim kendim kaynaatim 5dk kaynat 5dk beklet sıcak iç akşamları da yemekten sonra ay sini yap ve iç hep düzenli şekilde yap ve inşallah canım benim sende benim gibi sevinirsin :))

Çok sevindim canım allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin tedavi falan oldun mu pazarda ben alırım inş bu sonucu
İnşallah canım benim 6 aydır tedavi oldum ama olmadı bir buçuk aydır ari polen ve ari sütü nü ve hayit çayını ictim ve hamile kaldım ari bal ve sütü nü sabah aç karna bir tatlı kaşık yedim sonra çayımı ictim kendim kaynaatim 5dk kaynat 5dk beklet sıcak iç akşamları da yemekten sonra ay sini yap ve iç hep düzenli şekilde yap ve inşallah canım benim sende benim gibi sevinirsin :))

sagol canim insallah allahim herkese nasip etsin kizla hayit cayini icin ben onunla hamile kaldim cook iyi ve bide ari poleni ve ari sutu tamam i hadi allah yardimcin olsun

Hayırlı olsun canm allah tamamına erdirsin :KK68: bende az önce aktara sordum çörek otu karışımını hsg çekilcem sonraki ay mı başlasam bilemedim. Arı sütünü de görmüştüm aslında. Yarın alırım artk birini :))

Kııız ne ara hamile kaldın sen daha geçende görmüştüm bişey yoktu çok şaşırdım vala hayırlı olsun sağlıkla doğsun inşaallah. Sırrını bize de söyle bari darısı başımıza olsun :KK39:
Kiz biliyorsun 2 kere tup bebek yaptım olmadı .2 sene sonra kendiliğinden hamile kaldım :))Teşekkürler amin inşallah sağlıklı olur

Ne güzel ya maşallah :)) nasıl öğrendin ne zaman öğrendin
Ben zaten hamile olacağım aklımın ucundan geçmiyordu. Hatta eşimde vardiyalı çalışıyordu sadece 1 yada 2 kere ilişki oldu koca ayda .bende stresten adetim 20 gün geçti bazı olaylardan dolayı .doktora bi gittim direk kalp atışlarında duydum ben şok oldum zaten ...ınanamadim haala da çevredekiler inanamıyor.

Ben zaten hamile olacağım aklımın ucundan geçmiyordu. Hatta eşimde vardiyalı çalışıyordu sadece 1 yada 2 kere ilişki oldu koca ayda .bende stresten adetim 20 gün geçti bazı olaylardan dolayı .doktora bi gittim direk kalp atışlarında duydum ben şok oldum zaten ...ınanamadim haala da çevredekiler inanamıyor.

Aaa maşallah canm ya ne güzel tam sürpriz olmuş :)) allah tamamına erdirsin :KK66:

X