Gebe kalamayanlar buraya.....

Rica ederim canim .Evet aynı marka.Hayırlı olsun bebisin Rabbim kucağına almayı nasip etsin
çok teşkkür ederim canım öğrendiğimden beri sanki masalda ggibiyim, bazen bi an unutuyorum hamle oldugumu hatırlayınca yuzumde bir gülümseme elim göbeğimde, bazende yürürken düşecek gibi geliyor çok değişik hisler ruh halim acaip çalkalandı bu 2-3 gundur, Allahım herlese isteyen herkese bunları nasip etsn, dua ediyorum sizlere arkadaşlarım, gönlünüzü ferrah tuttun, üzmeyin kndinizi ne zamn hayırlıysa o zamn olacak ama mutlaka olacak

çok teşkkür ederim canım öğrendiğimden beri sanki masalda ggibiyim, bazen bi an unutuyorum hamle oldugumu hatırlayınca yuzumde bir gülümseme elim göbeğimde, bazende yürürken düşecek gibi geliyor çok değişik hisler ruh halim acaip çalkalandı bu 2-3 gundur, Allahım herlese isteyen herkese bunları nasip etsn, dua ediyorum sizlere arkadaşlarım, gönlünüzü ferrah tuttun, üzmeyin kndinizi ne zamn hayırlıysa o zamn olacak ama mutlaka olacak
Çok güzel bir duygu biliyorum 6 yasinda 1 oğlum var. Herkese bu duyguyu tatmak nasip olsun inşallah.

arkadaşlar sabah kan vermiştim buda kan testinin sonucu, doktor hamilesin evet ama daha cok yeni çarşamba gunu gel tekrar bakalım değerin yukselmesi gerekiyor dedi, çarşamba tekrar gidicem... ve folik asit yazdı onu aldım..

eczacı bunu gunde 1 tok dedi ama prospektüste yemeklerden önce alınız yazıyor, ne yapmalıyım kızlar aranızda kullanan varmı bunu 2 hafta kullanacakmışım..
Hayırlı olsun canım. Bak maşallah ilk denemede tuttu ama sen boşu boşuna bir gecede 10 yılda oluşabilecek bütün olumsuzlukları düşündün artık otur, aklına hiç kötü bişey getirme sadece bebeğini düşün.. İnan çok sevindim sağlıkla kucağına almayı ve sağlıkla büyütmeyi nasip etsin rabbim. Folik asite gelince ben hamileliğimde tok karnına alıyordum canım

Yeni gelişme mi oldu canım :)
Canım geçen hafta dr randevum vardı. Biliyorsun ben bu konuyla alakalı hiç bir tedavi olmadım ve ilaç falan vs kullanmadım çünkü herşeyimiz normal tabi tüplerden haberimiz yok.. Dr dedi bilmediğimiz sadece tüpler kaldı birde ona bakalım ve bunun için direkt laparoskopi dedi. Ben özel muayenehaneye gidiyorum dr hastaneyi aradı randevu için dediler ki gelecek ay adetin ilk günü arayın randevu verelim. Şimdi gelecek adeti bekliyorum. Laparoskopi olucam karar verdim dedim ama hala emin değilim aslında

Canım geçen hafta dr randevum vardı. Biliyorsun ben bu konuyla alakalı hiç bir tedavi olmadım ve ilaç falan vs kullanmadım çünkü herşeyimiz normal tabi tüplerden haberimiz yok.. Dr dedi bilmediğimiz sadece tüpler kaldı birde ona bakalım ve bunun için direkt laparoskopi dedi. Ben özel muayenehaneye gidiyorum dr hastaneyi aradı randevu için dediler ki gelecek ay adetin ilk günü arayın randevu verelim. Şimdi gelecek adeti bekliyorum. Laparoskopi olucam karar verdim dedim ama hala emin değilim aslında
Anladım canim hayırlısı olur inşallah rabbim yüreğine su serpsin adetliyken mi gidilmesi gerekiyor Laparoskopi ye. Çok ciddi bir durumun yoksa git ol için rahatlar hiç değilse en azından ya sorun vardır ya da yoktur emin olur ona göre yön verirsin.

Arkadaşlar günaydın, çarşamba günü doktor beta hcg yukselmişmi diye çağırmıştı beni, fakat çarşamba değill de cuma gunu gitsem sorun olurmu sizce, zaten devlet hastahanesine gitmicem artık cok sıra bekliyorum ve ortam hijyenik değil kalabalık...

arkadaşlar sabah kan vermiştim buda kan testinin sonucu, doktor hamilesin evet ama daha cok yeni çarşamba gunu gel tekrar bakalım değerin yukselmesi gerekiyor dedi, çarşamba tekrar gidicem... ve folik asit yazdı onu aldım..

eczacı bunu gunde 1 tok dedi ama prospektüste yemeklerden önce alınız yazıyor, ne yapmalıyım kızlar aranızda kullanan varmı bunu 2 hafta kullanacakmışım..

benimde doktorumun verdiği tek folikasit bu.3-4 ay kullandım ve günde 1 adet tok karnınaydı benimde

Arkadaşlar günaydın, çarşamba günü doktor beta hcg yukselmişmi diye çağırmıştı beni, fakat çarşamba değill de cuma gunu gitsem sorun olurmu sizce, zaten devlet hastahanesine gitmicem artık cok sıra bekliyorum ve ortam hijyenik değil kalabalık...

Bu konuda cok bir bilgim yok ama belki cumadan once de saglik ocaginda falan kan verip kendin bakabilirsin değerin buyumesine.

İlaç kullanmak tedavi almak istemiyorsun Canim anladigim kadariyla ve haklisin da, hiçbir seye gerek kalmadan bir gebelik yasakmışsın saglikla. Ama doğumundan sonra ne olduğuyla ilgili soru işaretlerin var yanlis hatirlamiyorsam. Hepsi icin yapilabilecek her şeyi yapmiş görmüş olmak icin bence de yaptir bu işlemi. Ben de daha korunmasiz 8 ay dolduğunda hsg çekildim. Bir seneyi beklemektense sorun var mi yok mu gormek icin yaptim. Hep düşündüğüm sey ya bir sorun varsa çözümü kolaysa ve bosuna bekliyorsan oldu.

Kizlar bn gecen ay hamis olmak icin 2 şey denedim. Sizlerle paylasmak isterim belki faydasini gören olur bnim gibi..
2 hafta çörek otu tarçın ve bal karisimi yedim sabah aksam birer kaşik..
Birde Allah'in isimlerinden Ya Varis i günlere bölüp her seferinde niyetimi söyleyerek 70.000 tane okudum.. ilk baslarda zor oluyor ama dil alişinca cabuk bitio.. cok şükür Aĺlah ima güzel haberi aldik.. insallah sizlerde de işe yarar..

arkadaslar 4 gundur regl sancısı gibi sancılar batıp geçiyor, bıcak kesiği gibi ama ara ara oluyor ve regl olmadım bu ay, son regl tarihim 26.12.2015 , göğüslerim yumurtlamadan itibaren ağrıyor ve şiştiler, belime de bugun ağrılar girmeye basladı, yorgunluk hali, ayak üşümesi, sindirimde 2 haftadır yavaşlama mevcut. Bunların üzerine dayanamayıp test yaptım bu cıktı, sizce durum nedir arkadaslar, baska topikte arkadaslar kesin hamilesin dediler.. Yarına da randevu aldım kadın doğuma hcg testi icin, fikirleriniz neler sizce hamile miyim? İlk kez deniyoruz bu arada hatta onunda fotosunu koyayım 1 sn.

bu fotoyu telefonumun ekranından çektim.. cocuk çalışmalarımız:) 3.5 yıllık evliyim ve yasım 27.
Canim kesinlikle hamilesinnn :-) daha cok erken oldugu icin cok silik cikmis. BAT 1 hafta gectimi tam net cikiyo, benimde Bat gunu yaptim daha gecikmeden yapmisdim aynen boyle cikmisdi, tebrikler canim allah sag salim kucagina almayida nasip eder insallah... ilk denememiydi?

Öncelikle hayırlı olsun canım benim bildiğim kadarıyla beta en az iki sonra tekrar yaptırılıyo ki 47saatte 2katına çıkması beklenir geç yaptırmanın sakıncası olacağını sanmam
Bu arada sen iğne falan yaptırdın mı tedavi sürecin hakkında bilgi verir misin

Merhaba ben papiller troid ca hastasıyım 7 ay önce evlendim ve 2 aydır da korunmuyoruz endokrin doktorum Bebek için sorun teşkil etmediğini söyledi hormonlarımın tsh 0.043 prolaktin 19.7 fsh 6.67 progesteron 23.4 e2 28 tsh gebe kalmayı etkiler mi tşk

Canim kesinlikle hamilesinnn :-) daha cok erken oldugu icin cok silik cikmis. BAT 1 hafta gectimi tam net cikiyo, benimde Bat gunu yaptim daha gecikmeden yapmisdim aynen boyle cikmisdi, tebrikler canim allah sag salim kucagina almayida nasip eder insallah... ilk denememiydi?
Benimki aynıydı sonra bırazdaha beklettık yıne aynı oldu arkadasım bana hamilesın dedı bırıne daha gosterdım hamile dıgılsın dedım cok basım donuyordu mıdem bulanıyordu esım benı ozele getırdı ve hamilesın dedı cok mutluyum sımdı 30 haftalıgım:KK66:) hayırlı olsun Allah kucagına nasıp eder ıns darısı da cok ısteyıpte olmuyanların başına ins aminn

bende hamile kalmaya çalışıyorum 8 aydır uğraşıyorum ama olmadı şimdi bide başıma hpv çıktı. kızlar hamiş kalananlar yardımcı olsun nasıl bi yol izliyorsunuz lütfenn :KK43:o_O:cry:

X