Gebe kalamayanlar buraya.....

Hoşgeldiniz. Sizde problem nedir? Ne zamandır bebek istiyorsunuz??
4 yıldır istiyoruz çeşitli doktorlara gittim bişey yok zayifla olur falan dediler şimdi tedavi olduğum doktor pko dedi ondan önce hiç biri bole dememiş ti v3 şimdi tup bebek tedavisi görüyorum tek dollenmiş yumurtam var ve Nakil olcak inşallah rabbimden umut kesilmez.inşallah tutar

ıyı aksamlar kızlar , bızde 7 aydır denedık olmadı.artık doktora gıtmeye karar verdık. hormon tahlıllerımde bırsey cıkmadı. doktor sadece alttan vajnal ultroson ıle baktı.yumurtalıkalrın cok guzel ıltıhap yok dedı hatta ıkı yumurta olusmus dedı.esın de bır tahlıl yaptırsın dedı. tedavi gıbı herhangı bırsey demedı.bırsey soracagım sızlere vajnal ultrosın ıle hersey anlasılır mı yanı tupler falan gorulur mu tıkalı olup olmadı. eşim de gıdecek bakalım ,ıns ondada bı sorun yoktur.haftaya yumurtlama donemım eşim keçi boynuzu kuru denese mı acaba faydası olur mu sızce?
Belki diğer mesajlarda yanitlanmistir ama ultrasonda tüpler görülmez onun icin doktor gerekli görürse rahim filmi ister orada görülür tüpler tikali mi acik mi diye. Ama yumurta takibi, Rahimin durumu vb sonuclari ultrasonlar görebiliyor doktorlar

Kızlar doktordan geldim şimdi, HSG sonucum normal çıkmıştı, eşim de sperm örneği verdi onun da sonucu normal çıktı. Doktor her şey normal dedi. Ben de gecikme olduğunu söyledim bugün 2 gündür gecikme oldu. Doktora HSG nin bunu etkileyip etkileyemeyeceğini sordum. Gecikme varsa beta hcg bakalım dedi. Benim sorunum var tek başıma kan veremem müthiş korkuyorum. İdrardan baksam dedim, korktuğunu biliyorum ama en erken ordan bakabiliriz dedi. Adete bir gün kala predictor hassas olan digital testlerinden yapmıştım. Sonuç negatif. Şimdi yine yaptım normal bir gebelik testi sonuç yine negatif. Kanda yapılan test en güvenilir bilgiyi verir doğru, belki de esas korkum yine bir negatif sonuç!
Ayy heyecan yaptım şimdi :) hemen yarın git kan ver eğer çok korkuyorsan birini götür yanında. Merak etmiyormusun canım ya.. İnşallah hayırlı haberlerini alırız

Inşallah sende bende isteyen herkese versin Rabbim bir olsa değil dünyaları canımı veririm ona o kadar özlem duyuyorum ki bunları yazarken bile Ağlıyorum ne zaman gelicek hayatıma meleğim onu o kadar özlüyorum ki simdiden
Allahım isteyen herkese versin inşallah.. Cennet kuşu onlar özlenmez mi hiç :KK43:

Benim de reglime daha Bi hafta var ama kaç gündür regl olacak gibi kasık Ağrısı çekiyorum özellikle akşamları. Güzel bir şeyler mi var yoksa üşütüyor muyum diye düşünüyorum...

X