Gebe kalamayanlar buraya.....

amh sornu olanlar için testeredişli aslanpençesi çayı var. 1 ay kullanın hatta ondan önce soğan kürü uygulayın. benim hormonlarımdaki sorun bunlarla düzeldi. ayrıca kisti de soğan kürü temizler zaten. düzenli uygulanınca gerçekten faydası oluyo. umudunuzu kesmeyin. biraz sabır ve özveri lazım. şifa Allahtan. ama bizde elimizden geleni yapıcaz tabiki

ayyy alıntıları karıştırmışım kusura bakmayın :) ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta senin için yazmıştım
Sagol canim persembe kan verdim amh icin bakalim insaallah guzel cikar.1 sene once aldim testere disli aslan pencesi hic icmedim daha dunde civan oercemi ve coban cokerten aldim bakixam daha nasil yapilfigiba acmi tokmu nedir diye

Oh maşallah yavruma :) az kalfi geliyor bi paşa daha :)
Ay valla bisey kalmadi bugun babam biseyler aliverdi sagolsun bende haftya herseyini alip tamamlaycm nasipse kiz bu zamana kadar hic kilo almamistm gecen aydan bu aya 4kilo almisim :/ tansiyonumda 13/8cikti sınırda dediler diyet verdiler ya :/

Ay valla bisey kalmadi bugun babam biseyler aliverdi sagolsun bende haftya herseyini alip tamamlaycm nasipse kiz bu zamana kadar hic kilo almamistm gecen aydan bu aya 4kilo almisim :/ tansiyonumda 13/8cikti sınırda dediler diyet verdiler ya :/
Belli olmuyor ist arkadaşim da almadiydi doğum sonrasi aldi mesela. Tansiyon cok da yüksek değil benim de öyle gibi cikmisti sanki doktorum tuzlu şeyler yeme dedi diyet falan vermedi.

Ooof evet valla nedir bu çektiklerimiz. Allah hepimize şans getirsin. Bu arada harika bir blog buldUm. Bu kadar mı güzel anlatılır şu yaşadıklarımız. Çok da komik. Azıcık gülmek iyi geldi :) Herkese tavsiye ederim. Google'a hemencecik embriyoannesi blog diye yazın çıkıyo :)

Gunaydnlar herkese ... Umarim herkes iyidir, hersey yolundadir, tm26 tm26 kiz sen daha dogurmadinmi? Gelmeyeniyeti yok galiba bebisin, gunun doldu demi? Yanlis hatirlamiyorsam pazartesi suni ile yapcaklar demisdin... Peki yokmu bi belirti falan?

Belli olmuyor ist arkadaşim da almadiydi doğum sonrasi aldi mesela. Tansiyon cok da yüksek değil benim de öyle gibi cikmisti sanki doktorum tuzlu şeyler yeme dedi diyet falan vermedi.
Anlamadm bende sınır deyince banada cok yuksek gelmedi de. Daha onceki aylarda hic almadim aldigim sadecd 4kilocuk gozlerine batti :KK70:

Canim sen yinede oyle gobek cektirme falan isine girisme bence, allah korusun baska seylere neden olabilir... Testide tabiki sabah ilk idrar daha net cikiyo ama adet gunun gectiyse aksam yapsan bile cikiyo, ben hatta adete 1 gun vardi ogle vakti yaptim silik cikti... Insallah snde hamilesindir canim
Adetime uc gun var test yaptim yok malesef adetim bittikten sonra cektirecem insan bebek icin her yonteme basvuruto

merhaba arkadaşlar. uzun yazacağım,şimdiden hakkınız helal edin ne olur. Kendimi çoook kötü hissediyorum ağlayacağım ama kocam üzülür diye ağlayamıyorum bile.:KK61::KK42::KK42: Yeni bir Dr a gittik dün çünkü benim Dr normal yolla olur eşimin dr u lökosit hallolmadan aşılama bile tutmaz demişti,(nitekim lökositin spermlerin sağlığını etkilediğini biliyorum)ama hareket gayet iyi,morfoloji de iyi,lökosit hallolursa sayı artar çünkü antibiyotik kullanıyorsun dedi. Arkadaşım bir dr tavsiye etti,her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatır açıklar kafanızda soru işareti kalmaz falan filan,gidelim dedik ve randevu aldık saat 2ye,ama biz taaaaa 4,30a kadar bekledik,bi ara hazırlanın muayene edecek dediler hazırlandım 40 dk çıplak bekledim gelen giden yok,sinir krizi geçirecektim,öyle köhne bir yer ki anlatamam küçücük oda lamba bile yanmıyor,etraf karman çorman,pis,tekrar giyindim 20dk sonra tekrar hazırlan dediler.En sonunda teşrif etti dr,rahime bakmak için bir şeyler yaptı ölüyorum sandım.Rahim ağzına bakmışmış. Sonra aldık eşimin bütün sonuçlarını benim hsg mi falan odasına girdik,eşimin sonuçlarına doğru düzgün bakmadı bile,değerler kötü dedi,bu sonuçlar bir işe yaramaz makine testi bunlar,ben geçersiz sayıyorum bunları,burada yapmanız lazım dedi,dedim hocam biz bua-rada değil de başka yerde yaptırsak nasıl olur diye,yoook illa ya burda ya da diğer tüp bebek merkezinde ya da üni.de androlojide yapılması lazım,manuel yapılması lazım,ben bu testlere bakıp bir şey diyemem,eşine yarın test yaptıralım burada dedi,bir sürü test yazdı bize,testler toplam 700 TL tutuyor bu arada sperm testini de kendisi yapıyormuş,kadın doğumcu sperm testini nasıl kendi manuel yapacak hala anlamadım ama neyse.Adama diyorum ki ya dr bey,ilk teste bakın bir bir de sonrakilere,6 aydır tedavi görüyor,sonuçlar çok değişti,bize diyin ki normal olur ya da olmaz ona göre kendimizi hazırlayalım önümüze bakalım tekrar test yapmadan bir şey diyemem diye tutturdu,varikosel olabilir,harekette sıkıntı var,dedik varikosel falan yok ki 3 dr a gittik hiçbiri de yok dedi bize,biz olmayanlara da ameliyat öneririz sonuçları daha iyi düzelir dedi, Yav arkadaş adam durduk yerde varikoseli olmayan kocamı ameliyat edecek neredeyse, bu arada eşimin testleri de sayı ml de 15,5 milyon,toplam 49 milyon,ileri hareket 43,toplam 70,morfoloji 11,lökosit ve sıvılaşma sorunu vardı,sıvılaşmanın hallolduğunu düşünüyorum şimdi.2-3 dr a gittim Hiçbiri olmaz,tüp bebek yapalım demedi çünkü sonuçların kötü olmadığını düşünüyorum. Adam bu sonuçlarla 10-15 sene beklersiniz,bu sonuçlarla aşılama mı yapılır dedi.Bu adam kafamızı beynimizi allak bullak etti. Bu sabah üni.hast.gittik. Tanıdık bir dr bulduk,neden paranızı sağda solda harcıyorsunuz dedi,eşimden testler istedi,benden de,bir de spermiogram yaptırın ilaçtan sonra ne durumdaymış bakalım,sıkıntı yapmayın dedi.Benim sonucumun 1tanesi 15gün sonra çıkacak,diğerleri de bugün 3 buçukta. Yüreğim dilim dilim,her köşesi ayrı kanıyor.kime inanıp kime gideceğimi bilemez oldum,ne yapacağımı hiç bilmiyorum resmen. Ne psikoloji kaldı ne moral. :KK61::KK61::KK61:
sen rabbimin vereceğine inanıyormusun tatlım verende alanda Allah değilmi? neden hemen bunalıyorsun.geçen cumartesi bana kadın yüzüme senin çocuğun olmaz dedi.ben bu kadar koyvermedim kendimi.he fena olmadımmı oldum ama o an bi serinlik geldi yüreğime çataldan kalkarken dedimki sen ne dersen de varsa alnımın yazısında rabbim ol deyince olacaktır elbet dedim.ne yapayım çocuğun olmaz dedi diye duadan mı vazgeçeyim.hiç sıkma canını sadece belirsizlik seni yıpratmış herkes birşey diyor diye.bu günlerde geçecek rabbim hayırlı hekimlerini çıkarsın karşımıza inşaallah.umutsuzluk yok..

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: Prens Mert :KK37:bekliyoruz
umutbitmz umutbitmz ------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: Prens Buğra Miraç:KK37:bekliyoruz
aysima00 aysima00 --------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: Prens Mehmet Eymen:KK37:bekliyoruz
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
esoes1919 esoes1919 --------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
zeynepsibel zeynepsibel ------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Karabocugum Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
gamzeli es gamzeli es -------------:110:---3 Ağustos-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@mdk35------------------:110:---01 Ekim-28.deneme:KK69:Bu sefer doktora gitmekte kararlı hayırlısı:KK39:
cansu1109 cansu1109 ----------- :110:---3 Ekim-4.deneme :KK69:Çalışmalara devam
nurun_ala_nur nurun_ala_nur ----- :110:---18 Ekim-16.deneme:KK68:Prensesini bekliyor
@ebrar09----------------:110:---19 Ekim-17.deneme:KK69:Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---20 Ekim-29.deneme:KK69:Çalışmalara devam
yaren92 yaren92 ---------------:110:---22 Ekim-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
ftsch ftsch -------------------- :110:---24 Ekim-21.deneme :-) Totem motem hak getire:KK70:
Sirinemm_lina Sirinemm_lina -------:110:---22 Ekim-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 ---------:110:---29 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Ezra35 Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor

X