Gebe kalamayanlar buraya.....

bnd böyle idare ediyorum napim kendi doktoruma desem anlamaz heralde napcaz her şey onlar için dayanacaz

Tşk ederim canım hoşbuldum Önerini dikkate alacam yarın hastalanmam lazım ki inşallah olmaz :) eğer olursa dediğin gibi yapacam zaten şu sıralar derdim diğer sıkıntıdan kurtulmak.
Herşey gönlünce olsun içtenliğin için çok sağol

cnm valla tebrilk ederim seni nasıl salladın banada önersene benm hiç aklımdan cıkmıyo aşırı stres ediyorum ilişkide bile hep aklıma bebegim geliyo olacak mı felan diye düşünüyorum

Selamün aleyküm kizlar..
Bugün eşimle dr. gittik o böbrekleri için genel bir tahlil bende diyabet için tahlil yaptirdim dr. bebek düşünüyor musunuz dedi evet dedik insülin direnciniz fazla ise bu gebeliğe engeldir iyice araştiralim tedaviye önce onunla başlayalim dedi. Şimdiye kadar hamile kalmama sebebim bu olabilirmiş..

Ne demek tatlim buarada aile olduk zaten :) inşallah adet olmazsin ama olursan bu ay ara ver o ara da hormon tahlili falan yaptir doktora bir git. Ama inşallah gerek kalmaz

cnm valla tebrilk ederim seni nasıl salladın banada önersene benm hiç aklımdan cıkmıyo aşırı stres ediyorum ilişkide bile hep aklıma bebegim geliyo olacak mı felan diye düşünüyorum
Biz neler denedik :) ben ilk ay hamile kaldim kaybettik sonra iki düşük oldu. Denedik yok denedik yok. Sonunda çift cizgiyi gördük ama ne mutluyuz 4 gün sonra adet oldum :-/ aaa dedim yok bu ay cocuk mocuk :)) o ay basladik tahlile falan denemedik. Sonraki ay pıhtılaşma testi falan yaptik asilama deneyecektik eşimin doktoru normal deneyim bence dedi pıhtılaşma temiz cikti asilama icin yumurtlama haftasi da gecti ki biz öyle saniyormusuz meger yumurtam gec catlamis sonraki hafta tutuverdi :) ki ne gün asirilar sabahlar denedik yattim kalkmadim. Koca haftada 3 kere iliski oldu onda da tuttu :)

Aleyküm selam tatlim :) bak ne güzel kapi acilmis derdiniz öğrenilmis çözümü de bulunur bebis de gelir yakinda inşallah

Ne demek tatlim buarada aile olduk zaten :) inşallah adet olmazsin ama olursan bu ay ara ver o ara da hormon tahlili falan yaptir doktora bir git. Ama inşallah gerek kalmaz
İnşallah canım :) evet bu ayda olmazsa dra gidecem ve dediğin gibî kesinlikle ara verecem. Haberdar edicem. Gerçekten çok sıcak aile ortamı senin cevaplarını okurken ve cevap verirken uzun yıllardır tadığım bi dostumla konuşuyor gibi hissetttim Allah herşeyî gönlüne göre versin bana çok iyi geldin desem abartmış olmam :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…