Gebe kalamayanlar buraya.....

En olmadi blof yap yapmayalim cocuk falan de arkadaşin esi de oyleydi sonunda ameliyat bile oldu simdi hamile. Bazen tutuyor damarlari
Öyle yapıcam zaten başka yolu yok.. Benimkinin damarı başka canım inat ya hayır bide dayısı var onun çocuğu olmamış Allah korusun ondan korkuyorum.. Konuya oradan girmeye düşünüyorum..
Yazın çok güzeldi o anları yaşar gibi oldum okurken.. maşallah hemencecik gelmiş oğluşun
Allah sağlıklı, hayırlı evlat olmayı, analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım..

Amin canim darisi başına :) esin sonucta huyunu biliyorsun nasil yumusatabilirsen öyle yaklas bizi örnek ver bak esim doktora gitti bir aya hamileydim

Amiiin :) Oğuz Alp de guzel bak :) kiz olursa peki?
Sağol canm evet güzel isim, kız olursa ben koycam bebem net bi kararım yok.. Asya Mina olabilir, doğana kadar anca karar veririm.. Bakalım öneri filan da alırım çevremden..

Öyle güzel bir yola girdin ki yavas yavas daha çok hissedeceksin bunu :) dogunca da apayri oluyor o güzellik :)
Oy oy inşallah canım ne güzel yazdın öyle.. şimdiden yeni doğan nasıl yıkanır? videolarına filan bakıyorum.. =)

Gunaydin kizlar dun gece daha dogrusu sabaha dogru sancilandim belimden kasiklarima dogru bi agrim vsrdi baya hemde eyvah dedim erken dogum olmasin aklim cikti biraz oyle cektim gecmeseydi acile gitcektik cok sukur gecti ama korktm :/

bende 2 3 gündür onu yaşıyorum canım ya galıba benimkide mi erken gelıcek ne bıde cok fazla sertleşmeye başladı 2 5 hafta var derken

içim bi hoş oldu kız okurken sağ salim atlattın darısı bize ama korku başladı bende bian kendim yaşıyormuşum gibi hissettim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…