Gebe kalamayanlar buraya.....

erken doğmasından bende cok korkmuşumdur hala korkuyorum yarın randevum var yavrumu görücem inşallah nstyede gırcem hııııııı bide sancı cıkıyormuş :KK57:
Ciksa da dogum sancisi olarak cikmaz korkma :) ben ilk nisan gelsin istiyorum ya suyum gelmesiiiinnn

ftsch ftsch canım a101 e baktım ben gelecek olan puzzle çocuklar için
Ttlm gecen haftadan kalan vardı bi tane 101de. Onu aldm hatta bardak da vardı ya şu küçük cicek desenliler ondan aldm. Cay bardağını alınca su bardağnı da aldm. Dedim takım olsun zeytin peynir tabağı da aldım. Bi baktm sekerliği de var recelliği var e bunlarsz da olmaz simdi dedim eşim basladı soylenmeye biz hani çay bardağı alacaktk diye :KK70: bu hafta boyama kitabi ve kırtasiye malzemesi var onları alcem az sonra

kızlar ya bi yerde okudum , eskiden bi kadının bebeği olmuyo muş hayıt yemiş; yyani hayıt ile bi macun kürü yaptırmış ve 7 tane doğurmuş, bence herkes hayıtı bi denemeli, çok faydalı bi bitki kadınlar için, ben kullandım adetim düzene girdi cok şükür

Gunaydin canlarim nasilsiniz ? Ben pek uyuyamadim heycandan ama :KK57: suan daha ikinci esti yapmadim insallah sonra yapcam ama umutluyum. Bu iki aydir su vucutisisi takip ediyorum, ve adet gunu 36,3 idi ve normalde bugun BAT ve vucut isisi 37,1 cikti dunde 37,0 idi. Ya insallah vardir , allahim hepimizin dusini kabul etsin

Gunaydin canlarim nasilsiniz ? Ben pek uyuyamadim heycandan ama :KK57: suan daha ikinci esti yapmadim insallah sonra yapcam ama umutluyum. Bu iki aydir su vucutisisi takip ediyorum, ve adet gunu 36,3 idi ve normalde bugun BAT ve vucut isisi 37,1 cikti dunde 37,0 idi. Ya insallah vardir , allahim hepimizin dusini kabul etsin
İnşallah vardır cnm rabbim gönlüne göre versin testi yenile bize de haber ver merak ediyoruz :-)

X