Gebe kalamayanlar buraya.....

çok hafifte olsa sanki bende gördüm ama bu test bana ait olsaydı amannnnn yine yok derdim atardım köşeye :) ilk gebeliğimde öyle yapmıştım meğersem varmıştı :KK70::KK70:
Bende çok var gibi düşünmüyorum ama onu bile görmek heyecanlandırıyor insanı kan verdim sonuç çıkınca varmı yok mu belli olur hayırlısı ile :-)

sanada günaydın iyiyim sen nasılsın :)
çok şükür canım yaaa bebişim benimle uyanıyor sabah tekmeliyor beni yemeği yedi şimdi duruldu:)
evde biraz sıkılıyorum ama eşimde diyorki bir kaç ay sonra sıkılmaya vaktin olmayacak diyor:)
ya bu arada dün eşimin arkadaşı var bi tane adam yani dedi ki, sosyal hayatınız artık biticek vs vs demiş Allahım yaaaa sanki böyle düşünen adamsın neden ikinci cocuguda yaptın kızdım valahi. bide biz zaten geceleri bar disko gezen birileri degılız ki hafta sonları ailecek gezen düzgün yerlerde gezen insanlarız neden bitsin ki sosyal hayatımız. kızdım da aklıma takıldı biraz

çok şükür canım yaaa bebişim benimle uyanıyor sabah tekmeliyor beni yemeği yedi şimdi duruldu:)
evde biraz sıkılıyorum ama eşimde diyorki bir kaç ay sonra sıkılmaya vaktin olmayacak diyor:)
ya bu arada dün eşimin arkadaşı var bi tane adam yani dedi ki, sosyal hayatınız artık biticek vs vs demiş Allahım yaaaa sanki böyle düşünen adamsın neden ikinci cocuguda yaptın kızdım valahi. bide biz zaten geceleri bar disko gezen birileri degılız ki hafta sonları ailecek gezen düzgün yerlerde gezen insanlarız neden bitsin ki sosyal hayatımız. kızdım da aklıma takıldı biraz
takılmasın aklına takılmasın neyse o yaşanacak bebekle gidersiniz nolmuş yani

MERHABA KIZLAR :) Ben aranıza yeni katıldım size danışmak istedim şubat 2 de boş gebelikten kürtaj oldum mayıs 10 da kimyasal gebelik geçirdim 1 ay korunduk sonra bıraktık.:KK9:.. Ama bebişş çok istiyoruz çok... Neyse 1 hafta önce rimel sürerken kirpiklerimin birbirine yapıştığını fark ettim aldırış etmemiştim sonrasında durduk yere müşterim hamilemisin dedi yine aldırış etmedim ama bugün 3. günü adet olmadım gerçi normalde de düzensiz ama beyaz akıntı,şişkinlik,aşırı baş ağrısı,uyku hali,ara ara bulantı ve bugün başlayan bel ve sırt ağrım var ha bide göğüslerim çok şişti ve ağrıyor... ancak ben test yapmaya korkuyorum... :KK1:Gebe kalmak için korunmadım ama exra bişi yapmadım ilişkiden hemen sonra banyo ettim falan bu ay aklımda illa bebek olsun die birşey yoktu zevkime baktım.... Yardımcı olun lütfen.... Bide çok yorgunum ve kafam saçma sapan :KK43::emir_bebek::KK12::KK50:

Selenayselen, 10 dakika önceK.İ.B.Favorilere Ekle
#11+ Çoklu Al

MERHABA KIZLAR :) Ben aranıza yeni katıldım size danışmak istedim şubat 2 de boş gebelikten kürtaj oldum mayıs 10 da kimyasal gebelik geçirdim 1 ay korunduk sonra bıraktık... Ama bebişş çok istiyoruz çok... Neyse 1 hafta önce rimel sürerken kirpiklerimin birbirine yapıştığını fark ettim aldırış etmemiştim sonrasında durduk yere müşterim hamilemisin dedi yine aldırış etmedim ama bugün 3. günü adet olmadım gerçi normalde de düzensiz ama beyaz akıntı,şişkinlik,aşırı baş ağrısı,uyku hali,ara ara bulantı ve bugün başlayan bel ve sırt ağrım var ha bide göğüslerim çok şişti ve ağrıyor... ancak ben test yapmaya korkuyorum... Gebe kalmak için korunmadım ama exra bişi yapmadım ilişkiden hemen sonra banyo ettim falan bu ay aklımda illa bebek olsun die birşey yoktu zevkime baktım.... Yardımcı olun lütfen.... Bide çok yorgunum ve kafam saçma sapan :KK43:(

Selenayselen, 10 dakika önceK.İ.B.Favorilere Ekle
#11+ Çoklu Al

X