Gebe kalamayanlar buraya.....

Valla sen yesende yemesende az kaldi ama insallah dogumun kolay olur yede rabbimde yardimcin olsun benim ilk dogumum kotu bi ani oldugu icin aklimdan cikmiyo 10saat suni sanciyla agri cektim Allah'im dusman basina vermesin :KK43:
Ben carsamba yattim cumartesi gecesi dogum yaptim benim de cok zordu ama olacagi varmis Allah kimseyi sinamasin bu skilde. Neyse doktor kapisindayiz dua edin :)

Canm benm ya kıyamam siz üzmeyin öyle kendinizi ben daha çok üzülürüm vala bak :KK43: düzelir inşaallah rabbim neyi uygun görürse o olacak ama dilerim herşey düzelir allah razı olsun :KK15:

inşallahh canım naptın görüştünüz mü görüşcem diyordun yarın olsun bi falan diye

Öyle de şu an şu durumda kendimi veremem. Bide icralık olan insanları arayıp taksitlendirme için falan bilgi veriyolar ya tahsilat için daha doğrusu buymuş yani iş. Asgari ücret bide prim var işte adamı ikna edersen gelir öderse sana da 50-100-150 neyse artk prim verilcekmiş pek ısınamadım ama tamam dedim yinede. Şimdi de durumum iyice kötü hâl alınca hiçbişey yapmak istemiyorum açıkçası odadan dahi çıkmak istemiyorum. Biraz kendimle kalıp uzaklaşmaya ihtiyacım var hemde çok. İstanbula çağırıyo teyzem oda iyi gelir aslında ama bu iş elimi kolumu bağladı şimdi. Öyle yani canm napayım bilemedim
bnc işe git derim kafanı işe vericen ve derdini birazda olsa düşünmücen hem iş iyi gelir bn işe gitmenden yanayım evde olsan gelen giden olacak onların lafı fln olsa canın sıkılacak

kızlar doktordan geldim....çok şükür iyi dedi 17 haftalık önden gidiyo dedi korktuğum gibi olmadı ama sadece başı aşada biraz dedi o canımı sıktı sancın oluyomu dedi yorulduğumda oluyo dedim bide dün iyi bi temizlik yapmıştım çok belim ağrımıştı gecede uyuyamadım ondanmıdır acaba.....bu arada cinsiyette belli olduuuu :KK200::anneadayı::emir_bebek::nazar:

Evet teyzeleri biz geldik minnak oglum 2.650 45cm olmus :) nstye yine giremedim hersey normal diye :-) ama haftaya sali hem cati hem nst var :-/

oyy maşallahhhhh yaa bende persembe günü öğrencem inşallahh ıkıncıye gircem nstye ben senin yerınede bırıyorum bol bol kuzum :-)

kızlar doktordan geldim....çok şükür iyi dedi 17 haftalık önden gidiyo dedi korktuğum gibi olmadı ama sadece başı aşada biraz dedi o canımı sıktı sancın oluyomu dedi yorulduğumda oluyo dedim bide dün iyi bi temizlik yapmıştım çok belim ağrımıştı gecede uyuyamadım ondanmıdır acaba.....bu arada cinsiyette belli olduuuu :KK200::anneadayı::emir_bebek::nazar:

sıkma canını canım bişey olmaz allahın izniyle eee neymiş neymiş ?

X