Gebe kalamayanlar buraya.....

Bir tek dileğim var mutlu ol yeter ttlm

1.5 yıldır olmuyor meger varikosel varmis esimde ameliyay oldu iki ay doldu hala yok bebis.. sil bastan baslicaz bebis çalışmalarına dogal yoldan olsun diye ameliyat sonrasi.. ama beklemek ne aci ne skci.. Ovulasyon testi kullandım degerlendirdik o gunleri ama yine olmadı. . Hic birsey takip etmicem artık. . Veren alan Allah napalım. .

Daha dün gibi esime 81 gün kaldi dediginmgeçmiyor gibi gelse de son aylar hop gidiyor anlamiyorsun :) iki haftasi kaldı zaten dayancam hurmaya
Kiz o hurmayi ben ramazandan once ne yedim valla avuc avuc ama ilk zamanlar yenmioms sanirim gunde bi 10tane yedigim oluyodu inanki. cok seviyorum olsa bi tabak yerm bak canim cekti :/ bugun zaten dondurma pasta falan hep onlardan canim cekio :/

Kiz o hurmayi ben ramazandan once ne yedim valla avuc avuc ama ilk zamanlar yenmioms sanirim gunde bi 10tane yedigim oluyodu inanki. cok seviyorum olsa bi tabak yerm bak canim cekti :/ bugun zaten dondurma pasta falan hep onlardan canim cekio :/
Ye tatliyi dogur hakkiyi hurma iyiymis tamam fa erken baslamissin bacim sen :))

Iyi günler. Bir aydir ateş ölçme yontemini deniyorum. Pco sendromu teşhisi konulmuştu yıllar önce. Fakat iki yildir kilo verdiğim icin düzenli adet oluyordum. Taki bu aya kadar. Tablomi bu konuda deneyimli biri yorumlayabilir mi lütfen.
6.gun:36.2
7.hun:36.3
8.gun:36.3
9.gun:36.2
10.gun:36.2
11.gun:36.1
12.gun:36.6
13.gun:36.4
14.gun:36.5
15.gun:36.2
16.gun:36.2
17.gun:36.6
18.gun:36.2
19.gun:36.6
20.gun:36.5
21.gun:36.2
22.gun:36.6
23.gun:36
24.gun:36.2
25.hun;36.3
26.gun:36.2
27.gun:36.4
28.gun:36.4
29.gun:36.7
30.gun:36.6
31.gun:36.6
32.gun:36.7
33.gun:36.6

Ye tatliyi dogur hakkiyi hurma iyiymis tamam fa erken baslamissin bacim sen :))
Bilmiyodm ki kiz canim cektiydi markette esim aliverdiydi sonra kayinpederim de alivermis dolaba koyduydm gelip gidip yiyiyodm ordan :) hurmanin faydasi ne canim ya yada erkenden yiyince noluyo tam anlamadim ben :)

Bilmiyodm ki kiz canim cektiydi markette esim aliverdiydi sonra kayinpederim de alivermis dolaba koyduydm gelip gidip yiyiyodm ordan :) hurmanin faydasi ne canim ya yada erkenden yiyince noluyo tam anlamadim ben :)
Dogal seker deposu en yuksek seker orani hurmada sutu arttiriyor zikli anne oruc tutacaksa sahurda 3 hurma karsiliyormus dusun bir de acilma yapiyor doktorlar normal dogum isteniyorsa hurma yiyin ve comelip kalkin diyormus

Dogal seker deposu en yuksek seker orani hurmada sutu arttiriyor zikli anne oruc tutacaksa sahurda 3 hurma karsiliyormus dusun bir de acilma yapiyor doktorlar normal dogum isteniyorsa hurma yiyin ve comelip kalkin diyormus
Son ayimda kilo kilo yicem bilseydim ilk zamanlar yemezdim kiz zaten dusuk riskim vardi

33.gun oldugu halde adet olmadinizmi henuz yada adetleriniz duzensizmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…