Gebe kalamamak

bencelebi

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
64
13
34
Merhaba 30 yaşındayım 3 yıldır evliyim 1 senedir korunmuyoruz fakat gebe kalamıyorum eşimin değerleri iyi fakat bende Pcos var çatlatma iğnesi yaptırdım 3 kere fakat tutmadı Sizce çatlatma iğnesini ne kadar daha denemeliyim fikrinize ihtiyacım var

Bende kilo vererek pko görüntüsünü baya azalttım. Kilo varsa vermenizi tavsiyebederim

75 kgyum diyetisyene başladım inşallah verirsem daha iyi olur doktor 2-3 kere daha deneyelim çatlatma iğnesini dedi kararsız kaldımm

Açıkçası doktor aşılama yapmadan hsg çektiririz dedi iyi bir doktora da denk gelemedim çatlatma iğnesinde bile 24 mm yaptı meğerse kist oluşmuş
Eger rahimde ufak bir tikaniklik bile varsa yaptiginiz hersy boşa gider bence siz hsg araştırmaya başlayın rahim ne durumda görmüşte olursunuz içiniz rahat eder

Ben eski usul yontemlerle gebelig olmanisa yardimci olabilirm 100 kisi belki daha fazla faydalandi
Kezin olur demyorum o allahin bildigi ama tup bebek yapmadan son care diyebilirim. Cocugu olup sonra dogum yapamiyan iliskide agri ceken
"100yilardir anneden anneye devredilen bir yontem"
Yer MARDİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…