Bölgesel İncelme Gbeime bay bay diyorum artk

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

beren2008

2013 benim yılım olacak:)
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
634
5
arkadaşlar size kullanmış olduğu hatta kullanmaya devam ettiğim birşeyi tavsiye temek istiyorum her..... adlı tv programından aldığım korse süper adı lanaform müthiş terletiyor vede işe giderken bile takıyorum hiç ama hiç belli olmuyor göbeğimi vede belimi müthiş inceltti vede süper terletiyor teride içine hapsediyor hiçbirşekilde ıslaklık hissetmiyorsun
tabii bide diette falanda yapıyorum ama her hareketimi tere dönüştürüyor bel çevrem müthiş oldu tavsiye ederim
:nazar:

kac cm incelme oldu ? ve nasıl becerdin anlatabilirmisin ?

canım benim belimden 7 cm incelme oldu hiçbirşey yapmadım sadece sabahları işe giderken belime sarıyorum akşama eve gelincede çıkartıyorum müthiş belim terlemiş oluyor her hareketimi ter vede enerjiye dönüştürüyor sanki bide ben diette yapıyorum (gerçi ben diette genelde yapardım ama belimden kurtulamazdım ama )bide terlediğim için su içiyorum
vallahi arkadaşım ebn çok memnunum vede tavsiye ederim kremmiş oymuş buymuş biten vede tekrar alınması gereken şey ama bu kuşak işin bitince kaldır seneler sonra tekrar kullan üstelik yıkanıyorda makinede yıkanıyormuş ama ben elimde sabunla yıkıycam 1 aydır kullanıyorum hergün takmaya gerek yokmuş ama ben hergün takıyorum ne yaparsam 2 misli tere dönüyor canım sormak istediğin birşey olursa cvp yazarımkaydirigubbakcemile3

süpermis gercekten 7cm hemde cok iyi. Senin adina sevindim. Urun adı ve nerden temin edebilecegimiz hakkinda bilgi verebilirsen cok sevinirim. ee artık darisi başımıza dimi::eek:

Aynı dert bende de var. Olmayan bayan nadirdir sanırım :). Ne kadara ve nereden temin edebiliriz?

berencim bende bu dertten muzdaribim nereden nasıl temin ettiğini yazarsan çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.:gitme:hihoyyyt

selam beren ben evrensel,şeker ya fiyatı nedir bu korsenin ve czanelerde satılıyormu bilgin varmı ...bizide bilgilendirirsen iyi olur malum aynı dertten muzdaribizyerimseniben

netten bir kaç bişeyler buldum..
» Lanaform İnceltici Kuşak sayesinde hep hayalini kurduğunuz ideal ölçülere çok daha kısa sürede kavuşabileceksiniz. Üstelik parmağınızı bile oynatmadan.
» İnceltici Kuşak, gün içinde yaptığınız hareketler sırasında sürekli bir mikro masaj etkisi yapar ve terlemenizi sağlayarak toksin atmanıza yardımcı olur.
» Kuşak pamuk, naylon ve lateks ten oluşmaktadır. Böylece vücutta sauna etkisi yaratmakta ve fazlalıklar terleme yoluyla atılmaktadır. Karında ve simit bölgesinde var olan yağ dokularının azalmasına yardımcı olur.
» Bölgesel zayıflamada etkilidir. İster hafif kilolu olun, ister ideal kilonuzda. Yine de düz bir karın sahibi olmak istiyorsanız lanaform inceltici kuşak tam size göre.
» İnce yapısı sayesinde dikkat çekmez. Spor yaparken, yürüyüşlerinizde ya da günlük işlerinizi yaparken kıyafetlerinizin altında kullanabilirsiniz.
» Kuşağın yanında diyet ve egzersiz tavsiyeleri içeren bir broşüre de ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

Fiyatida 79 tl.

hım ben şimdilik strech filmle devam edeyim. zayıflıcam diye bi sürü para gitti bu ay.

Kuşagı bende kullanıyorum son 1 haftadır takmıyorum ama 1 ay 3 haftadır kullandım.Kullandıgım günden itibarende diyet + spor + korse mükemmel oldu.Belim 8 cm. inceldi yan yagların hepsi gitti, bikini giyebildim sonunda ayrıca da 62 kiloydum şuan ise 53.5 kilo oldum boyumda 171 cok iyi oldu.Tavsiye ediyorum ama takınca spor yapın o zaman cok etkisi oluyor ben plastes yapıyodum yada akşamları hergün 40. dk falan yürüyorum,kullanın bencede.Ben herevelazım.com dan sipariş verdim iki güne geliyor :-)

Kuşagı bende kullanıyorum son 1 haftadır takmıyorum ama 1 ay 3 haftadır kullandım.Kullandıgım günden itibarende diyet + spor + korse mükemmel oldu.Belim 8 cm. inceldi yan yagların hepsi gitti, bikini giyebildim sonunda ayrıca da 62 kiloydum şuan ise 53.5 kilo oldum boyumda 171 cok iyi oldu.Tavsiye ediyorum ama takınca spor yapın o zaman cok etkisi oluyor ben plastes yapıyodum yada akşamları hergün 40. dk falan yürüyorum,kullanın bencede.Ben herevelazım.com dan sipariş verdim iki güne geliyor :-)

markasını,ne kdara sipariş verdiğini yazar mısın canım

netten bir kaç bişeyler buldum..
» Lanaform İnceltici Kuşak sayesinde hep hayalini kurduğunuz ideal ölçülere çok daha kısa sürede kavuşabileceksiniz. Üstelik parmağınızı bile oynatmadan.
» İnceltici Kuşak, gün içinde yaptığınız hareketler sırasında sürekli bir mikro masaj etkisi yapar ve terlemenizi sağlayarak toksin atmanıza yardımcı olur.
» Kuşak pamuk, naylon ve lateks ten oluşmaktadır. Böylece vücutta sauna etkisi yaratmakta ve fazlalıklar terleme yoluyla atılmaktadır. Karında ve simit bölgesinde var olan yağ dokularının azalmasına yardımcı olur.
» Bölgesel zayıflamada etkilidir. İster hafif kilolu olun, ister ideal kilonuzda. Yine de düz bir karın sahibi olmak istiyorsanız lanaform inceltici kuşak tam size göre.
» İnce yapısı sayesinde dikkat çekmez. Spor yaparken, yürüyüşlerinizde ya da günlük işlerinizi yaparken kıyafetlerinizin altında kullanabilirsiniz.
» Kuşağın yanında diyet ve egzersiz tavsiyeleri içeren bir broşüre de ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

Fiyatida 79 tl.
evet canım ürün bu ben çok ama çok memnunum arkadaşlar tavsiye ederim kredi kartına taksit yapıyorlar
:enbuyukkk:

Arkadaşlar benim ürünümde pazartesi elime ulaştı. O gün evde kullandım sıcaklık hissettim sadece, uyurken de çıkarmadım..Dün akşam 1 saat yürüyüş yaptım ve asıl etkiyi o zaman gördüm, bel ve göbek çevrem sırılsıklam kaldı, eve gittiğimde çıkardım kemer bile sırılsıklam olmuştu.Yani hareket edildiği sürece üründen maksimum fayda alınacağını görmüş oldum..Her ürüne inanmam ama bu ürüne güveniyorum, 2 hafta sonra sanırım gözle görülür bir incelme görebileceği:))

X