Gazlı huysuz bebek ve alerji

Merhaba canım uzun zaman olmuş ama bebeğim süt ürünlerini kestiğim halde bi fark etmemişti 3.5 aylıkken gaz sorunumuz azaldi mukuslu kaka halende var eskiye nazaran iyi durumda şükür alerji mamasina devam ediyorum ama

Merhaba bugün bir kaç gündür burun tıkanıklığı var ve serum fizyolojik ile de birsey çıkmıyor fakat sesini duyuyorum sabah artık devletin test gününü beklemedik özel alerji uzmanına gittik cilt testi yaptı süt kanda negatif çıkmıştı fakat ciltte pozitif çıktı ve yumurta beyazı pozitif çıktı. Burun için sprey verdi bakalım henüz bir işe yaramadı. Egzama için hipokort krem verdi 5 gün sür geçince süt merdiveni ile diyeti acicaz dedi kökten başlıcaz dedi yumurta ve tavuk tüketme dedi

Merhaba kan devam etti mi acaba bende 4 5 kez gördüm alerji dediler gaz sorunu doğduğundan itibaren vardı hâlâ devam ediyor süt ürünleri kes dedi doktor ama doğduğundan beri tüketiyordum bir sorun yoktu sadece mukuslu kaka arada kanlı ve gaz var sizce diyet yapmalı mıyım

Alerji damlası yazmadımı canım hırıltıya ve cilteki döküntüye iyi geliyor

Ben bi kaç kere kan görmüştüm baya bi süre diyet yaptim kakamiz halen mukuslu gazımızda var açtın diyeti değişen bişey olmadi yani diyet sürecindede

Ben bi kaç kere kan görmüştüm baya bi süre diyet yaptim kakamiz halen mukuslu gazımızda var açtın diyeti değişen bişey olmadi yani diyet sürecindede
Ne kadar diyet yapmıştınız bende diyet değilde deneme ile bakmak istiyorum tahmin ettiğim birkaç besin var sadece

Alerji dr götür kanda spesifik ige ye bağlı bir alerji ise kesinlikle diyet yapmak zorundasınız çünkü hayatı riski oluyor aniden gelişebilir. Alerjilerin seviyeleri var 1 den 6 ya kadar cilt testindede 5mm ve üzeri kabarır ise alerji olduğu anlamına geliyor .onunda aynı şekilde sınıfları var yemeyi ve yedirmeyi cocuk alerji uzmani ile beraber planlamalisiniz benim oğlum 3 ay bir haftalık ben 40 gunlukten beri diyet yapıyorum fakat yumurta beyazında varmis alerjisi süt ige de yok deride çıktı yumurta akı ige kanda çıktı mesela

Çoklu besin alerjisi olabilir mi acaba diyete rağmen döküntü devam ediyorsa
Hayır test yaptılar eski çıkanlar tekrar çıkıyor sadece başka yerlerde çıkmıyor bulduk işi anliyacaginiz la roche posay lipikar sipariş ettim en iyi nemlendirici oymuş bakalım

Kanda baktılar hiçbirşey çıkmadı ama olmayacağı anlamına gelmez dedi dr deneyerek bulacağız malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…