Gazlı bebek

sblkrtt1

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2024
68
8
26
Kızlar bebeğim 47 günlük çok gazlı sanırım her şeyi yaptık gaz damlaları masaj vs ama özellikle kaç gündür arttı mukuslu kaka ve gizli kan olduğu için diyette yapıyoruz şu an laktazm ilaç ve nurse iyi geldiği için bunları kullanıyoruz ama yok çok fena oluyor kakası da hala aynı bu iki hafta süt ürünleri ve tahin susam yemiyorum bu yüzden d vitamini ve bio gaia da bıraktık kaç gündür bugün en son kimyon çayı denedim ona vermek için ama korkuyorum vermek de istemiyorum çaresizim lütfen sağlıklı yöntemleri olanlar var mı

bol bol masaj yapip 3 ayi doldurmasini beklemekten baska bir sey yok sanirim yapilacak bizim 2 aylikken geciverdi hic bitmeyecek gibiydi sabredin

Gerçekten bir anda geçecek. Tek çaresi bacaklarını hareket ettirmek lütfen masajdan vazgeçme. Çünkü bebekler iki üç gün önce kalan gazın ağrısını çekerlermiş. Beslerken de mutlaka 20 dk emiyorsa 10dk olduğunda bi kaldır gazını çıkar öyle devam et. Sabırlar diliyorum

bol bol masaj yapip 3 ayi doldurmasini beklemekten baska bir sey yok sanirim yapilacak bizim 2 aylikken geciverdi hic bitmeyecek gibiydi sabredin
Gerçekten öyle ağlarken elimden bir şey gelmemesi çok kötü umarım bizim de iki ay dolunca geçer

Çok teşekkür ederim 5 dk da bir kaldırıp gazini çıkarıyorum vallahi Bol bol da masaj yapmaya çalışıyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun çok zor ama yeter yeterki başka bir sorun olmasın sağlıklı olsun diyorum

Kamyonu sen tüketeceksin bebeğe verme şu an. Henüz çok küçük

Relamax Laktaz Enzimi 10 ml tek fayda gordugum bir de alerjik bir bebekse bir arkadasim diyordu paketli gidada ufak bi tereyag bile varsa yemiyorum yani hic ummdiginiz bir gidada bile olabilir cok dikkat edin onun da etkisini gorursunuz​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…