Gaziantepte iğneli epilasyon önerisi

Mayacanx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2018
84
37
29
Merhaba, gaziantepe yeni taşındım. Yüzümdeki tüyleri önceden iple alırdım. Ancak eve braun lazer e. Cihazı aldım. Yüzüme kaş usturası vurup düzensiz biçimde bu lazer cihazını kullandım. Üst üste yapınca geç çıkmaya başladılar. Bir ara bıraktım. Bi baktım mis gibi sakallarım var. Moral sıfır. Önce lazer cihazı araştırdım. Ancak onlar daha beter yapıyormuş sanırım. Tüylerim siyah tenim beyaz. Sizce önce buz lazere gidip azaltıp iğneliye mi gideyim? Yoksa direkt iğneliye mi gideyim ? Antepte rahşan hanım iğnelide çok bilindik ve önerilen isim. Ancak 1.5 sene sonraya randevu var. Onun haricinde önerilecek isim var mı antepte. Ya da ben sıralama olarak napayım arkadaşlar. Kafam karışık. Sakallı gezmek istemiyorum. Acil çözüm.

Kullandığınız cihazın modeli nedir ? Ben de geçen aldım yüzüme cesaret edemedim de korktum şimdi

Kullandığınız cihazın modeli nedir ? Ben de geçen aldım yüzüme cesaret edemedim de korktum şimdi
Braun ama modelini unuttum 5ti galiba. Yüxüne kullanma bence çoğaldı benimki maalesef. Ama şöyle iyi bir yönü var. Düzenli yaptığında aylarca çıkmaz. Rahat edersin. Konfor ürünü yani. Tamamen bitirmiyor

Ay nasıl gideceksin ya. Ben dün bi yerle görüştüm de çok ağrıyormış kadın açık açık söyledi korkudan çıktım geri😂 benim de faul kısımlarım var maalesef çok kötü duruyor.. dayanabileceğim bilsem yapturıcam ama çok koktum valla 🥹

Braun ama modelini unuttum 5ti galiba. Yüxüne kullanma bence çoğaldı benimki maalesef. Ama şöyle iyi bir yönü var. Düzenli yaptığında aylarca çıkmaz. Rahat edersin. Konfor ürünü yani. Tamamen bitirmiyor
Yüzüme kullanmaya cesaret edemem leke yapar falan diye ama diğer tüm bölgelerime kullanıyorum dün ikinci seansımı yaptım bakalım ne olacak

Ay nasıl gideceksin ya. Ben dün bi yerle görüştüm de çok ağrıyormış kadın açık açık söyledi korkudan çıktım geri😂 benim de faul kısımlarım var maalesef çok kötü duruyor.. dayanabileceğim bilsem yapturıcam ama çok koktum valla 🥹
Ben cildiyeye sordum lazere gidebilirsin dedi. İğneli eğipilasyonu sordum önermiyorum dedi cildi bozulup gelen çok dedi.

X