Gazanfer Özcan hayatını kaybetti

Allah rahmet eylesin, böyle sanatçılar kolay yetişmiyor. Çok üzüldüm.senağlamasenağlamasenağlama

ay simdi yeni duydum ya tüylerim diken diken oldu sok oldum cok üzüldüm ya
ay su an gözlerinmden yas geliyor cok severdim ben en son rahatsizligini hastane olaylarini duymustum ama vefat ettgini simdi ögrendim :KK43:(((

allah rahmet eylesin

Şimdi burdan öğrendim vefat ettiğini Gazanfer Özcan'ın.
Allah rahmet eylesin..Mekanı cennet olsun inşallah...

Çok üzüldüm, Allah yakınlarına sabır versin

hastaneden çıktıktan sonra haberlerde röpörtaj yapmışlardı kendisiyle
haberlerde seyretmiştim 2 hafta kadar önce
pek iyi görünmemişti zaten bana
Alah rahmet eylesin
mekanı cennet olsun
hepimizin ,tüm sevenlerinin başı sağolsun

topragi bol mekani cennet olur insallah
allahim yakinlarina ve sevenlerine sabir versin
basimiz saolsun
avrupa yakasi babasini kaybettisenağlama

ÇOK ÜZÜLDÜM
ADAM BIKAÇ AY ÖNCE ÇOK BORCU OLDUGUNU VE BORCUNU ÖDEMEK İÇİN ÇALIŞTIGINI SÖYLÜYORDU

offffffff yaaaaaaaaaaaaaaa çok üzüldümmm çok seviodumm ben o adamı yaaa ton ton dede nur içinde yatsınnn ALLAH RAHMET EYLESINsenağlama

mekanı cennet olsun.
çok üzüldüm yaa avrupa yakasının babasıydı o:KK43:
Allah yakınlarına sabır versin.

Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın.. çok üzüldüm yaa avrupa yakasının can damarı gitti bence..:KK43::KK43:

Bende haberi internetten okuyunca çok üzüldüm bütün çocukluğumuz Kuruntu Ailesiyle geçti... sonra Avrupa Yakası.. Allah rahmet eylesin. Çok başarılıydı çook...
son nefesine kadar mesleğini başarıyla icra etti.
belki az belki çok yetenekli burası önemli değil, önemli olan yıllarca gönlümüzde taht kurdu, hayatımızda bir yer edindi ve sonra sessizce gitti. senağlama
mekanı cennet olsun...

Allah rahmet eylesin çok üzüldüm klasik olacak ama kolay yetişmiyor böyle sanatkarlar
üstelik kaç kişi kaldılar ki magazin dünyasının şımarıkları arasında bir bir kaybolup gidiyor böyle değerler ancak ölünce hatırlanıyorlar birinin kymetinin bilinmesi için illa ki ölmesi mi gerekiyor acaba Allah rahmet etsin ne diyeyim

X