Gaz Sancısı...

Bupsi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2009
309
1
2,5 yıldır evliyiz. İlk 1,5 yıldır Yasmin kullanarak korunduk. Son 1 senedir eşim korunuyordu. Bu Ay bebek çalışmalarımız başladı hayırlısıyla:)) Adet gunume 15 gun war fakat bu pazar gununden beri, karnımda aşırı bir agrı, şişme, gaz sancısı çekiyorum. Psikolojik oldugunuda dusunuyorum ama erken bir belirti olması gibi de umudum war:) Acaba boyle agrı olması belirti diye kabul edilebilir mi?

2,5 yıldır evliyiz. İlk 1,5 yıldır Yasmin kullanarak korunduk. Son 1 senedir eşim korunuyordu. Bu Ay bebek çalışmalarımız başladı hayırlısıyla:)) Adet gunume 15 gun war fakat bu pazar gununden beri, karnımda aşırı bir agrı, şişme, gaz sancısı çekiyorum. Psikolojik oldugunuda dusunuyorum ama erken bir belirti olması gibi de umudum war:) Acaba boyle agrı olması belirti diye kabul edilebilir mi?

merhaba canım bende 1 senelik evliyim.ilk zamanlar bende yasmin kullandım sonra korunma işini eşime devrettim:)
benimde 2 gün geçti adetim,sendeki şikayetlerin aynısı bendede vardı iki haftadır ama 15 gün öncesinden belli olurmu emin olamadım.ben kullanmadım ama 20 tl civarında erken gebelik testleri varmış onlardan dene istersen için rahat olsun.

Bizde 6aydir bebis istiyoruz bu ay ilk defa acaip bir karin agrim var ayrica gaz sancisi...adetime 3 gun kaldi insallah gelmez :)

Bakalım jnmm sabah 8 yine agrıdan uyandım. Ya da üşüttüm mü bilemiyorum işte:KK43:(

Evet hiç moralini bozma. Onumuzdeki ay hayırlısıyla olur inşallah jnm ...:)

ya kızlar 2 3 gündür benimde aşırı gazım ve sancım var.
aşılama yaptırdım ben 10 gün önce acaba gebelik belirtisi sayılırmıki?
yoksa adetim gelcekte ondan mı yapıyor.

Son düzenleme:
Aynı agrılardan sikayetciyiz sanırım ama sonucu daha kimse bilmiyor:) Belirti mi deil mi?

Aynı agrılardan sikayetciyiz sanırım ama sonucu daha kimse bilmiyor:) Belirti mi deil mi?

kesin bu da psikolojik ne yaşadıysam adet oldum çünkü bu sefer çok üzülürüm ama çünkü 2. aşılamamdı ve çok zor geçti üçüncüyü yaptırmaya manevi gücüm yok:KK43:

benim de bu ay ilk temel atma çalışmaları başladı :) adetime 18 gün var daha ve her an sanki 2 dk sonra adet olcakmışım gibi huzursuz edici bi ağrım oluyor 3-4 gündür tam da ovulasyon günüme yaklaştık 23-24 ü ikisinden biri ama emin değiliz geçen ay erken adet oldum çünkü.ara ara kasılma oluyor çok garip bişey elimi koyunca sertlik oluyo kasılma boyu hissediyorum elimle ne iş çözemedim :KK43:

X