Cilt Bakımı Ürünleri Garnier mi Neutrogena mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

moonlighteyl

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2015
54
7
23
Selam. Elimdeki günlük yüz temizleme jelim bitti ve yenisini almam gerek. İki seçenekten birisini almayı düşünüyorum. Alnımda küçük küçük yağ bezeleri var. Ara sıra birkaç sivilce çıkıyor ama genel olarak sivilce problemim yok. Cildim karma. Sizce Garnier 3'ü bir arada temizleme jelini mi almalıyım, yoksa Neutrogena Pembe Greyfurt yüz temizleme jelini mi almalıyım? Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler :KK66::KK66:

Selam. Elimdeki günlük yüz temizleme jelim bitti ve yenisini almam gerek. İki seçenekten birisini almayı düşünüyorum. Alnımda küçük küçük yağ bezeleri var. Ara sıra birkaç sivilce çıkıyor ama genel olarak sivilce problemim yok. Cildim karma. Sizce Garnier 3'ü bir arada temizleme jelini mi almalıyım, yoksa Neutrogena Pembe Greyfurt yüz temizleme jelini mi almalıyım? Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler :KK66::KK66:

merhaba. ben bu iki ürünü de kullandım ama sivilcelerim arttı, bunları hiç tavsiye etmem.

ikisi de değil bence bioderma sensibio h2o alın makyaj temizleyicisi arıyorsanuz
yüz temizleme jeli ise bioderma mavi jel derim..

Makyaj temizleme olarak aramiyorum, günlük yuz temizleme için ariyorum, makyaj temizleyici olarak garnier kusursuz makyaj temizleme suyu kullaniyorum, teşekkürler.

iki marka arasında seçim yapmak gerekirse kesinlikle Neutrogena derim
ama genel olarak yüz tem ürünlerini eczanedeki doğal ürünlerden al derim

Ben ikisini de tavsiye etmiyorum.Yağ bezelerini arttırıyor bu markalar.Dermokozmetik kullanmanı öneririm.
Bioderma,La Roche Posay gibi

benimde cildim sivilceli değil ama karma bazen de yağlı oluyor. öncelikle dermokozmetik ürünlerini tercih etmenizi öneririm çünkü diğerleri cildin yağ dengesini bozuyor. la roche posay bu konuda çok iyi. ama illa bu iki marka diyosan garnierin turuncu greyfurtlu bi temizleyicisi var ona bakabilirsin bence

Kuru cildin varsa garnierin hic bir urununu onermiyorum ozelliklede peelenglerini. Benim cilt asiri tepki veriyor garnierin urunlerinei pitur putur oldu yuzum daha yeni yeni duzeliyor insallah hemen duzelir de eski haline doner cildim.

X