Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Garnier bb krem

esesma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
162
13
merhaba arkadaşlar yeni çıkan garnier bb yi kullanan varmı çok merak ettim hem kapatıcı hem güneşten koruyormuş çok hoşuma gitti reklamda ama kullanıp memnun kalanınız varmı

Ben kullanıyorum. Ürün güzel ama kuru ciltlere daha uygun çünkü yağlı bir krem vede ciltte emilmiyor pek. ama renk farklılıklarını bütünlüyor kesinlikle.

Biraz yağlı bir fondöten demişsiniz.Yaz için uygun olur mu?Ciltte yağlı görünümü pek sevmiyorum cildim kuru ama.Bir de fiyat olarak bilgi verirseniz çok sevinirim.Şu an Maybelline'nin Affinitone fondötenini kullanıyorum memnunum ama Garnier BB'nin reklamında gösterdiği gibi iyiyse değiştirebilirim.

Dun carsiya ciktigimda benim de gozume carpti ama lakin alip almamak arasinda gidip geldim.
Uzerine cocukta huysuzluk yapinca biraktim oracakti ciktim.
Kullananlarin yorumlarini yazarlarsa bizede fikir olur
Sevgiler:)

Son düzenleme:
ben fiyatını sordum fiyatıda çok uygun yanlış hatırlamıyorsam 12 tl mi ne demişti kullananlar memnunsa bende almak istiyorum fakat elimde denediğim zaman pek fark göremedim yani kapatıcı özelliği pek yok sanırım öylemi arkadaşlar

Yaz için uygun olduğunu düşünmüyorum. Ama cildiniz çok kuruysa olabilir belki. fiyatı 15-16 lira ama ben watsonstan anneler günü indirimiyle 8 liraya almıştım. Kapatıcılık özelliği az. Zaten bu ürün fondöten değil. Ciltteki renk farklılıklarını düzelten (ki sadece görünümünü hafifletiyor) bir krem.

kutunun arkasında -20 25 30 35 ... 65+ yazıyor yaş sınırı için bunun anlamı 20 yaş altı kullanamaz mı demek? arada özel günlerde kullanmak isteyen bir arkadaşım için soruyorum lütfen cevaplayabilir misiniz? (yaşı 17)

Canım 17 yaşındaki arkadaşın sadece özel günlerde kullanacaksa bir sorun yaratmaz bence. ama devamlı kullanmak sakıncalı olabilir...

Garnier in açık ve orta tonu var ama açığı bile bana çok koyu :S

kızlar garnier bb yağlı ve karma cilt için olanıda üretmiş. matlaştırıcı etkiyle. off yurtdışında yeni çıkmış allah bilir buraya 3 sene sonra felan gelir. :KK14:
araştırdımda kullananlar baya memnun.

kizlaaaar
garnier bb kremim bitti ortalama 2 ay boyunca kullandim hemen hemen hergun kullandim diyebilirim
kuru cildim var ve soguk ulkede yasadigim icin daha da kuruyor, ben solaryuma girdigim icin medium olan rengini kullandim bronz gibi etki veriyor.
ilk surdugumde bana biraz sulu krem gibi geldi baya parlatti yuzumu ama hafif allikla ceneye burna yanaklariniza dokunuslar yaparak o yag göruntusu gidiyor kesinlikle yarim saat sonra yuzde matlasiyor. diger bi marka bb kremi aldim ama garnier kadar memnun kalmadim dogrusu hemen garniere dönus yapacam
herkezin yuzu cildi farklidir denemeden bilemezsin :)

bende medium olanını 2 hafta önce merakımdan aldım
çok fazla bir şey beklemiyordum ama kullandıktan sonra kapatıcılığınında gayet iyi olduğunu farkettim
her cilt için değişir ancak bana göre fondoten kullanmayı bıraktıracak kadar iyi diyebilirim

Kullandığım en güzel fndoten.günlük kullanım için yetiyoda artıyo bile.yağlı değil aslında.nasıl el kremi kullanınca eller bi süre yağlı kalır aynen öyle 10 dk sonra gidiyo yağı.ağır ağır fondotnler yerine öneririm.ben light kullanıyorm.esmer olmayanlar için yeterli.yinede deneyin tabi.garnier in göz altı kapatıcı roll on unu da kullanıyrum.ondanda çok memnunum.hem ferahlık veriyo hem güzel kapatıyo.bb nin kokusuda çok hoş bu arada :)

Merhaba bu ürün yüzünüzde aydınlatıcı etki yapıyormu acaba? Yani renginizi beyazlatıyormu?

X