Gamze estetiği yaptırdım

Haklısın ama benim anneannem bile o yaşta yüzündeki yağlar hep duruyodu kilolu olmasa bile, yani genetik olarak yüzümüzdeki tombişlik yaşlanıncada gitmiyor,o yüzden yaptırdım :)

Merhaba, ben de gamze yaptırmak istiyorum, kime yaptırdınız ve hala memnun musunuz, son olarak ücreti nedir

Dünyanın en saçma estetiği ya, burun küçültmenin bi mantığı var botoxsun bi mantığı var ama Gamze nedir ya? Cidden millet kafayı yemiş, insan sırf yanağında çukur olsun diye yanağının kasını kesirtir mi

E sempatik gorunuyor. Gamzenin yakolismadigi 1 kişi tanimam valla yuzum biraz toplu olsa ben de gamzem olsun isterdim ama yaptiramazdim.

E neden baska bir yerde tekrarlamayi dusunmuyorsunuz bisektomiyi? Benim bir arkadasim normalde bazlama bir suratti yaptirdi cok cok guzel oldu. Bir sene geciyor uzerinden mesela eskisine donuyor gibi oluyor yuzu sonra yine gidip tekrar yaptiriyor

Dolgun yüzde gamzeye bayılırım benim sag yanağımda var ama çok belirgin değil derin bir gamze isterdim

Bir de böyle yazıyorlar ya, sana Gamze bana da botox saçma geliyor, millet kafayı yemiş mi diyim bana ne kim ne istiyorsa yapsın, sana ne Gamze'den, sen yaptırma Gamze, başkalarına karışıyorlar ya illet oluyorum sizden, çok bilmiş. boş kafalılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…