Galiba Hamileyim

Foreverxxalone

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2012
66
0
9 gün önce sevgilimle ilişkiye girdim adetliydim adetimin 3. günüydü sonra ilişkiye girdikten sonra bacaklarım kan içinde kalmıştı. Midem bulanıyordu başım dönüyordu içimde bir huzur ve mutluluk vardı. Hafif karnımın alt tarafında ağrı vardı belim ağrıdan kopuyordu hala daha öyle. vücudumda kassılmalar başladı göğüslerimin uçları iyice koyulaştı. Baş ağrısı ve baş dönmesi var sürekli yorgunum durmadan uyuyorum 2_3 saate bir kalkıp kıtlıktan çıkmış gibi yemek yiyorum. Adetimin 5. gününde adetim bir gün kesildi ve 1 gün gelmedi sonra devam etti. 3 gün önce adettim bitti şuan şiddetli sancılarım var ve sürekli midem ağzıma geliyor sizce hamile miyim ? Normalde hep mutsuz bir insanımdır ama son zamanlarda çok mutluyum bu mutluluğun sebebi hamilelik olabilir mi? Kesin hamile olup olmadımı anlamak için ne yapmalıyım ? Lütfen yardımcı olun...

adetliyken mi ilişkiye girdin

Ama mutluyum diyosun pek zorla ilişkiye girmiş gibi bi halin yok yazdıklarından
Tabi belin ağrır karnın ağrır adetliyken ilişkiye girersen
Bu kadar çabuk belirti vermez hamile kalsan bile

Sevdiğim bi insanla ilişkiye giriyorum sonuçta ve onu kıramadım bilmiyorum cidden belkide psikojiktir o yüzden burdayım kesin hamile olup olmadımı anlamak için ne yapmalıyım ?

Hamile olabilir miyim?

öncelikle kendi bedenini sen mi erkek arkadaşınmı kontrol ediyor.
erkekler tabiki ısrar eder ama kadın istemezse kimse bişey yapamaz.
yaptığın kendi sağlığın için kötü birşey hadi dini tarafını konuşmayalım.
aman neyse yaaa banane......
ama gebe değilsindir merak etme adetliyken gebe kalınması çok çok düşük bi ihtimal.

Sevdiğim bi insanla ilişkiye giriyorum sonuçta ve onu kıramadım bilmiyorum cidden belkide psikojiktir o yüzden burdayım kesin hamile olup olmadımı anlamak için ne yapmalıyım ?

Hamile kalman için adetliyken yumurtlaman gerekir adet döngün felan nasıldır bilemeyeceğim
Ama düşük bi ihtimal hamile olman
Tabi Allah'ın takdiri olur mu olur orasını bilemeyiz

Herkes o kadar ugrasiyor hamile kalmak icin senin bi sefer hemde adetliyken hamile kalman 1000de 1den daha dusuk bi ihtimal!

Peki teşekürler çok yardımcı oldunuz ama olan oldu artık düşük bir ihtimal oldunun farkındayım ama hamilelik belirtilerinin olması kafamı biraz karıştırdı pazartesi doktora gitmeyi düşünüyorum mutlaka erken öğrenmenin bir yolu vardır.

Kardesim senin bahsettigin belirtiler cok erken bas donmesi mide bulantisi acikma vs bunlar 3-4aylik hamilelerde anca oluo psikolojiktir psikolojik!

okadar erken gösteren hiç bi test yok hatta vaginal muayenede bile bilinemez.
neyse kürtaj yasasıda çıkıyor artık aldıramazsında gebeysen.
doğurursun erkek arkadaşınla evlenirsin mutluluğun devam eder

Kardesim senin bahsettigin belirtiler cok erken bas donmesi mide bulantisi acikma vs bunlar 3-4aylik hamilelerde anca oluo psikolojiktir psikolojik!

3-4 ayda bu belirtiler kesiliyor. bu belirtiler 6. haftadan başlar

bence kesin hamilesin, hatta üçüzdür o kadar zevk aldığına göre tek kurtarmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…