galiba hamileyim

bende belirti birkaç kez mide bulantısı, göğüslerimde şişme ve adetimin gecikmesi oldu. ama ben yinede hamilemiyim bielmiyorum. sonucumu daha doktoruma göstermedim. bana birkaç gün sonra kan testi yapıp bakıcaz dedi. 231 beta hcg de hamilelik değilmi kötü bişey olmasından korkuyorum. ilk hamileliğim düşükle sonuçlandıktan sonra ne düşüneceğimi şaşırdım. şu an boşlukta gibiyim.offff offff

yesim1912 kan değerine göre hamilesin güselim takma kafana.tebrik ederm.hayırlı olsn inş

doktora gittim hamilesin dedi :) yuppi deyip havalara uçmayı isterdim ama malesef şu an sevinemiyorum. hüsrana uğramaktan korkuyorum. allah sonumu hayır etsin. inş. güzel geçer hamileliğim ve bebeğimi kollarıma alırım artık. allah bebek sahibi olmak istereyn herkesin gönlüne göre versin.

yeşimcim tekrar hayırlı olsn güselim.hiiiç stres yapma minik meleğini de üzme..biz isteselte istemesekte hersey olacagına varıyor.sen tevekkül et gör bak burdan bebeğinin doğum hikayesini de okuyacaz inşallah :):)

sağol mervis. çok olumlusun. bende olumlu olmaya çalışıyorum umarım burdan dediğin gibi doğum hikayesini anlatabilirim. bende bebişime kavuşmak istiyorum artıkkk

ayy inşallah hamilesindir :) çok heyecanlısındır... tebrikler
inşallah isteyen herkes bir an evvel hamile kalır, bende gün sayıyorum kan testi için...

geçen seferki gibi yine kanamam başladı. yani kahverengi lekelenme. inş. bişey olmaz. anne olmak zormuş.. herkes kolay anne olamıyo. bende onlardanım galiba.

canım inşallah bir sorun çıkmaz..2 gün sonra testi tekrarlatsaydın,artışlar düzenli mi diye..ultrasona girmedin sanırım..insan gözüyle görmeden inanamıyo zaten..bende 5 haftayı bitirdim..hcg değerleri iyi,ama daha kimseye söyleyemedik..cumartesiyi bekliyoruz heyecanla..hangi doktora gidiyorsun kontrol için??

dün doktoruma kontrole gittim. bir sorun ypkm dedi. çok şükür kanamam da kesildi. sancılarımda bitti. ama yinede bana clexine diye bir iğne verdi hergün vuruluyorum. ana klinikteki ülkü başara gidiyorum. 2 senedir doktorum o. sanırım sende samsundasın.ben daha ne kadarlık olduğunu bilmiyorum tam olarak ama sanırım benimkide 6-7 haftalık olması gerek. inş. seninde benimde ve bizim gibi bebişlerini bekleyenlerin de hamilelikleri sağlıklı geçer ve bebişlerimizi elimize alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…