Galiba hamileyim,testimi yorumlar mısınız?

kızlar merhaba bu sabah kalkınca uygulamış olduğum testin sonucunu ekliyorum,çift çizgi çok net görünüyor bukadar belirgin olması kafamı karıştırdı yanlış mı yaptım yoksa hamilemiyim emin olmak için kan testi yaptırmaya nezaman gitmeliyim?

6 haftalık hamileyim.aynen benim testim böyle hala duruyor biraz silikleşmiş durdukça ama saklayacağım:)

merhaba arkadaşlar benimde adetim 2 gün geçti hiçbir belirtim yok sadece bugün bi ara birden fenalaştım bayılacakmış gibi oldum sizce bişey varmıdır ???

KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM DÜN TEST YAPTIM ÇIKMADI SAATLER SONRA GELİP BAKTIM 2.ÇİZGİ SİLİK ÇIKMIŞTI YOK DEDİM AZ ÖNCE YİNE TEST YAPTIM KIZLAR HEMDE 3 SAATTİR GİTMEMİŞTİM LAVABOYA VE 3.DK İÇİNDE 2.ÇİZGİYİ GÖRDÜM SİLİK DE OLSA ORDA SONRADAN İYİCE BELLİ OLDU İNŞ. BU AY BAŞARMIŞIMDIR RESMİNİ KOYACAĞIM Allah rızası için yorum yapın bu arada yumurtlama günüm 4 şubattı 11 gün geçti çıkması normal mi tessttte yaaa delirecem ne olur yorumlayın...Eki Görüntüle 347535

canım benm tebrikler valla bence kesin hamişsin:) darısı başıma
canım yanılmıyorsam uzun bir zamandır bebiş için uğraşıyordun dimi?
çok sevindim senin adına.buarada belirtin varmı canım? :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Canım kan testi idrar testine göre daha hassas
bhcg'nin idrar da çıkması için 50 yi geçmesi gerekiyo
diye biliyorum bence hiç korkma kan testini yaptır derim
Rabbim yardımcı olsun
:emir_bebek: :nazar:

Ben de 2 kere test yaptım ve ikisinde de silik çıktı bu şekilde ve senin gibi saatler sonra fark ettim. Bugün regl günüm ve hala olmadım, düşük tansiyon, halsizlik, 1 haftadır süren karın ağrısı gibi belirtilerin hepsi mevcut.Ama çizgi silik olunca emin olamıyorum ben de.Acaba testin üzerinde saatler geçtikçe kendinden mi çizgi beliriyor ki? :44: Offf kafam o kadar karışık ki...

işallah hamilesindir canım tabi ben de:13:

canım çizgi çok koyu olacak fikrini aklınızdan çıkarın
bu forumda bi topikte okumuştum kız 6 haftalık hamileydi
ve ikinci çizgi çok silikti inşallah hamilesinizdir

canım benm tebrikler valla bence kesin hamişsin:) darısı başıma
canım yanılmıyorsam uzun bir zamandır bebiş için uğraşıyordun dimi?
çok sevindim senin adına.buarada belirtin varmı canım? :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım çok sağol inş. öyledir kan testini vermek için günümü bekleyecem nasıl olsa ben biliyorum bekleyebilirim :) bu arada 8 aylık evliyim 3 aydır korunmuyorum bu ay nasip oldu inş. silik olması şüphelendiriyor ama önceki aylarda en az 10 test yaptım saatlerce bekledim çıkmadı bişey ama bunda 3 dk içinde çıktı inş. Rabbim nasip etmiştir bu arada ne kadar etkili oldu bilmiyorum ama bu ay soğan kürü yaptım ben hemde toplasan düzgün 7-8 gün içmişimdir bazen soğuk bazen yemeklerden sonra pek uymadım ama çok ilginç 26 ocak sat ve 4 şubat akşamı yumurtlama sıvım geldi eminim ve ogün ertesi gün boş geçirmedim bir yerde okumuştum bir arkadaş şüpheli ilişkiden sonra çok şiddetli ağrı olduğunu söylemişti eğer döllenme olursa oluyrmuş o ağrı aynen bende de öyle oldu ilişkiden sonra kasıklarıma ve belime öyle bir ağrı saplandı ki nefesim kesildi ayaklarımı dikmek yastık filan hikaye dikkat etmedim hiç yanlız duşumu saah okula gitmeden aldım bir de polen bal çörek otu tarçın karışmı yedim aklıma geldikçe o da bir kavanoz kaldı öylece neyse belirtilerime geleyim
ÖNCELİKLE YUMURTLAMADAN SONRA BEL VE KASIK AĞRILARIM SÜREKLİ OLDU SON HAFTAYA GİRİNCE AYNEN ADET ÖNCESİ GİBİ HANİ KASIKLARINIZ AĞRIR BİLİRSİNİZ BİRAZDAN OLUCAM DERSİNİZ O AĞRILAR ÇOK FAZLA AYAKLARIM UYUŞUYOR KRAMP GİRİYOR AĞZIMDA TATSIZLIK VAR VE AŞIRI YORGUNLUK VAR RESMEN 9 DA YATIYORDUM SABAH UYANAMIYORUM BİRDE GEÇEN HAFTA ACAYİP MİDE EKŞİMESİ OLDU NE YESEM DOKUNDU SANKİ ATEŞİMİ ÖLÇTÜM 37.4 ÇIKTI BİRDE SIK SIK ACIKIYRUM BEYAZ KREMSİ AMA ÇOK AZ AKINTIM OLDU AMA ŞİMDİ KURUYUM İDRARIMIN KOKKUSU BİRAZ DEĞİŞİK AMA RENGİNDE BİR DEĞİŞİKLİK YOK GÖĞÜSLERİMDE HİÇBİR DEĞİŞİKLİK YOK ARASIRA HAFİF AĞRILIARIM OLUOYR EN ÖNEMLİSİ ATEŞ BAZEN ÖYLE BİR ATEŞ BASIYORKİ EŞİM ALEV GİBİ YANIYORSUN SENDE Bİ TUHAFLIK VAR DEDİ :)))) YUMURTLAMADAN SONRA TEŞİMİ ÖLÇMÜŞTÜM 36.4 E KADAR DÜŞÜYORDU ÜMİDİM YOKTU AMA NASİPİ ŞTE İNŞ. ÖYLE DUA EDİYORUM Kİ İNŞ. BEBİŞİM BENİMLEDİR YANLIZ EN BELİRGİN BELİRTİM RAHİM İÇİ BATMALAR DAHA ÖNCE HİÇ OLMAMIŞTI SIK SIK İĞNE BATIRIYORLAR GİBİ BATIYOR RAHİM BÜYÜRKEN BÖYLE AĞRILAR OLURMUŞ İNŞ. KENDİME VE BEBİŞİME İYİ BAKABİLİRİM SİZLERDE DUA EDİN KAN TESTİ VERECEM PZT.Sİ İNŞ. OLUMLU SONUÇ ALIRIM BİR SORUN DA ÇIKMAZ

canım çok tebrik ederim öyle heyecanlı yazmışsın ki çok mutlu oldum senin adına. Rabbim martta beni de böyle tatlı bi telaşa sokacak inanıyorum buna. Şu soğan kürü meselesinde de kararsızdım ama sen yaptın ve bu kadar çabuk fayda ettiyse vardır bi hikmeti. tavsiye olaraktan aldım bunu:)))) uygulicam bu ay.
yalnız burda bazılarına zararlı oluyomuş vs. diye bişey okudum. sen ne düşünüyosun, araştırmışsındır içmeden.

canım çok tebrik ederim öyle heyecanlı yazmışsın ki çok mutlu oldum senin adına. Rabbim martta beni de böyle tatlı bi telaşa sokacak inanıyorum buna. Şu soğan kürü meselesinde de kararsızdım ama sen yaptın ve bu kadar çabuk fayda ettiyse vardır bi hikmeti. tavsiye olaraktan aldım bunu:)))) uygulicam bu ay.
yalnız burda bazılarına zararlı oluyomuş vs. diye bişey okudum. sen ne düşünüyosun, araştırmışsındır içmeden.

canım alt tarafı soğan yemeklrein dibine doğradığımız salatalra doğradığımız soğan ne zararı olacak hamileyken bile zararı yok adetken bile kullanılıyor ibrahim saraçoğlu bırakmayın devam edin hamile ol. öğrenince bırakın diyor normalde iki ay kullanılacak ama ben sadece 7-8 gün içtim hemde bazen sıcak bezen soğku yemeklerden sonra öyle çok akıntı da olmadı sadece erken yumurtladım bal-tarçın-çörekotu karışımı yedim kaşık kaşık soğansuyundan daha ağırdı :) arasıra polen yedim ama son günlerde bol bol meyve yedim soğan kürünün zararı olması için ona ters etki yapacak bir rahatsızlık hastalık ya da ilaç kullanımı olabilir sağlıklı bir insana zararı olmaz bence inş. sende hamiş kalırsın ama bu bal karışımı polen arısütü ihmal etme aklına geldikçe ye inş. güzel haberlerini alırız

X