Galiba hamileyim,testimi yorumlar mısınız?

ahminelask

Bugün günlerden güzellik sefa geldin hoşgeldin...
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2011
382
86
KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM DÜN TEST YAPTIM ÇIKMADI SAATLER SONRA GELİP BAKTIM 2.ÇİZGİ SİLİK ÇIKMIŞTI YOK DEDİM AZ ÖNCE YİNE TEST YAPTIM KIZLAR HEMDE 3 SAATTİR GİTMEMİŞTİM LAVABOYA VE 3.DK İÇİNDE 2.ÇİZGİYİ GÖRDÜM SİLİK DE OLSA ORDA SONRADAN İYİCE BELLİ OLDU İNŞ. BU AY BAŞARMIŞIMDIR RESMİNİ KOYACAĞIM Allah rızası için yorum yapın bu arada yumurtlama günüm 4 şubattı 11 gün geçti çıkması normal mi tessttte yaaa delirecem ne olur yorumlayın... $Fotoğraf0432.jpg

Eklentiler

• $Fotoğraf0435.jpg
    $Fotoğraf0435.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 349
valla canım hamilelik olabilir silik gözüküyo çünkü en kan testi yatır hemen belli olur sıkma canını

bu testler pozitif gorunuyor canim...kan testi yaptir hemen...

canım daha regl günüme 4 gün var geçen iki ay üstüste kan testi verdim iki ay ve hüsrana uğradım yine böyle olsun istemiyorum bekleyecem 10 gün filan çizgi koyulaşırsa gidecem emin olmam lazım iki aydır test yapıyorum hatta regl günüm 3-4 gün geçince yapmıştım hiç böyle silik bile çıkmadı saatlerce bekledim başında ama bu ay hemde daha 4 gün varken burda pek belli değil ama ben canlısını daha net görüyorum inş. bu ay olmşutur Raabbim nasip eder dua edin yaa...

canım daha regl günüme 4 gün var geçen iki ay üstüste kan testi verdim iki ay ve hüsrana uğradım yine böyle olsun istemiyorum bekleyecem 10 gün filan çizgi koyulaşırsa gidecem emin olmam lazım iki aydır test yapıyorum hatta regl günüm 3-4 gün geçince yapmıştım hiç böyle silik bile çıkmadı saatlerce bekledim başında ama bu ay hemde daha 4 gün varken burda pek belli değil ama ben canlısını daha net görüyorum inş. bu ay olmşutur Raabbim nasip eder dua edin yaa...

yooo, burda gayet net bir pozitif var.
kan testi yaptirmaktan korkma. sonuc negatifse saglik olsun dersin, stres yapma...ama tabi senin tercihin...ama kesinlikle ilac kullanma...

$Fotoğraf0438.jpg teyzeleri yorumlarrrrr inş. doğru görüyorumdur

Eklentiler

• $Fotoğraf0438.jpg
    $Fotoğraf0438.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 289
hayırlı olsun canım....
pozitif görünüyo test...
allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah..
darısı benim ve bütün isteyenlerin başına...:KK70:

tebrikkk ederim allah hayırlısıyla tamamına erdirsin.... benimde adetime iki gün varr ama test yapmaya cesaretim yokk...

kızlar merhaba bu sabah kalkınca uygulamış olduğum testin sonucunu ekliyorum,çift çizgi çok net görünüyor bukadar belirgin olması kafamı karıştırdı yanlış mı yaptım yoksa hamilemiyim emin olmak için kan testi yaptırmaya nezaman gitmeliyim?

Eklentiler

• $IMG_0245.JPG
    $IMG_0245.JPG
    49,7 KB · Görüntüleme: 291
Ben de 2 kere test yaptım ve ikisinde de silik çıktı bu şekilde ve senin gibi saatler sonra fark ettim. Bugün regl günüm ve hala olmadım, düşük tansiyon, halsizlik, 1 haftadır süren karın ağrısı gibi belirtilerin hepsi mevcut.Ama çizgi silik olunca emin olamıyorum ben de.Acaba testin üzerinde saatler geçtikçe kendinden mi çizgi beliriyor ki? :44: Offf kafam o kadar karışık ki...

işallah hamilesindir canım tabi ben de:13:

kızlar merhaba bu sabah kalkınca uygulamış olduğum testin sonucunu ekliyorum,çift çizgi çok net görünüyor bukadar belirgin olması kafamı karıştırdı yanlış mı yaptım yoksa hamilemiyim emin olmak için kan testi yaptırmaya nezaman gitmeliyim?

pozitif görünüyor bencede cnm hayırlı olsun :))) kan testi yaptır bir an önce için rahatlasın

erken zamanda yapılan testler maalesef sonucsuz oluyor
biraz beklemek lazım idrardakinde
adetin üzerinden en azından 1 hafta gecmesi lazım
inşallah saglıklı bir gebelik gecırısın......

babyform bence hemen betahcg baktır.idrarda bu kadar net cıkan kanda hemen cıkar

Son düzenleme:
babyfom
seninkide gayet net cıkmıs betahcgne baktır bence hemen
idrarda bu kadar net cıkan kanda hemen cıkar

ooooo süperr kızlar bence ikinizde hamişsiniz inşallah allahım yanıltmaz.iki testte birbirinden farklı sanırsam ikisindede hata çıkması baya bi zor.iki testte aynı marka olsaydı o zaman hata patı var diyebilrdim çünkü benim başıma geldi...

ooooo süperr kızlar bence ikinizde hamişsiniz inşallah allahım yanıltmaz.iki testte birbirinden farklı sanırsam ikisindede hata çıkması baya bi zor.iki testte aynı marka olsaydı o zaman hata patı var diyebilrdim çünkü benim başıma geldi...

sana katılıyorum 3ü de farkı markalrdan yaptım sonuç aynı silik ama ilk yaptığım biraz daha belirgindi çünkü 3 saat tutmuştum idrarımı diğerlerini inanamadığım için tekrar yaptım tabi idrarın kalitesi düşünce silik çıkıyor ben 1 hafta geçsin öyle vericem kan testini diğer arkadaş benden daha çok hamile :)))) maşallah onun kıpkırmızı iki çizgisi var inş. Allah ikimizede kucağımıza almayı nasip eder...

Ben de 2 kere test yaptım ve ikisinde de silik çıktı bu şekilde ve senin gibi saatler sonra fark ettim. Bugün regl günüm ve hala olmadım, düşük tansiyon, halsizlik, 1 haftadır süren karın ağrısı gibi belirtilerin hepsi mevcut.Ama çizgi silik olunca emin olamıyorum ben de.Acaba testin üzerinde saatler geçtikçe kendinden mi çizgi beliriyor ki? :44: Offf kafam o kadar karışık ki...

işallah hamilesindir canım tabi ben de:13:

canım aynı bendeki belirtiler ekstradan ağız tadsızlığı,kasıkla beraber aynı anda baş ağrısı var.benim dün yaptığım test sonradan belirginleşti c çizgisi de yoktu sonradan ikisi çıkmış ona bel bağlamadım zaten ama bugün yaptıklarım annne ben burdayım diye bağırıyor inş. doğrudur eşime sevgililer günü hediyesi diye vericem dua edelim Rabbim hüsrana uğratmasın...

KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM DÜN TEST YAPTIM ÇIKMADI SAATLER SONRA GELİP BAKTIM 2.ÇİZGİ SİLİK ÇIKMIŞTI YOK DEDİM AZ ÖNCE YİNE TEST YAPTIM KIZLAR HEMDE 3 SAATTİR GİTMEMİŞTİM LAVABOYA VE 3.DK İÇİNDE 2.ÇİZGİYİ GÖRDÜM SİLİK DE OLSA ORDA SONRADAN İYİCE BELLİ OLDU İNŞ. BU AY BAŞARMIŞIMDIR RESMİNİ KOYACAĞIM Allah rızası için yorum yapın bu arada yumurtlama günüm 4 şubattı 11 gün geçti çıkması normal mi tessttte yaaa delirecem ne olur yorumlayın...Eki Görüntüle 347535

canım inşallahhh hamilesindir gecen ay bende yaptm çıkmadı bikaç saat sonra 2 cizgi olmuştu bir daha yaptm tekrar 2 cizgi cıkmştı ama adet oldum ecz cıya sordum testler bozuk olabilir dedi senin günün çok geçmiş inşallah gebesindir kalbini ferah tut hemen kan testi yaptır :KK49:

allahın izni ile sen hamilesin çünkü çoook net :) hiç durma derhal kan testine git sonucuda yaz kesin hamilesinnn bendede öyle olmuştu net cıktıgında gebeydim ama kaybettim bebegimi başka zamanda 2 kez yapmştım silik 2 cizgi çıkmıştı silik olunca adet olmuştum ama seninki çook net hayoırlı olsun kucagına almayı nasibetsin rabbim :):emir_bebek:

X