G noktası nasıl bulunur

mileyko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2024
44
35
Merhaba öncelikle yeni evliyim evliliğin ilk başlarında tam olarak vajinusmus diyemesemde ona benzer bi sıkıntı yaşadım neyse ki şuan atlattık çok şükür anca şuan da ilişki sırasında orgazm olamıyorum klitoral olabiliyorum g noktası diye bi şeyin olduğunu duydum biraz araştırma yaptım nerede olduğu ve nasıl bulunduğuyla alakalı ama bi türlü bulamadım klitoral olarak mast esnasında içerden de kendimi kasıyorum ve o şekilde zevk alıyorum ancak o kastığımda zevk aldığım yeri bi türlü bulamıyorum elimde ne kadar uğraştıysam bulamadım nasıl bi yapıdır nasıl bulabilirim en azından kendim bulabilsem eşimi de o şekilde yönlendireceğim

A noktasından B noktasına gitmeyi öğrenmişken G noktasına nasılsın geldik anlamadım hayat işte 😅 vajinanın tam şurasıdır denemez ama siz en çok neresine dokunulmasından hoşlanıyorsanız orasıdır. Demişti bir bilge. Yani bu girişi olur sonu olur yani siz neresinden hoşlanıyor iseniz.

Orgazmin klitorali vajinali yok. Orgazm orgazmdir. Klitorisin içerideki uzantısıdır temas edince vaginal oluyor. Uyarılan yine aynı organ. Klitorisin ucu ile penis ucunun embriyonik kökeni de aynı.

Keyfine bak o noktayı bulacağım diye uğraşma eger gerideyse ve penis boyu da yeterli değilse biraz zor gibi. Eğlenceli oyuncaklar filan kullanabilirsiniz. Belinin altına yastık koyabilir veya biraz idrara sıkışık deneyebilirsin. Artık gerisini de siz bulursunuz deneye deneye.

Orgazmin klitorali vajinali yok. Orgazm orgazmdir. Klitorisin içerideki uzantısıdır temas edince vaginal oluyor. Uyarılan yine aynı organ. Klitorisin ucu ile penis ucunun embriyonik kökeni de aynı.
Yukarıdaki yoruma katılıyorum. Önemli değil ama g noktasını bulmanın en kolay yolu, mesanenizi boşalttıktan sonra klozete otururken hafif öne doğru eğilin, parmağınızı vajinanıza 2 santim kadar sokup ön cepheye biraz baskı uygulayınca, idrar yapma isteği gibi değişik ama hoş bir his olur, orası G noktası.

Yukarıdaki yoruma katılıyorum. Önemli değil ama g noktasını bulmanın en kolay yolu, mesanenizi boşalttıktan sonra klozete otururken hafif öne doğru eğilin, parmağınızı vajinanıza 2 santim kadar sokup ön cepheye biraz baskı uygulayınca, idrar yapma isteği gibi değişik ama hoş bir his olur, orası G noktası.
🫠🫠

Hayallerini yıkmak istemem ama orası klitorisin bir kolu. Klitoris iç dokulara kadar uzanan bir yapıdır. Üniversite tezlerine dahi konu olmuştur. G noktası dedikleri şey daha içerde ve üst vajina duvarında. Bu noktaya sadece silikon yapay dildolarla ulaşabilirsiniz. Şekli ona göre olması gerekiyor.

Hayallerini yıkmak istemem ama orası klitorisin bir kolu. Klitoris iç dokulara kadar uzanan bir yapıdır. Üniversite tezlerine dahi konu olmuştur. G noktası dedikleri şey daha içerde ve üst vajina duvarında. Bu noktaya sadece silikon yapay dildolarla ulaşabilirsiniz. Şekli ona göre olması gerekiyor.
Yani çok derinlerde bir noktadan söz ediyorsunuz. O bahsettiğiniz yer anladığım yer ise "epicenter" diye bir noktadan söz edildiğini okumuştum bir kaynaktan. Yok hayallerim yıkılmadı, sonuçta adı önemli değil :)

Giderken sağda dönerken solda yazasim geldi bir an😂 o öyle arayıp bulunacak sonra da yeri eş kisisine tarif edilecek bişey değil bence. Orgazm olabiliyorsaniz,doyuma ulasiyorsaniz çeşidi bu kadar önemli mi bilemedim.

X