Fsh değeri

Rabbim size bağışlasın inşallah, isteyen herkesede nasip etsin. Doğal yolla mı kaldınız herhangi bir ilaç ya da bitkisel kullandınız mı ?
Doğal yolla kaldım hiçbirşey kullanmadım
Amin Rabbim isteyen herkese nasip etsin aramak çok zor 😣

Foliküller iyi dediyse sorun olmaz bence ben fsh 16 ile hamile kaldım 👍 çok yüksek değil sizinki
Benim de fsh 15.9 Lh8.9 erken menopoz dedi ve vajinal USG ile baktı sağ ve solda yumurta azalması var dedi 32yasindayim amh isterdi bakalım sonuç ne olucak bir oğlum var 7yasinda ikinci gebelik isterken şok olsum😓 siz normal yollar ile mi hamile kaldınız saglicak ile kucaginza alın ins

Benim de fsh 15.9 Lh8.9 erken menopoz dedi ve vajinal USG ile baktı sağ ve solda yumurta azalması var dedi 32yasindayim amh isterdi bakalım sonuç ne olucak bir oğlum var 7yasinda ikinci gebelik isterken şok olsum😓 siz normal yollar ile mi hamile kaldınız saglicak ile kucaginza alın ins
Amin inşallah
Benim amh de düşüktü artı eşimde varikosel vardı
Bitkisel tedavi kullandı eşim
Eşimin sorunu dizeldi ben birşey kullanmadım bitkisel tedavi falan
Doğal yoldan hamile kaldım hemen

Amin inşallah
Çok şükür çok sevindim sizin adınıza yumurtalıkların da da azalma olduğu için çok korkuyorum USG ile baktı vajinadan ama ne kadar azalma var sormadım şok olunca

Çok şükür çok sevindim sizin adınıza yumurtalıkların da da azalma olduğu için çok korkuyorum USG ile baktı vajinadan ama ne kadar azalma var sormadım şok olunca
Benim usg ile baktığında yumurtam gözüküyordu 4 5 tane var demişti
Ama rezervim düşük çıktı

Amin inşallah
Merhaba; benim de amh düşük ve eşim de varikösel ancak yaşım 42. Eşinizin kullandığı bitkisel tedavi nedir aceba bilgi verir misiniz?

0.01 ile bile doğal yolla hamile kalan var. Fsh yüksek ancak bu tüp bebeğe engel değil. Yaşınızdan dolayı şansınız yüksek. Çok beklemeden iyi bir merkezde tüp bebek tedavisi alabilir siniz
Sonuçlar çıktıktan sonra doktor önce doğal gebeliği denicez dedi ama önce boğazındaki sıkıntıyı halletmek gerekiyormuş sonra bakalım nasip ama şuan icin erken menepoz olabilir dedi doktorum bir tane oğlum bir tane dış gebeliğin var ikinci gebelik düşünüyorduk karşımıza bu sonuçlar çıktı bunda da vardır hayır dedik.
İki gün sonra boğazların felaket acımaya başladı resmen açıdan ağlıyordum dahileye gittim triotlerde enfeksiyon var dedi ve bana kortizonlu ilaç verdi kullanıyorum kadın dogumcu da bu süre zamanında korun ve enfeksiyon bitince tamamen o zaman bebek.icin.konusuruz dedi
Kullandığım kortizonlu ilaç
* PRENDOL 16mg sabahları tok iki adet aynı anda alıyorum
*DİDERAL
sabah akşam bir tane açıklamada titreme aşırı heycan yazıyor.

Foliküller iyi dediyse sorun olmaz bence ben fsh 16 ile hamile kaldım 👍 çok yüksek değil sizinki
Merhaba bu fsh değeriyle mi hamile kaldınız acaba ? Normal yolla mi ? Ekstra biseyler yaptınız mı ? Benim fsh yuksek 31 yasindayim ve fah değerim 34 cıktı lh 27. Doktor mümkün değil normal yolla kalamazsın acil tüp bebek dedi.

Merhaba bu fsh değeriyle mi hamile kaldınız acaba ? Normal yolla mi ? Ekstra biseyler yaptınız mı ? Benim fsh yuksek 31 yasindayim ve fah değerim 34 cıktı lh 27. Doktor mümkün değil normal yolla kalamazsın acil tüp bebek dedi.
Evet bu değele hamile kaldım tedavisiz normal

Bence mutlaka amh bilin. Erken menapoz gibi duruyor. Kaç folikül sayılıyor
Merhaba benim de fsh yüksek dedi doktor 5.43 çok yüksek mi adetimde duzensiz doktor diyet yap paketli gıdalardan uzak dur dedi 1 buçuk yıllık evliyim hiç korunmadik ama hamile kalmadım. Nasıl hızlıca düşürebilirim bilgi verir misiniz 😔 çok ciddi bir sorun mu bu?

Merhaba benim de fsh yüksek dedi doktor 5.43 çok yüksek mi adetimde duzensiz doktor diyet yap paketli gıdalardan uzak dur dedi 1 buçuk yıllık evliyim hiç korunmadik ama hamile kalmadım. Nasıl hızlıca düşürebilirim bilgi verir misiniz 😔 çok ciddi bir sorun mu bu?
Amh mı bahsediyorsunuz fsh degildir

Merhabalar hanımlar bu ay 3 gün adet gecikmesi olunca keyfi hormon testi yaptırmak istedim adetimin 3.günü yaptırdığım testin sonuçları şu şekilde
FSH 25.99
Estradiol 38.05
LH 8.48
Testesteron 0.20
Prolaktin 12
Hemen aynı gün sağlık ocağında kan verdim o değerler de şu şekilde
FSH 22.34
Estradiol 38
LH 5.03
Testesteron 0.9
Prolaktin 29
Aynı gün içinde farklı saat diliminde yapıldı.Arada neden bu kadar fark var anlamadım.Prolaktin yüksek diye mi FSH yüksek çıkıyor yoksa 3 gün gecikme olduğu için mi .6 ay öncede 6 aylık kızımı kaybettim eşim askerde diye korunmaya gerek kalmadı 2 aydır eşim geldi çocuk düşünüyoruz sonuçlarımı değerlendirir misiniz acaba ne yapmam gerekiyor
Merhaba şu an hamilesiniz sanırım siz bu değerler mi hamile kaldınız acaba ? Bu değerden kaç ay sonra kaldınız bir de her hangi bişey kullandınız mi ? Benimde fsh 34 lh 27 cıktı doktor normal yolla hamile kalamazsın imkansız dedi 2 ay evvel. Toplamda 1 sene oldu gebelik oluşmadı. Ama bir evlâdım var benim bu ikinci olacaktı olmadı henüz tüp bebek dediler onu da eşim istemiyor o yüzden sormak istedim .

X