Fresh&Dry ter emici yapraklar

allure38

............
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2011
418
2
Arkadaşlar bu ürünün içeriğini okudum da mantıklı geldi bana denemek istiyorum nerede bulabilirm bu ürünü ? ? ecznelerde olurmu ki? ?

kızlar bunu duyan, kullanan yokmu hiç ? internetten baktım çok mantıklı geldi bana ya.. Kullanan varsa memnunmsnz ?

Ben de çok merak ediyorum bu ürünü kullanan varsa yardımcı olsun lütfen.
Nerden ne fiyata buluruz ve işe yarar mı?

Kimse ilgilenmediğine göre demek kullanan olmamış.
Artık biz kullanır buraya yazarız :KK9:

ay bencede.. Onlar kaybeder yani :KK70::KK70: çünkü çok mantıklı geldi bana bi denemek lazım acaba nerelerde vardır? eczanelerde falan varmıdırki

arama motoruna "Fresh&Dry ter emici yapraklar " yazınca birsürü satış linki çıkıyor.
etkinliğine gelince ,buna benzer başka ürünlerde var piyasada
antiperspirantlara alternatif farklı bi ürün,nasıl kullanılacağı ne şekilde etki edeceğide açık ifade edilmiş.
sıfır kol giysiler hariç bütün giysilerle kullanılabilir görünüyor,teri emiyor dışarı çıkarmıyor,deneyip tecrübe etmek lazım.

ya ben netten sipariş vermek istemıyorum marketlerde ve ya eczanelerde satılan bişi olsa bu tarz.. bi denemek isterim..

ben fresh&dry denedim çok kullanışlı, eczaneden almıştım ama sonra orda bulamayınca gittigidiyorda hemde daha uyguna buldum 9,90 tl'ye :21::21:

ben bu ürünü çok beğendim,ilk kullandığımda eczaneden almıştım denemek için 15 tl vermiştim ama bir internet sitesinde 4,90 fiyat aldım aynı ürünü :)))
google da aradığım da baya ucuza getirmiş oldum anlıayacağınız.
ürüne gelince kokuyu önlüyor ve en sevdiğim gömleklerimde t-shırtlerimde iz bırakmıyor çok kullanışlı deriyi tahriş etmiyor,varlığını unutuyorum bazen çamaşır makinesine atarken çıkarmayı unutmayın derimm...
herkese tavsiye ederim arkadaşlar :)))

bende bi siteden aldım dediğin fiyattan..ve gerçekten çok kullanışlı..sitenin adı beedolu.com du..ve hemen gönderdiler..

X