Fraksiyonel lazer yaptırmış olan allah rızası için gör...

Arkadaşlar bende ekim ayında İzmirde Prof Oktay Avcı da fraksiyonel co2 lazer yaptırmayı düşünüyorum kendisi çok ünlü bi doktor muayene ücretide lazerin dışında ve çok pahalı.Acaba Oktay Bey de yaptıran varmı onun yerine özel bi hastaneyimi tercih etmeliyim.

Arkadaşlar bende ekim ayında İzmirde Prof Oktay Avcı da fraksiyonel co2 lazer yaptırmayı düşünüyorum kendisi çok ünlü bi doktor muayene ücretide lazerin dışında ve çok pahalı.Acaba Oktay Bey de yaptıran varmı onun yerine özel bi hastaneyimi tercih etmeliyim.

Bende yaptırmayı düşünüyorum adanadayım ankarada dr ferruh bingülün iyi olduğunu gördüm bu formda ama o kadar zahmet çekip oraya gidip kontrol olup yada işlemi yaptırıp kötü olması korkusu var oktay beyi bilmiyorum ama cok iyi araştırma yapmak lazım cünkü pişman olan çok insan var :KK43:

Ben yaptırdım...Bana derin bir işlem uygulandı ve günlük hayatımı etkiledi.1 hafta işyerinden izin aldım.Ama değdi doğrusu.Pırıl pırıl taptaze bir cildim var artık..Ben Doç.Dr.Serkan Yıldırım'a yaptırdım işlemimi.Kendisine burdan daha net ulaşabilirsiniz

http://serkanyildirim.net/

Sadece pırıl pırıl olması içinmiydi yoksa cilt probleminiz var mıydı

canım bende fraksiyonel lazer 1. seansımı yaptırdım. doktorla ön görüşmemde bana fraksiyonel lazerin lekelere etki etmeyeceğini açık açık söyledi gözenek ve sivilce izlerinde başarılı fakat leke için faydalı değil dedi. onun için erbium lazerdi sanırım onun etkili olduğunu bir arkadaşım söylemişti.

Fraksiyonel lazerden fayda gördünüz mü ne olur yardım edinnn

24 yaşındayım ve beyaz tenliyim yıllardır akne problemlerimden dolayı kullanmadığım ''antibiyotik'' leke geçirici ''kremler'' hatta ''Roacutan'' bile kullandım , ardından kimyasal peeling yaptırdım yüzlerce liralık dermatolojik ( eczanede satılan marka ürünler ) kremler solüsyonlar herşeyi kullandım fakat aknelerim hafif şiddetlede olsa tekrarladı ve alnımla burnumda küçüklükten kalma yara ve dikiş izleriyle sivilcelerden kalma çukurluklar , pürüzler , piercing izim geçmedi taki fraksiyonel CO2 lazeri keşfedene kadar.Öncelikle şunu söylemeliyim fraksiyonel lazerin çeşitleri var yani farklı makinelerle farklı dalga boylarında yapılan uygulamalar var o yüzden herkes aynı sonucu alamamış olabilir fakat bunların içerisinde dalga boyu en büyük olan ve en yüksek oranda cevap veren '' Fraksiyonel CO2 '' lazer uygulamasıdır.
Eskişehir'de öğrenciyim ve burda '' Mayasante '' Kliniğinde ilk seansımı 26.01.2013 tarihinde yani bir yıl önce yaptırdım , bugün de 2. seansımı yaptırdım.Uygulama öncesi cildi uyuşturan bir krem sürülüyor ve 1 saat kadar bekliyorsunuz.Benim izlerim derin ve acı eşiğim baya yüksek olduğu için doktor derin çalıştı ilk başta tüm cildime daha derin atışlar yaptı sonrasında sadece çukurlukların olduğu kısımlara nokta şeklinde tekrardan daha hafif atış yaparak seansı bitirdi.Kullandığı cihaz ve doktorun deneyiminden dolayı çok memnun kaldım.Tabi ki uygulama sırasında acı hissediyorsunuz bitince sanırım vitaminli yada mineralli soğuk bir maske koyuyorlar yüzünüzün üstüne , sonrasında da soğuk termofor uyguluyorlar direk buz konmasını önermediler.20 dakika soğuk uygulandıktan sonra taksiyle eve geldim ve '' bepanten merhem '' ( artık piyasada yok kremi satılıyor ) sürdüm , '' ozon yağı '' nı da öneriyorlar ilk seansta onu sürdüm ama çok yaktı ve kötü kokuyor. Geçen seansta lazerin hemen ardından '' PRP '' de yaptırmıştım.Kanım alınarak ayrıştırıldı bir makinenin içinde sonra Plazma içinde konsantre olarak bulunan plateletler cilde sürülüyor ve cilt bunu emiyor yani bünyelerinde bulunan büyüme faktörleri, kollajen üretimini sağlıyor.
2 günde kabuklanıyor ve 3. gün kabuklar dökülüyor 2. 3.gün ılık duşta alabilirsiniz , kabukların kolay dökülmesine yardımcı oluyor birde sürekli nemlendirici sürmek lazım.İlk seansta kabuklar döküldüğünde yüzümde kızarıklıklar oluştu ve atış yapılar yerleri iğne ucu gibi görebiliyordum ve yüzümde parlama yapıyordu.Fakat gün geçtikçe cildim yenilendi zaten 3 ay boyunca cilt kendini yeniliyor rengide normale dönüyor daha canlı ve sağlıklı pürüzsüz görünüyor.Sabretmek ve güneş koruyucusuyla bakım kremlerini ihmal etmemek lazım.Bir hafta sonra makyajda yapabilirsiniz fakat ben yeni cildime hiçbirşey sürmek istemedim.İzler çukurluklar nekadar derinse seans sayısı ona göre belirleniyor ve uygulayan kişi çok önemli bana daha derin çalışıldı ve başkasının 2 seansta aldığı sonucu ben tek seansta alabildim.Kabuklanma sürecince bol su içtim , c vitamini içeren meyveler ve yeşil yapraklı sebzeler yedim beslenme cilt için çok önemli bir hafta güneşe çıkmadım ilk 3 gün evde perdeleri bile kapattım ama hepsine değdi fondotenden kurtuldum ve aynaya baktığımda kendimi daha iyi hissediyorum şimdi iyileşme durumuna göre 3. seansı yaptırıcam fakat sadece çukurluk olan bölgelere uygulanacak bu sefer.Fraksiyonel co2 lazerin seansını 600tl ye yaptırdım.'' Prp '' 400 tl di fakat kampanyalı ikisini 900tl ye yaptırmıştım geçen yıl.Umarım yardımcı olmuşumdur fotoğraflarımı çekip koymayı da düşünüyorum.En etkili çözüm bu ve memnun kaldım insanlarda farkedip yorum yapıyorlardı zaten ( :

İşlemden baya zaman geçmiş bi problem var mı memnun kaldınızmı cukurluklarınız da durum ne yardımcı olur musunuz

benim gittiğim doktorda televizyonda izlediğim bir doktordu . HERKESE BURDAN TAVSİYE ÜNLÜ DOKTOR DİYE ÖZEL DOKTORA GİTMEYİN MÜMKÜNSE HASTANE ORTAMIN DAKİ DOKTORLARA GİDİN . ÖZEL HASTANENİN DOKTORUDA OLABİLİR.

ÖZEL MUAYYENE ORTAMINDA DOKTOR NE KADAR PARA ALIRSAM KARDIR MANTIĞIYLA ÇOOOK UMUT VERİYOR VE ÇOKTA PARA ALIYOR . sONUÇ İSE SIFIR.......

Yaptırdınız mı yeniden fraksiyonel co2 lazer prp ?

3 yıl toplam 2400 tl verip o zaman türkiye'de sadece 3 yerde yapılan sözde en etkili co2 fraksiyonel lazer yaptırmıştım 2 seans.fayda görmek bir tarafa yüzümde kalıcı lekeler ve tırmıkizine benzer izler kaldı.aman diyeyim..

mrb kızlar beyazlamış çatlak tedavisi hakkında doktor yardımlarınız bekliyorum.Nette şu videoyu buldum bu kimdir bilginiz var mı?

Arkadaslar gunes lekelerimden ve cildimde ki skarlardan sikayetciydim, nisantasinda Dr. Nezih Karaca'nın kliniginde kendisine fraksiyonel lazer yaptirdim. ve cok memnunum.hem yuzum canlandi yenilendi hemde lekelerimden kurtuldum.herkese tavsiye ederim.

arkadaşlar hepimizin ortak sorunu çatlaklar ve cilt lekeleri... ben nişantaşı sculpture da Dr.NEZİH KARACA ya çatlaklarım için 3 seans fraksyionel lazer yaptırdım.. sonuçtan acaip memnun kaldım çatlaklarım %70 geriledi...daha öncesinde kullanmadığım bi yöntem kalmamıştır heralde.İşini çok iyi yapan bi doktor bana göre ve son sistem fraksiyonel lazer cihazına sahip kendisi.Ayrıca kızarıklık kabuklanma gibi bi durumda olmuyoo. görüşmek te fayda var eminim memnun kalacaksınız:KK9:
beyaz çatlaklar için 4 bin çok pahalı ya 5 seansta kesin geçebilir deri yapısına göre degişiyor

Benim de çatlak problemim vardı ve Dr. Nezih beye gittim (Uzm. Dr. Nezih Karaca) Nişantaşı'nda. Hem hiç fiyata takılmayan hem de olabilecek en iyi düzelme için maksimum çaba sarfeden biri bana göre. Bana Fraksiyonel lazerle birlikte Maximus denen kas dokusuna kadar etkili bir radyofrekans cihazını birlikte kullandı ve 3 seans yani 3 ay sonunda neredeyse %80 düzeldi çatlaklarım. Özellikle çatlağı olanlar, hiç düşünmeden bir görüşmeli bence. Yine soracağın birşey olursa sor, ben de zamanında çok taktığım için seni anlıyorum.
fiyatı yazsaydın çok merak ettim 4 bin normal mı

Arkadaslar gunes lekelerimden ve cildimde ki skarlardan sikayetciydim, nisantasinda Dr. Nezih Karaca'nın kliniginde kendisine fraksiyonel lazer yaptirdim. ve cok memnunum.hem yuzum canlandi yenilendi hemde lekelerimden kurtuldum.herkese tavsiye ederim.
kaç seansta bitti birde fiyatı yazar mısın ?

peki kabuklanmadan sonra alttan çıkan pembe derinin normalleşme süreci nedir?? lekeden kurtulacağım derken şimdide pembe pembe beneklimi olacağım :KK43:

Ben Coollazeri yaptırıyorum.Aşırı memnunum.Hem ağrılı bir işlem değil hem de cilt çabucak yenileniyor.Kesinlikle daha parlak, sıkılaşmış ve genç bir görünüm ortaya çıkıyor.

X