Fra seti

mylilapause

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
1.606
1
kızlar kaliteli bir markanın fırça setini almak istiyorum
ama çok tuzlu da olsun istemiyorum
bekliyorum kızlarr

ayrıca bişi sorucam bu mineral makyaj yapan bayanlar mineralde kullandıgınız fırçaları toz olmayanlardada yani normal farlarda felan vkullanabiliyomusunuz ?

Bence fırça seti alacağına fırçaları tek tek almanı öneririm.
En azından ilk etapta temel makyaj fırçalarını,işine yarayacakları alırsın.
Hem gereksiz fırçalarıda almamış olursun böylece.
Çünkü setten her çıkan fırçayı rahat kullanıp kullanamayacağını bilmiyorsun,deneyerek alman daha önemli.

Bence fırça seti alacağına fırçaları tek tek almanı öneririm.
En azından ilk etapta temel makyaj fırçalarını,işine yarayacakları alırsın.
Hem gereksiz fırçalarıda almamış olursun böylece.
Çünkü setten her çıkan fırçayı rahat kullanıp kullanamayacağını bilmiyorsun,deneyerek alman daha önemli.

dimi canımma.sdogru diosun
bana önerebilecegin bi marka varmı
kılları samur olsun dökülmesin ya kaliteli bişi istiyom

dimi canımma.sdogru diosun
bana önerebilecegin bi marka varmı
kılları samur olsun dökülmesin ya kaliteli bişi istiyom
Canım mac veya inglot derim ben,sephorada olabilir hatta bodyshopunkilerde bak.
İnglottan deneyerek,görerek alma imkanın var ve inglotun fırçalarıyla mac fırçaları arasında hiçbir fark yok.
Dediğim gibi inglotta deneme imkanın var.
Mac fırça almayı düşünürsende sitesinden bakarsın açıklamalarını okursun arar sipariş verirsin.
Birde sephora var,onunda fırçaları güzel bende 1 tane var memnunum.
Yeri ters kaldığı için pek gitme imkanım olmuyor sephoraya ama gidebilirsen eğer orayada bir bak derim.
Haa unutmadan daha orta yollu olsun dersen artdeco fırçalarıda övülüyordu,yani sevilde falan bu tarz orta yollu fırça çeşitleri var.
Ama bana sorarsan onlara 15-20 lira vermek yerine üzerine biraz daha ekleyip mac,inglot almayı tercih ederim.
İnglotun indiriminede denk geldi mi daha uygun oluyor fiyatlar.
Uzun zaman diliminde iyi bir fırça koleksiyonuna sahip olabilirsin bakımınıda iyi yaptın mı belki ömür boyu kullanabilirsin o yüzden iyi fırçalar edinmeye çalış.
Benim düşüncelerim bunlar...

kızlar kaliteli bir markanın fırça setini almak istiyorum
ama çok tuzlu da olsun istemiyorum
bekliyorum kızlarr

kesınlıkle İ.D. bare mınerals 'ın fırcasını al derım,hatta su an kampanyda iki tane i.d. ürünü alana 53 tl degerındekı fırca hediye...bılgıne..urunlerındedn asırı derecede memenunum yuuzunz bebek gıbı ve hıc bırsye surulmemıs gıbı oluyor ama kendı fırcasyla olursa..yanı tabıı samur fırcayla

X