Form Plus Bitki Kürü

bende bu cayı içmeden wc ye gidemiyorum
faydasını çok gördüm
zaten şekersiz içebildiğim tek çay
kayısılı ve şeftalisini denedim
şeftalide çok güzel ama kayısı daha faydalı diye kaysılısını kullanıyrum
kokusu da çok hoş:KK3:

Form çayları çok iyi ama uzun süreli kullanımı bağırsak tembelliği yapıyor ve çayı bıraktıktan sonra içmediğiniz sürece şiş karınla gezmek zorunda kalıyorsunuz dikkatli kullanmakta fayda var.

lipton form plus limonlusundan aldım bende. Limon görünce dayanamıyorum hemen aldım ama sinemaki kafamı karıştırıyor cidden. Sinemaki sürekli alınması zararlı bir bitki. Gerçi ben günde bir paket olarak içeceğim. Ekstra demlemelik tarçın karabiber biberiye yeşilçay nane karanfil aldım. Bunların karışımından da günde bir fincan. Günde iki fincandan fazlası bana göre zararlı yeterli etkiyi de yapar zaten.

bende kullanıyorum 1 haftadan beri ama benim bağırsaklarımda acayip ağrı yapıyor ne zaman içimi boşaltırsam o zaman rahatlıyorum galiba bağırsaklarıma ağır geldi bugün son içişimdi kullanmayacağım birde kendi kendimi hasta etmeyeyim durup durduğum yerde demii....herkese etkisi bir olmuyor işte

Liptonun açaili çayını aldım..Herşeyi şekersiz içtiğim halde , şekersizliğe alıstım fakat ilk kez bir bitki çayını bu denli zevkle içiyorumm..

Zayıflama konusunu bilmiyorum ama ..Acaba açai çayı aktarda satılır mı ki?

bende açaili lipton form plus aldım. çok güzel kokuyo, tadı da hafif. normalde bende şekersiz içerim ama bu sefer 1 tane kesme şeker atma gereği duydum nedense. birde meyveli sakız gibi kokuyo çok hoş :KK1:

Son düzenleme:
X