Fondöteni az sürsem bile çok gibi görünüyor neden olabilir?

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar sureklı en ıyı fondotenlerı kullanıyorum.dior skin forever, estee vb.. her fondotenı denedım. AMA BİR SORUN VAR:gitme: .fondotenı surdukten bı sure sonra yuzumde cok fondoten varmıs gıbı duruyo.:gitme: ama çok surmuyorum. hergun daha az suruyorum ama yıne aynı..:gitme:. acaba cıldım fondotenı kusuyomu yoksa pul pul mu oluyo anlamıyorum :gitme:kafayı yıcem. nolur bana bı akıl verın çözüm bulun:Saruboceq: :Saruboceq:

teninden çok koyu bi ton kullanıyo olabilir misin? çok gibi duruyo derken?

¤ decemBer ¤;10914643 .!.:
teninden çok koyu bi ton kullanıyo olabilir misin? çok gibi duruyo derken?

ya işte nasıl durdgunu bende tarıf edemıyorum...yuzumde 1 kat daha duruyo...her gozenegımden fondoten parcaları fıskırıyo gıbı..... o kadar az suruyorumkı sıyah noktalarım bıle kapanmıyo

Son düzenleme:
anladım ben senin demek istediğini sanırım, estee falan kullanıyorum demişsin onları sürmeli ucu var ya ne ile yediriyosun cildine eğer elinle dağıtıyorsan ondan yapabilir bence, bi de cildin biraz yağlı ise hemen kaıp gibi durur, bence hafif nemli yumuşak bi süngerle sürmeye dene o zaman belki öyle yapmaz

bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bende pul pul olmasın dıye nemlendırıcı sruyodum makyajdan once

hele güneşe cıkınca varya yuzum ıgrenc gorunuyo.yuzumun her noktasından fondoten fıskırıyo

Son düzenleme:
aynı sorun bende de var
cildim yağlı olduğu için cok az sürsem bile bikac saat sonra fondotenin rengi koyulasıo cildim kötü bi hal alıyo ya:S
ben artık sadece pudra kullanıorum..

bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bende pul pul olmasın dıye nemlendırıcı sruyodum makyajdan once

hele güneşe cıkınca varya yuzum ıgrenc gorunuyo.yuzumun her noktasından fondoten fıskırıyo

nemlendiricini sürdükten en az 15 dk sonra fondotenini uygulaman lazım canım yoksa kusar cildin fondoteni, bir de yüzünde sivilce yoksa her gün peeling yap ki pütürlü bir görüntü olmasın sürünce, eğer cildim pütürsüz diyorsan dediğim gibi süngerle iyice yedire yedire sür fondotenini yerimseniben

cnm kesinlkle ya fondoteni sürmeden önce 5dk önce hatta krem sür yüzüne nemlendirici belliki cildin kuru ondan..yada baktn çare olmuyor kremle fondoteni karıstr sür..ben avonun kapatıcısını öneririmm bn hiçbr kapatıcıdan bukdr menmn kalmamıstım..dior oriflame goldn rose hepsini denedm ama avondan vazgecemem artık

bencede fondoten sürmeden önce bi nemlendirici falan sür yüzün yatıstıktan sonra fondoteni uygula yerimseniben

olmuyorsa fondoten seklini değiştir sıvı kullanıyorsan pata yada köpük dene
yada tam tersi
yerimseniben

Son düzenleme:
yine çare değil

tatlım eğer cildinde aşırı derecede kapatman gereken kusur yoksa renkli nemlendirici dene istersen onlar daha hafif bir yapıda mesela bende fonfoten sürdüğümde tuhaf duruyor yüzümde pudra ve fondoten kullanamıyorum zaten nedense cildiim atıyo bi süre sonra ben burdaki tavsieler üzerine body shoptan renk. nemlendirici aldım memnunum zemuszemus

renkli nemlendirici nasıl oluyor?

renkli nemlendirici nasıl oluyor?

tatlım normal bildiğin nemlendirici ama sürünce hafif renk veriyor fondoten kadar yoğun ve kapatıcılığı yok ama mesela yüzüm bembeyaz durmasın hafif bi renk gelsin dersen tercih edebilirsin.. ben body shop un kini aldım çok memnunum zemuszemus

canım muhtemelen cildin kurudur ve fondotenin rengi cildine açık geliyordur.. bir ton koyu dene bir de fondotenden hemen önce nemlendirici kullan.ya da fondoten için makyaj bazları satılıyor onlar kesin çözüm dene drim

Canım tam analamdım siyah noktaların olduğunda göre cildin kuru değil sanırım karma cildin var?

ben şöyle yapıyorum önce peeling etkili bir yüz yıkama jeli kullanıyorum, sonra cildimi nemlendiriyorum...10-15 dak sonra fondoten fırçası ile (elllerle veya süngerle sürmekten çok daha başarılı bir yöntem) cilt tonuma uygun bir fondoteni iyice cildime yediriyorum....son olarak pudra fırçası ile pudra sürüyorum....

Belki de kullandığın fondoten cilt yapına / cilt tonuna uygun değildir....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…