Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Fondoten,pudra önerisi beyaz ten

Ozge19o3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2011
662
13
Kızlar beyaz tenliyim daha önce maxfactor lasting performance 100 fair kullanıyodum tam uyumluydu tenime bide 101 uyumluymuş galiba ama 100 denk gelmişti bana ama bide ötekilerden denemek istiyorum Max Factor Colour Adapt , Max Factor Mf Second Skin ve MaybellineAffinitone Foundation bunlardanda almak istiyorum ama hangi numaraları beyaz ten için uygun.. belirttiğim 100 numara fair tonlarını falan kullandığım numarayıda göze alarak kullananlardan yardım istiyorum pudra da olur bu fondotenlerden de lütfen yardımm :26: hadi kızlar bekliyorum cevapları

Son düzenleme:
ben color adapt 50 porcelain denemiştim gayet beyaz hos duruyordu aklımda yani almayı düsünelirim
onun dısındakileri denemedim ama suan estee lauder kullanıyorum 12 desert beige de uygun beyaz tenliler için

maybelline i hafif diye duymuştum çok şükür sorunlu bi cilde sahip değilim beyaz tenliyim normal bi cilt tipim var yağlı falan değil denemek istiyorum ama hangi numarası uyar o konuda kararsızım burda kozmetikçide yok gidip deniyim =)

ben de beyaz tenliyim o maybillene fondöteni kullandım, şimdi baktım numarası 03 lıght sandbeige :)

rica ederim canım, kalktım baktım senin için numarasına :)

bu benim kullandığım ilk fondötendi, güzel bir fondöten aslında, rengi uyumlu oluyor, ama bende pul pul görünüm yapmıştı biraz. tabi o zamanlar elimle sürüyordum fondöteni, belki ondandır. şimdi sünger kullanıyorum başka fondötenle, daha güzel oluyor.. eğer benzer fiyatlı başka ürün düşünürsen, flormar perfect covarege fondöteni öneririm. 18 lira. yeni aldım gayet güzel, akışkan. bloglarda da övülen bir fondöten. ben de o yüzden alıp denedim. güneş koruma faktörlü. bende mac fondöten de var ama parlama yaptığı için kullanamıyorum, yani illa çok pahalı şeylere de gerek yok, flormar fondöten kullanmam diyordum ama beni şaşırttı

bende birkaç gün evvel flormarın o fondötenini aldım. biraz sivilce izlerim falan vardı yüzümde çabk kızarırdı ama çokk sevdim bitince tekrar alıcam özellikle m.a.c in fırçasıyla harika sonuç verio

evet ben de çok beğendim gayet güzel, ben süngerle sürüyorum ama fırçayı da çok merak ediyorum. fırçayla da homojen dağılıyor mu ya, sürmesi kolay mı? senin fırçan şu mac 187 mi :)

Kızlar ya hala karar tam çıkmadı sorunlu bi cildim yok günlük normal kullanabileceğim doğal duran kapatıcı özelliği de brz olsun düzgün bişey arıyorum napıcam ya =( flormar pretty pudra almıştım memnun kaldımmı evet ama cildimi kuruttu yağlı ciltler için uygun heralde cildim yağlı değil benimm pffff yaa:26:

tşk ederim cnm internet üzerinden sipariş verebileceğim ürünler aradığımıda belirteyim çünkü etrafımda kozmetikçi yok netten yapıyorum siparişlerimi bazen görüyorum yolda milletin yüzü pürüzsüz gbi hemde doğal bnde istiyorum :) bide max factor lasting performance kullandım demiştim onunda altına ben nemlendirici uyguluyorum üzerinde fondoten sürüyodum parlıyodu sanki yanlış mı yaptım yoksa o fondotenin yapısı mı öyle kullanan vardır belkim

Son düzenleme:

cildin yağlıdır belki. fondoten de yaglı olabilir. cilt tipine uymayabilir.
aslında bu tip ürünlerde dogru ürünü secmek o kadar zor ki en açık tonunu alıyoruz ama o en açık tonun bile farklı tonları var cildin alttonlarına göre.
istersen bir de fondotenin üzerine hafif sabitleyici pudra geç özellikle parlayan kısımlara.

dediğim fondoten aslında çok güzel bi ürün. ben de kullandım beyaz tenliyim çok. ve ciltle inanılmaz bütünleşiyor renk farkı filan olmuyor. nar özlü cildi besliyor filan. ben aslında double wear almak için gitmiştim. ama boynerdeki kadın daha çok gençsin hiç gerek yok cildini o kadar kapatmaya yazık etme kendine, zaten çok sorunlu bir cildin de yok filan dedi. bunu aldım. aslında sorunlu cildimiz yok pek de.. biz mi komplex yapıyoruz nedir bilemedim ya

doğru söylüyosun cnm tşk ederimm yardımcı olduğun için o dedğini ben hangi siteden alabilirim mesela onda bi fikrin varmı peki

doğru söylüyosun cnm tşk ederimm yardımcı olduğun için o dedğini ben hangi siteden alabilirim mesela onda bi fikrin varmı peki

eskiden strawberry vardı ama o sitede gümrük yüzünden durduruldu türkiyeye gönderim kozmetikcim' e bi bak istersen belki vardır.

eskiden strawberry vardı ama o sitede gümrük yüzünden durduruldu türkiyeye gönderim kozmetikcim' e bi bak istersen belki vardır.

orda yok başka marka bakıcaz mecburen maybelline düşünüyodum işte günlük zaten kullanıyorum ağır bişeye gerek yok ama ondada renk konusunda fikrim yok bide max factor color adapt olabilir yada bşka varsa bilmiyorum

kızlar en sağdaki beyaz ten hangi numara oluyo 14 olur mu sizce lütfen yardım alıyım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…