Folattro Folik Asit kullananlar?

queenish

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2010
24
20
Herkese iyi akşamlar. Bugün yeni paketini açtığım Folattro Folik Asit tabletlerinin içlerinde sarımsı-turuncumsu renklerde değişiklikler olduğunu fark ettim. Homojen bir beyazlık yok yani. Son kullanma tarihine de bir yıldan uzun bir süre var. Acaba şu an kullanıp aynı durumu gözlemleyen varsa beni aydınlatabilir misiniz?

Bende şeyi merak ediyorum folik asitin mideye yan etkisi oluyor mu ya ağrı bulantı tetikleme gibi dr a soramadım bi hafta daha beklicem:/

Ben folattro kullandım rengi düz beyazdı. İlaçta bi sıkıntı olabilir bence kullanmayın. Aldığınız eczaneye götürseniz değiştirirler mi acaba?

Herkese iyi akşamlar. Bugün yeni paketini açtığım Folattro Folik Asit tabletlerinin içlerinde sarımsı-turuncumsu renklerde değişiklikler olduğunu fark ettim. Homojen bir beyazlık yok yani. Son kullanma tarihine de bir yıldan uzun bir süre var. Acaba şu an kullanıp aynı durumu gözlemleyen varsa beni aydınlatabilir misiniz?
Merhaba ben de şimdi fark ettim ilacım sizin dediğiniz gibi acaba eczacınıza danıştınız mı ne dedi

Evet götürmüştük oradaki diğer paketlere baktığında da aynı olduğunu görmüşler ve bir anormallik yok demişler. Ben o şekilde kullanmıştım.

X