Flörtün başka kızlarla takipleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

bu takipler yeni mi? yani senle konuştuğu süre zarfında da sürekli bunları takibe almaya devam etti mi?
yoksa senden önce olan bir liste mi?

muhtemelen sen artık "flört" durumunu ciddiye alan 10 kişiden birisin dünya üzerinde.
flört dönemi tanıma dönemidir, ilişki başlamadığı sürece kimsenin kimseye bi bağlılığı yok, sadakat borcu da yok
çünkü kendin diyorsun, sorsam sana ne der yani onu sorcak pozisyonda değilsiniz henüz. o da soramaz sen de soramazsın
siz şu anda birbirinizin ilişkiye uygun olup olmadığını anlama dönemindesiniz
ben flört ederken böyle durumları önemsemiyorum, kendim de yapıyorum çünkü
şu da var gerçekten ilişkiye başlamak isteyen insan öyle az falan konuşmuyor, sündürmüyor uzatmıyor
o ilişki başlıyor yani.
flört dönemi tanıma dönemidir, bakarsın, sana uygunsa başlarsın, eğer bu konuda kararsızsan başka adaylar da varsa onları da değerlendirirsin
eğer hiç uygun değilse kesersin zaten o kişiyle konuşmayı.

Haklısınız. İstikrarlı sohbet olmaması da beni işkillendiriyor açıkçası
bu çok önemli bi konu ama %100 güvenilir bişey de değil açıkçası
bana göre en azından
çünkü ben zamanında, beni günde 10 kere arayan, devamlı görüşmek isteyen, gayet de kendini bana kaptırdığını düşündüğüm sevgilim tarafından aldatıldım
hatta diğer kızla ilişkisi benimle tanıştığında zaten varmış, öyle bi durum yani
hiç çaktırmadı , hiç belli etmedi
sonra itiraflar geldi tabi. meğer eski sevgililerini de hep aldatmış pislik
hala da peşimdedir bu arada, hala yazar eder. en son bayramda yazdı ruh hastası

bu takipler yeni mi? yani senle konuştuğu süre zarfında da sürekli bunları takibe almaya devam etti mi?
yoksa senden önce olan bir liste mi?

muhtemelen sen artık "flört" durumunu ciddiye alan 10 kişiden birisin dünya üzerinde.
flört dönemi tanıma dönemidir, ilişki başlamadığı sürece kimsenin kimseye bi bağlılığı yok, sadakat borcu da yok
çünkü kendin diyorsun, sorsam sana ne der yani onu sorcak pozisyonda değilsiniz henüz. o da soramaz sen de soramazsın
siz şu anda birbirinizin ilişkiye uygun olup olmadığını anlama dönemindesiniz
ben flört ederken böyle durumları önemsemiyorum, kendim de yapıyorum çünkü
şu da var gerçekten ilişkiye başlamak isteyen insan öyle az falan konuşmuyor, sündürmüyor uzatmıyor
o ilişki başlıyor yani.
flört dönemi tanıma dönemidir, bakarsın, sana uygunsa başlarsın, eğer bu konuda kararsızsan başka adaylar da varsa onları da değerlendirirsin
eğer hiç uygun değilse kesersin zaten o kişiyle konuşmayı.
Yeni olanlar da var eskiler de var. Sanırsam öyleyim ya ciddiye alıyorum sorun bende demek ki. Ya takılmalık tutuyor herhalde beni çünkü dediğiniz gibi ilişkiye başlama niyetini belli etse de çok az konuşuyoruz. Ya da aktif olduğunu anlasam da mesajlarıma daha geç dönüyor. Çok heves kırıcı bi durum. En iyisi konuşmayı kesmek olacak

bu çok önemli bi konu ama %100 güvenilir bişey de değil açıkçası
bana göre en azından
çünkü ben zamanında, beni günde 10 kere arayan, devamlı görüşmek isteyen, gayet de kendini bana kaptırdığını düşündüğüm sevgilim tarafından aldatıldım
hatta diğer kızla ilişkisi benimle tanıştığında zaten varmış, öyle bi durum yani
hiç çaktırmadı , hiç belli etmedi
sonra itiraflar geldi tabi. meğer eski sevgililerini de hep aldatmış pislik
hala da peşimdedir bu arada, hala yazar eder. en son bayramda yazdı ruh hastası
Ay allahın cezası erkekler. Sürünsün köpek. Çok sık boğaz edilmeyi ben de sevmem ama en azından bi tıkcık daha fazla görüşebiliriz diye düşünüyordum

Selam kızlar. Şimdi şöyle ki benim bi flörtüm var. Birkaç kere buluştuk ama hani ciddi bir adım atmadık. Zaten çok az konuşuyoruz, neden bilmiyorum saatlerimiz uyuşmuyor. Fakat benimle çıkmak istediğini çok belli ediyor. Sorun da şurda başlıyor bu çocuğun takipçi listesinin yarısı kız neredeyse. Ünlü kızlar da değil. Kişisel hesaplar. Ben de şüpheleniyorum benimle konuşan onlarla niye konuşmasın? Arayışta gibi. Bu yüzden çok kısa geçiştirici cevaplar yazıyorum aşık olup bağlanmamak için. Ben biriyle flört ederken başkasıyla konuşmaya bile rahatsız oluyorum erkekler nasıl bu kadar rahat :'( gidip söyleyemem de niye kızları takip ediyorsun diye çünkü sevgilim değil, sanane der geçer. Siz olsanız naparsınız şans verir misiniz yoksa yol mu verirsiniz?
Aynen dediğin gibi seninle konuşan onlarla da konusuyordur. Kim cevap verirse artık.

Selam kızlar. Şimdi şöyle ki benim bi flörtüm var. Birkaç kere buluştuk ama hani ciddi bir adım atmadık. Zaten çok az konuşuyoruz, neden bilmiyorum saatlerimiz uyuşmuyor. Fakat benimle çıkmak istediğini çok belli ediyor. Sorun da şurda başlıyor bu çocuğun takipçi listesinin yarısı kız neredeyse. Ünlü kızlar da değil. Kişisel hesaplar. Ben de şüpheleniyorum benimle konuşan onlarla niye konuşmasın? Arayışta gibi. Bu yüzden çok kısa geçiştirici cevaplar yazıyorum aşık olup bağlanmamak için. Ben biriyle flört ederken başkasıyla konuşmaya bile rahatsız oluyorum erkekler nasıl bu kadar rahat :'( gidip söyleyemem de niye kızları takip ediyorsun diye çünkü sevgilim değil, sanane der geçer. Siz olsanız naparsınız şans verir misiniz yoksa yol mu verirsiniz?
Alışmadık g.tde don durmaz derler. Bu adamın sadık bir sevgili/eş/partner olacağına emin misin? Ha ben genişim benle takılsın kimle ne yapıyorsa yapsın diyorsan o ayrı..
Adam seni aldatır üzerim demeyeceğine göre gözlemlere göre karar vermen lazım.

Flört de yeni çıktı ha. Allahtan bizim zamanımızda yoktu. Bizim zamanınızda birini tanımak istersen birini tanırdın. Şimdi hepsini birden tanıyorlar flört diye diye

Kız olur mu öyle şey, hemen adama bir at gözlüğü takın ki sağa sola bakamasın.

Tanımadığı kadınları takip ediyorsa direk uzak durun derim. iş/okul arkadaşları olabilir, takipleşebilir fakat onun dışındakiler gözü dışarıda biri olduğunun habercisidir.

X