Dudak Makyajı flormar supermatte lip gloss 302?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

TaSHbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
274
1
flormarın bu lip glossuna bayıldım ama merak ettiğim konu şu ki kokusu ve tadı nasıl?mide bulandırırmı?çünkü benim burnum ve tat almam(yada öyle bir şey) çok hassas ağır kokuları kaldıramıyorum midem bulanıyor ama bu renge bayıldım bu ürün hakkında düşüncelerinizi ve eğer koku ve tat yönünden istediğim gibi değilse aynı tonda lip gloss önerilerinizi bekliyorum.boşuna para vermek istemiyorum...şimdiden teşekürler. $flormar-supermatte-lipgloss-302.jpg

sanırım kimsenin bu konu hakkında bilgisi yok ya bunu alcam ya da flormar super shine lip gloss no 103 ama bana hangisi daha iyi gider bilemiyorum ve bu tür rujlarda hangi renk far kullanabileceğimi zaten eyeliner çekemiyorum gözkapaklarım küçük olduğu için beceremiyorum bir ara flormarın eyelineri vardı ama kullanamadığım için ne oldu bilmiyorum göz altlarımda baya morluk olduğu için makyajımda göz altı kapatıjısı fondeten pudra allık rimel göz pınarım için siyah kalem far ve ruj kullanıyorum kipriklerim dümdüz olduğu için kiprik makasıda kullanıyorum yani baya bir ürün kullanıyorum o dediğim lip glossunda resmini koyayım bu çok tatlı bir pembe 103 ve çok hoşuma gitti ama bana gidermi gerçekten hiç bilmiyorum lütfen yardım ederseniz beni çok ama çok mutlu edersiniz
$flormar super shine lip gloss no 103.jpg

sanırım kimsenin bu konu hakkında bilgisi yok ya bunu alcam ya da flormar super shine lip gloss no 103 ama bana hangisi daha iyi gider bilemiyorum ve bu tür rujlarda hangi renk far kullanabileceğimi zaten eyeliner çekemiyorum gözkapaklarım küçük olduğu için beceremiyorum bir ara flormarın eyelineri vardı ama kullanamadığım için ne oldu bilmiyorum göz altlarımda baya morluk olduğu için makyajımda göz altı kapatıjısı fondeten pudra allık rimel göz pınarım için siyah kalem far ve ruj kullanıyorum kipriklerim dümdüz olduğu için kiprik makasıda kullanıyorum yani baya bir ürün kullanıyorum o dediğim lip glossunda resmini koyayım bu çok tatlı bir pembe 103 ve çok hoşuma gitti ama bana gidermi gerçekten hiç bilmiyorum lütfen yardım ederseniz beni çok ama çok mutlu edersiniz
Eki Görüntüle 332519

cnm bence alttakı esmerlere daha guzel gıder ya da bugday tenlılere usttekı beyaz tenlılere ıyı gıder rujunu usttekı gıbı secersen goz makyajını hafıfı yap derım alttakı gıbı bı ruj alırsan da goz makyajına agırlık ver derım secım senın cnm

ya valla ben ten rengimi tam olarak bilmiyorum cnm ya herkes beyaz tenlisin diyor ama aileden olanlar bugdaysın diyorlar bu arada çillerim var saçımıda boyattığım için bana hangi renkler yakışır bilemiyorum albüme foto koydum isterseniz bakın öneride bulunursanız sevinirim

Son düzenleme:
ya valla ben ten rengimi tam olarak bilmiyorum cnm ya herkes beyaz tenlisin diyor ama aileden olanlar bugdaysın diyorlar bu arada çillerim var saçımıda boyattığım için bana hangi renkler yakışır bilemiyorum albüme foto koydum isterseniz bakın öneride bulunursanız sevinirim

baktım cnm bugay tenlı olmadıgın kesın bence kesınlıkle beyzsın ruj olarak sana pembe tonları cok hoz olur ben de beyaz tenlıyım kırmızı ve pembe kulllnaırım bı de gul kurusu rengınde rujumu cok severım ama abartmadım kullnırım dudaklarıma dokundururum elımle yedırırım bırazcık bı de kalem durerım ustune tamam sende ole renklerı tercıh et bence bı de benım dudaklarım kendı pembe tonunda senınkı de ole sanırım beyazlarda ole oluyo genelde dudak rengınde yanı cok cok acık pembe tonunda da kalemın ve parlatıcım var onu da cok severım benım ust dudaklar ınce oldugu ıcın kalemm kullnırım ama senın kullanmana gerek yok cnm dedıgım gıbı gül kurusu cırtlak olmayan kırmızı cok cok acık pembe bu rujları tercıh et derım ben sana kısacası
ha bu arada cıllerım var dıyosun ya sana bakır sac rengını cok hos olur cunku genelde cıllı bayanlara bakır yakısır

çok saol cnm peki bu rujlardan hangisi bana daha çok yakışır tatlım?birde önerebileceğin dudak ve göz ürünün varmı bitanem? :))

çok saol cnm peki bu rujlardan hangisi bana daha çok yakışır tatlım?birde önerebileceğin dudak ve göz ürünün varmı bitanem? :))

cnm ben dudak kalemı olarak flormar onerırım sana cok guzel bı de ekledıgın fotolardan pembe cok hos olur sende goz urunu olarak da punto dıye bı goz kalemı almıstım ama bı marketten almıstım tesaduf ıste fırcesı tırnak makası kalemı susu busu falan bı makyaj cantasının ıcıne koymuslar kampanyalı urun olarak onu almıstım hepsı de puntonun urunuydu hatta satan kız kalemı cok guzledır demıstı ınanmamıstım ama cok 10 tlydı hepsı cok cok ucuzdu ondan alım denıyım dedım harıka bı kalem cıdden sımsıyah yapıyo ben bıtırmek ıstemıyorum resmen cok nadır kullnıyorum cunku ankarada oturmama ragmen her yerde yok :26: hatta burda bı paylasımda da bulunmustum punto urunlerını kullalanız var mı dıye kımse de bılmıyo ama bulursan harıka bı kalem kacırma al derım ruj hakkında da golden rose un lıp gloss ları guzel gecenlerde kampanyalı 5 tl ye almıstım cok guzel dedıgım gıbı acık bı pembeydı ama pek kalıcı degıl malesef :KK43: su ankı rujlarım kalıcı degıl pek canım bıtmelrını beklıyorum bende :) ara sıra lavaboya gıdıp tazelıyorum ole :) go z urunu olarak yıne flormarı onerebılırım ben kullanmadım almadım ama alıcam cogu ınsan memnun

cnm ben dudak kalemı olarak flormar onerırım sana cok guzel bı de ekledıgın fotolardan pembe cok hos olur sende goz urunu olarak da punto dıye bı goz kalemı almıstım ama bı marketten almıstım tesaduf ıste fırcesı tırnak makası kalemı susu busu falan bı makyaj cantasının ıcıne koymuslar kampanyalı urun olarak onu almıstım hepsı de puntonun urunuydu hatta satan kız kalemı cok guzledır demıstı ınanmamıstım ama cok 10 tlydı hepsı cok cok ucuzdu ondan alım denıyım dedım harıka bı kalem cıdden sımsıyah yapıyo ben bıtırmek ıstemıyorum resmen cok nadır kullnıyorum cunku ankarada oturmama ragmen her yerde yok :26: hatta burda bı paylasımda da bulunmustum punto urunlerını kullalanız var mı dıye kımse de bılmıyo ama bulursan harıka bı kalem kacırma al derım ruj hakkında da golden rose un lıp gloss ları guzel gecenlerde kampanyalı 5 tl ye almıstım cok guzel dedıgım gıbı acık bı pembeydı ama pek kalıcı degıl malesef :KK43: su ankı rujlarım kalıcı degıl pek canım bıtmelrını beklıyorum bende :) ara sıra lavaboya gıdıp tazelıyorum ole :) go z urunu olarak yıne flormarı onerebılırım ben kullanmadım almadım ama alıcam cogu ınsan memnun

ankarada olduğum halde puntoyu bende duymadım cnm :)
geçen kozmetik alışverişi yaptım deneme olarak golden rose paletini verdiler kızmızısını denedim o kadar silmeme ragmen 1 gün boyunca dudağımdan çıkaramadım :S
saçım siyahken koyu kırmızı ruju çok yakıştırırlardı ama saçımı boyattığımdan beri yakıştıramıyorum cnm ya :S
valla sen iyi almışsın :)) kalem olarak avonun siyah kalemini kullanıyorum cnm ama çabuk ekıyor benim gözümden göz pınarıma sürüyorum 1 saat olmadan yok oluyor hiç sürmemişim gibi :s aslında eyeliner ihtiyacımda var ama dediğim gibi göz kapaklarım küçük ince uçlu olması gerekiyormuş.eyeliner ve dipliner arasındaki fark ne acaba?ben bir yere sordum ikiside aynı sadece dipliner daha ince olur dediler ama güvenemediğim için almadım.gözlerin koyu kahverengi ... internette okuduğuma göre kahverengi tonları gidermiş.flormarın farlarıda iyi oluyormu cnm ya?biraz fazla soru sordum özür dilerim ama...
çok saol bitanem ya

bende baktım şimdi fotoyaaa canım bugday tenlisin kahvrengi gözlüsünc şaçında altın rengine boyalı galibaaaa benim önercem makyaj

gözxlerine eyliner kulancaksan kahvrengi olanı şeçmen rimele desteklemen alıkk tarocota alıkk yanii tüm tonları içinde barındıran bir ürün olabilirrr ruj ilk üsteki ten rengine yakın bir ruj nude gibi öbürüde çok cırtlak koyu esmere gider bence gül kurusu kiremit nar çiçegi renklerini denemelisin:KK12:

ankarada olduğum halde puntoyu bende duymadım cnm :)
geçen kozmetik alışverişi yaptım deneme olarak golden rose paletini verdiler kızmızısını denedim o kadar silmeme ragmen 1 gün boyunca dudağımdan çıkaramadım :S
saçım siyahken koyu kırmızı ruju çok yakıştırırlardı ama saçımı boyattığımdan beri yakıştıramıyorum cnm ya :S
valla sen iyi almışsın :)) kalem olarak avonun siyah kalemini kullanıyorum cnm ama çabuk ekıyor benim gözümden göz pınarıma sürüyorum 1 saat olmadan yok oluyor hiç sürmemişim gibi :s aslında eyeliner ihtiyacımda var ama dediğim gibi göz kapaklarım küçük ince uçlu olması gerekiyormuş.eyeliner ve dipliner arasındaki fark ne acaba?ben bir yere sordum ikiside aynı sadece dipliner daha ince olur dediler ama güvenemediğim için almadım.gözlerin koyu kahverengi ... internette okuduğuma göre kahverengi tonları gidermiş.flormarın farlarıda iyi oluyormu cnm ya?biraz fazla soru sordum özür dilerim ama...
çok saol bitanem ya

onemlı degıl cnm benım :) aslında ıyı sordun far olayını daha yenı gecenlerde kahve tonunda bı far aldım flormarın bak bu ıste
$DSCN1561-1[1].jpg
ama benım nıyetım kaslarıma surmektı :) kadın bu farı cogu bayanların kaslrınsa kullnadıklarını solemıstı ama benım de seınıkı gıbı sarı olmasa da sarıya yakın bı renge boyatmıstım odenerken hosuma gıttı ama evde hosuma gıtmedı bu arada satıcı kadın kaslarıma surdukten sonra eve geldım annemle o kadar gezmeme ragmen hala kalıcılıgını korumustu :) ankarada kızılayda metro altında bı kozmetıkcı var bıraz genıs bılırsın belkı oraya bı gıt bak sor derım
dıplıner gecen bende sordum aynen senın ıstedıgın gıbı ınce uclu ıstıyorum bende dıplıner kleım gıbı evet ama kecelı kalem gıbı eylıner fırca seklınde cnm bende burdan ogrenmıstım hatta bı arakadas pastelınkını kulln ucu hem sert cok kolay suruluyo demıstı ben de eyelıner cekemeyenlerdenım de :) ben alıcam cnm ınsallah bı gun pastelınkını aklımda yanı gecen sordum ama bulamadım pastelı bı gun kızılaya gıdıp sorucam yıne alır kullnırsam haber ederım :)
bu arada cnm vala flormarın kalemı golden rose un lıp glossuna gore daha kalıcı geldı bana bılemedım benımkı parlatıcıydı ama ıkı saate ucup gıdıyo benden :KK43: ben mat rujları daha cok sevıyorum ama daha kalıcı oluyo cıdden
avonun hıc bı urunun sevmıyorum bu arada cnm ben goz kalemı var bende ama sevdıgım degıl ısraf olmasın dıye kullanıyorum kat kat surunce bellı oluyo ve de 2 3 saat sonra dedıgın gıbı akıp gıdıyo grı bı renk oluyo cok sınır bozucu :KK43: ama punto harıka ya keske bulabılsen bulursam hjaber ederım cnm :) bı de gozlerını usutune sur bence kalemı uclarına dogru kalın bı sekılde ole daha kalıcı oluyo ben artık alt tarafına hıc kalem surmuyorum

şimdi biriniz beyaz tenlisin dediniz biriniz ise buğday tenlisin birbirinizden çok farlı şeyler söylediniz ama benim kafam karıştı :S

fondoten ve pudrada en açık rengin bir ton koyusu oluyor bana ama bilmiyorum canım saol :))

cnm o zaman bugday tenlısın cynku ben beyaz tenlıyım fondotenın en acık rengı oluyo bana ama resımde beyaz tenlı gıbı geldın bana ya kusura bakma :KK43:( ama ben yıne de pembe ruj dıyorum :KK1:

ee tamamm iştee kendinde söylüyosun bugdaysın iştee:KK53:

ne bileyim kız bütün arkadaşlar beyaz tenlisin diyor bir arkadaş buğday benim gibi olur senin tenin benden açık diyor şaşırdım bende napam :KK9:
çok saolun canlarım bnm ya :)))
peki şimdi kozmetik önerilerini alalım herkesin bana hangi ürünler güzel olur :))))

yalnız o üstte ki resimde ki supermatte lip glos değil sanırım flormar long wearing ruj serisi zannettim ben ama
altta ki resime gelince supershine glos 103 bunu biliyorum ve öyle bir pembe değil aslında o şeftalimsiyle pembe karışımı bir renk yani

Son düzenleme:
fondoten ve pudrada en açık rengin bir ton koyusu oluyor bana ama bilmiyorum canım saol :))

ne bileyim kız bütün arkadaşlar beyaz tenlisin diyor bir arkadaş buğday benim gibi olur senin tenin benden açık diyor şaşırdım bende napam :KK9:
peki şimdi kozmetik önerilerini alalım herkesin bana hangi ürünler güzel olur :))))

canım o arkdaşın bugdayın koyusudur sen açık bugdaysın yanii bugdayında renkleri varr daha koyusu zaten esmerr:))))

ben bugdy tene göre alıcajaklrrını söyleidm cnmm ..... ruj nar çiçegi kiremit diyorum

beyaza gore bıraz koyu bugdaya gore bıraz acıksan sen sarısın cnm :)) senın gıbı cıllı cıldı sarı olan ole barız sarıdan bahsetmıyorum tabı hanı anladın sen :) ole bı arkım vardı ıste aynı senın gıbı anladım cozdum sımdı senı :) bu arada yesıl ruj aldım bugun gul kurusu gıbı oldu benım dudakta ama normalde pembe bı renk ya harıka sıldım o kadar peceteyle cıkmadı :)))))) bunu onerebılırım cnm ustelık bılırsın sosyete pazarını ordan aldım ve de 3 tlyeeeeee :)))))))) kacırma derım :) bu arada ıcım gıttı desem yerıdır maybellıne kabı sarı olan rımelını almıstım 15e bugun pazarda bı gordum pembesı moru sarısı of offfffffffffff 5 tl dıyodu ya :KK43:((((((((((( ama cakması olabılır de ben yıne de alıcam pembesını :)

beyaza gore bıraz koyu bugdaya gore bıraz acıksan sen sarısın cnm :)) senın gıbı cıllı cıldı sarı olan ole barız sarıdan bahsetmıyorum tabı hanı anladın sen :) ole bı arkım vardı ıste aynı senın gıbı anladım cozdum sımdı senı :) bu arada yesıl ruj aldım bugun gul kurusu gıbı oldu benım dudakta ama normalde pembe bı renk ya harıka sıldım o kadar peceteyle cıkmadı :)))))) bunu onerebılırım cnm ustelık bılırsın sosyete pazarını ordan aldım ve de 3 tlyeeeeee :)))))))) kacırma derım :) bu arada ıcım gıttı desem yerıdır maybellıne kabı sarı olan rımelını almıstım 15e bugun pazarda bı gordum pembesı moru sarısı of offfffffffffff 5 tl dıyodu ya :KK43:((((((((((( ama cakması olabılır de ben yıne de alıcam pembesını :)

sıhıyadekiii perşembe sosyete pazarı dimi :)

X