Flormar göz makyajı temizleme losyonu

Amonra

Guru
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
13.349
317

bu sıralar en memnun kaldığım ürünlerden bi tanesi flormarın göz makyajı temizleme losyonu
şimdiye kadar farklı farklı markalar denedim ucuzu pahalısı
ama flormardan bu kadar memnun kalacağımı bilseydim daha önce alırdım
göz makyajını çok seviyorum hatta gündüz için ağır kaçabilecek derecede abarttığımda oluyo
bu yüzden akşamları göz makyajı temizlemek zaman zaman kabus oluyodu
ama bu ürün öyle değil
çift fazlı olduğu için önce çalkalamak sonrasında pamuğa bi damla damlatıp gözleri silmek yetiyo
suya dayanıklı maskaraların başarılı şekilde canına okuduğunu söyleyebilirim

bende bu ürünü kullanıoyorum ve çok memnunum. daha önce neutrogena kullanıyordum, ancak yağlı bi his bırakıyordu. flormarda böyle bişey yok, ve fiyatıda diğerinin yarısından daha ucuz :) rahatlıkla tavsiye edebilirim, yakmada yapmıyor gözde, yumuşak bişekilde temizliyor.

bence de harika ben de neutrogena kullanıyodum memnundum ama
en son aldığımın üzerinden geçen zamanda gelen zam epey şaşırttı beni
denemek için aldım ama çok memnunum

bu ürünü denemek için almıştım ama gözlerimi yaktığı için kullanamadım,öncesinde neutrogena kullanıyordum,gözlerim rahattı.Doğru neutrogena yağlı kalmıs hissettiriyor ama bunda da öyle oluyor.Migrosun kendi ithal ettiği bir marka vardı,jel göz temizleyicisi,onda hem yanma,acıma olmadı hem de daha ferah hissettim.diger markaların da tüm 2 fazlı temizleyicileri gözlerimi yaktı.baska markaları denemeye devam edeceğim :))

Flormar ürünlerinin hemen hemen hepsini kullanan biri olarak göz temizleme losyonundan memnun kalmanız beni çok mutlu etti.
sebebi profilimde gizli

bende aldım sonunda denemek için makyajı güzel çıkarıyor fakat çok yağlı kalmıyor gerçi yağlı olduğu için gözleri acıtmıyor kolay çıkarıyor ama sildikten sonra ılık suyla yıkayın yazıyor kullanma talimatında e yıkayınca da bütün yüzüm yağ oluyor. bu seferde sabunla yıkamak gerekiyor.ama ona rağmen yağı zor arındırıyorum. bu arada yüzümün her yerinde de sivilceler oluştu bu üründen kaynaklanıyor olabilir mi acaba?
ayrıca flormardan bu ürünü alırken bir de siyah noktalar için peeling almıştım. bu üründe sivilce yapmış olabilir o bakımdan emin değilim. dışı turuncu renkte bir peeling. bunu kullanan var mı acaba aranızda

çok yağlı kalmıyor yazmışım yanlışlıkla çok yağlı bırakıyor demek istemiştim. en büyük sorunda bu zaten ama fiyatına göre iyi bi temizleyici bence. aslında nivea ile flomar arasında kalmıştım. bi dahakine nivea yı deneyim en iyisi.

ben yağlı hissi yaşamıyorum
sildikten sonra pamuğun tersi kuru olan yerle tekrar silip
yüzümü yıkıyorum :26:

bende yağlı his sorunu yaşamıyorum :26:

hatta netroguena kullanırken çok sıkıntılıydı bu konu ama flormarda olmadı. üstelik ben kullandıktan sonra yıkamıyorum yüzümü çoğuzaman, temizleme sütüyle temizliyorum , tonikliyorum , ve en son kremliyorum okadar, sular akıyorsa yıkıyorum mutlaka hatta günlük peelingim var onu kullanıyorum ama diğer türlü suyu bidondan dökerek yıkamaya üşeniyorum napim:47
:

İnanılmaz yağlı bir tabaka bıraktı gözümün üstünde ayrıca çok hassas olmamasına rağmen gözlerimi de yaktı.Kendi adıma hiç memnun kalmadım ne yazık ki

bence de harika ben de neutrogena kullanıyodum memnundum ama
en son aldığımın üzerinden geçen zamanda gelen zam epey şaşırttı beni
denemek için aldım ama çok memnunum
ben flormar ve deborah uzmanlıgı yapıyordum hamıle kaldıgım ıcın bırakmak zorunda kaldım .ürünun ıcerısınde pantenol ve salatalık özü var göz altı sıskınlıgı ve nemlendırmesı de cok guzel bi üründur . sadece ıyıce calkalamak gerekıyor . calkalamassan ustundeki yagı gelır vıcık vıcık olursun cok da satılıyordu

ben de kullanıyorum ve memnunum gayet
iyice çalkaladıktan sonra yağ problemi de olmuyo bende
fiyatı da oldukça iyi..bitmek üzere benim yine aynısını alıcam

ben avonunkini kullanıyorum gerçekten güzel ve çok hafif bir formülü var hiç rahatsız etmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…