flagyl kullanan varmıııııı?

cagancuk

küçük aşkımla çok mutlym
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
1.343
2
40
kızlar oğlum ishaldi iki haftadır.dün kakası yeşil ve sümük gibi oldu.doktora gittik bugün flagyl diye bi ilaç verdi.prospektüsünü okudum ama bişey anlamadım.bu ilacı kullanan varmı aranızda?

o ilacı bilmiyorum ama benim kızım tam 2.5 ay o şekilde yaptı tuvaletini. kaç kere tahlil yaptırdık hiç bişey çıkmadı en sn mamaya bağladı doktor. cidden de öyleydi sanırım ben aptamil conformil kullanıyodum öyleydi şimdi aptamil 1 e geçtim düzeldi . belki mamadan olabilir seninki de bi doktora daha git istersen. çünkü bazı doktorlar gereksiz ilaç yazmayı seviyolar.

Genellikle bebeğinde amip çıkanlar bu ilacı kullanıyor. Gaita tahlili yaptıktan sonra mı verdi dr bu ilacı?

Biz kullanıyoruz arkadaşım çünkü oğlum doğduğundan beri yeşil ve sümüksü kaka yapıyordu ve ben doğduğundan beri bu şekilde olduğu için açıkçası tahlil yaptırma gereği duymamıştım ve annemin yoğun ısrarları neticesinde geçen hafta c.tesi gecesi yaptırdım ve amip çıktı bir hafta kullanacağız ve bugün 4.cü günümüz ve bugün ilk defa kakamız biraz kıvamlı yani normal bebeklerin kakaları gibi gelir gibi oldu tam geldi diyemiyorum çünkü henüz umarım tez günlerde düzelecek ve benim bebeğim bu zamana kadar heray 1,600 gram alıyordu ama buay 700 gram aldı ve ben bunu amipe bağlıyorum ve çok üzülüyorum neden daha önce tahlil yaptırmadım diye

bende büyük oğlum dizanteriyken kullandım onu 5.5 aylıktı sana tahlil yaptımı bunu verirken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…