Doğuma Hazırlık FL uzunluğu 2 hafta geriden gelenler?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

makulbiinsan

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2023
20
2
38
27 haftalık hamileyim, ultrason da herşey yolunda fakat bacak boyu 2 hafta geriden geliyor dedi doktor bu durumu yaşayıp normal doğum yapanlar var mı?

27 haftalık hamileyim, ultrason da herşey yolunda fakat bacak boyu 2 hafta geriden geliyor dedi doktor bu durumu yaşayıp normal doğum yapanlar var mı?
Merhaba. 16. Haftamda fl uzunluğu tam 2 hafta geriden geliyordu doktorum biraz korkutmuştu beni açıkcası. Bir sonraki kontrolümde haftasını yakalamıştı bacak boyu. 40+3 te normal doğumla doğurdum oğlumu. Şuan 5 yaşında boyu özellikle bacak boyu çok uzun😊 hiç endişe etmeyin Allahın izniyle bir sıkıntı çıkmayacaktır inşallah🙏🏼

Merhaba. 16. Haftamda fl uzunluğu tam 2 hafta geriden geliyordu doktorum biraz korkutmuştu beni açıkcası. Bir sonraki kontrolümde haftasını yakalamıştı bacak boyu. 40+3 te normal doğumla doğurdum oğlumu. Şuan 5 yaşında boyu özellikle bacak boyu çok uzun😊 hiç endişe etmeyin Allahın izniyle bir sıkıntı çıkmayacaktır inşallah🙏🏼
Teşekkür ederim içimi rahatlattınız

Kız bende 27+3 günlüğüm bugün. Salı günü 27+0 da şehir hastanesine gittim doktor iki hafta geriden geliyo dedi bildiğin oturdum ağladım ultrasondan çıkışta. Sonra beni perinatolojiye yolladı sonuçlarım aşağıdaki gibi. Benimkini kontrol eder misiniz acaba rica etsem delircem çünkü aşırı stresliyim :KK43:

885 g ± 131 g(1lb 15 oz) 25w5d Hadlock 11.3%

BDP: 64.98 mm Last 26w2d (24w0d-28w3d)Hadlock 16.6%

HC: 247.01 mm Last 26w6d (24w5d-28w6d)Hadlock17.9%

AC: 217.98 mm Last 26w2d (24w1d-28w3d)Hadlock 20.6%

FL:46.60 mm Last 25w4d (23w3d-27w4d)Hadlock 5.5%

Teşekkür ederim içimi rahatlattınız

Aşağıya yorum yazdım. Bende aynı şeyleri yaşıyorum hemen hemen. Değerleride ekledim benimkinede bakabilir misiniz rica etsem arkadaşlar :KK43:

X