Fiziki olarak değil ama kalben başkasına aşık eş den boşanmalımı

Ankara7689

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2017
5
-6
36
Merhaba Eşimin 7 yıl önce bi kadınla yazışmalarını yakaladım normal yazışmalardı ama eşim kahve içmek istedi kadın kabul etmedi çünkü oda evli 2 çocğu var daha sonra ben dayanamadm yakaladığımı söyledim baya zorlu bi süreçti eşim çok üzüldü pişman olduğunu hissettirdi tam o dönem 2. Çocğma hamile oldğmu öğrendik derken biz hayatımza devam ettk yıllardır başka yanlışını görmedim evcimendir 3 çocğmz var çocklarm babalarını çok sever oda düşkündür bana değer verir hiç birşeyi kısıtlamaz karışmaz geçen ay telefonunda arama geçmişinde o kadının hesabını arattğnı buldm tabi gene tartıştık sadece meraktan arattğını söyledi sanırm bu kadın bunda takıntı oldu ve daha doğrusu aşık oldu . Dün gece ciddi ciddi konştm ayrılmak istediğimi söyledm ama kesinlkle istemiyor ve sanki oda bu duruma çok pişman hallerinden hareketlerinden anlıyorm 3 çocğm var babalarına çok düşkünler ne yapacağımı bilmiyorum çok Çaresizim çok

Merhaba Eşimin 7 yıl önce bi kadınla yazışmalarını yakaladım normal yazışmalardı ama eşim kahve içmek istedi kadın kabul etmedi çünkü oda evli 2 çocğu var daha sonra ben dayanamadm yakaladığımı söyledim baya zorlu bi süreçti eşim çok üzüldü pişman olduğunu hissettirdi tam o dönem 2. Çocğma hamile oldğmu öğrendik derken biz hayatımza devam ettk yıllardır başka yanlışını görmedim evcimendir 3 çocğmz var çocklarm babalarını çok sever oda düşkündür bana değer verir hiç birşeyi kısıtlamaz karışmaz geçen ay telefonunda arama geçmişinde o kadının hesabını arattğnı buldm tabi gene tartıştık sadece meraktan arattğını söyledi sanırm bu kadın bunda takıntı oldu ve daha doğrusu aşık oldu . Dün gece ciddi ciddi konştm ayrılmak istediğimi söyledm ama kesinlkle istemiyor ve sanki oda bu duruma çok pişman hallerinden hareketlerinden anlıyorm 3 çocğm var babalarına çok düşkünler ne yapacağımı bilmiyorum çok Çaresizim çok

Kesin pişmandır. 😀 Bu olaydan patladığında hamileymişsiniz, sonra bir bebiş daha yapmışsınız. Muhtemelen 1 tane daha yapacaksınız. Adamın başkasına asılması durdurmuyor çünkü sizi.

Pişman mı değil mi çok önemi yok adam kafayı başka bir kadınla bozmuş yani. Boşanın diyemem bu durumu belli ki devam ettireceksiniz ama bu da aldatmaya girer sonuçta, temas yok demişsiniz de adam kadını kahveye çağırmış. Kadın reddettiği için temas yok. Yoksa eşiniz ohoo çoktan yelkenleri indirip harekete geçmiş

Guvemedigin adamdan 3. Çocuğu yapmışsın ilk ikisi güzel gunlerinizmis (Allah acısını yasatmasin) bosanmayacaksaniz kurcalamayin.

Kusura bakmayın adamı yakalamış zor süreç üstüne 2 çocuk yapmışsınız.Cocuguna düşkün adam yuvası huzuru bozulmasın diye o işlere girmez.Kendinizi kandırmayın.Adamı affedecekseniz iki de birde suyu bulandirip durmayin yok affetmem derseniz bosanin dile döküp eyleme geçmemek hep birşeyi bahane etmek oyalama ve top cevirme çabası karşı taraf anlarsa işiniz zor ..

Bende eski aşkımın profilini arattım.burada ki çoğu kadın aratmistir.simdi aldatmismi olduk.sizinki evli iken konuşmuş, sizi o kadın yüzünden üzmüş.tek sorun üzüldügunuz kadını tekrar aratmasi sadece.burada haberi olmayan eşinin telefonunu eline almayan çok kadının eşi birilerini aratmistir.bu aldatma isede bosanmaya sebeb degil bana göre

çok pişman hallerinden hareketlerinden anlıyorm
Bu kadar pişman olan biri aynı şeyleri tekrarlamaz. Dönüp dönüp çocuklarım babalarını çok seviyor demişsiniz, "ciddi" olarak ayrılmayı düşünmüyorsanız eşelemeyin. Fizikisi, duygusallısı yok bu işin. O zaman söyle düşünün adam size aşık değil, başkasına karşı duyuyor bu heyecanı, isteği? Ve de bu kadın evli. Burada biri yazsa kocam 2 çocuklu evli kadına aşık oldu diye siz nasıl cevap verirdiniz?

Bende eski aşkımın profilini arattım.burada ki çoğu kadın aratmistir.simdi aldatmismi olduk.sizinki evli iken konuşmuş, sizi o kadın yüzünden üzmüş.tek sorun üzüldügunuz kadını tekrar aratmasi sadece.burada haberi olmayan eşinin telefonunu eline almayan çok kadının eşi birilerini aratmistir.bu aldatma isede bosanmaya sebeb degil bana göre
Nasıl bir kafa yapısı bu?

Nasıl bir kafa yapısı bu?
Normal bi kafa yapisi.simdi burada hiç kimse yapmayacağı şeyi burada rol kesmesin.ilk konuştuğu zaman ayrılsa tamam ama birilerini arattigi için hiç kimse kocasini bosamaz
Sonra kalkıp burada ben öyle yaparimda böyle yaparimda demesin.

Normal bi kafa yapisi.simdi burada hiç kimse yapmayacağı şeyi burada rol kesmesin.ilk konuştuğu zaman ayrılsa tamam ama birilerini arattigi için hiç kimse kocasini bosamaz
Sonra kalkıp burada ben öyle yaparimda böyle yaparimda demesin.
Birilerini öylece aratmak normal yani? Eskiden hisleriniz olan insanları merak etmeyi normalleştirmeyin bence

X