fitoform çayı chia tohumu kullananlar varmi

chia tohumu aldım bende bugün hayırlısı bakalım. Yalnız tabikide bu sağlıklı beslenmeye bir adım. Sadece tohumla çayla kilo vermeyi beklemek yanlış olur. birde esila fantastik dörtlü yaz çayı önerdi onu almadım içeriğini bilmediğimden. Siz duydunuzmu

bu çay mucize.. ilk günden faydasını gördüm :halay:

Slm arkadaşlar. Chia tohumunu bende aldım. Yoğurtla. Karıştırıp yıyorum fazlasıyla. Tok tutuyor. Ama bunun yanı da cayı. Ve bi başka bişeyi daha varmış üçlü şetmiş bu kullanan var mı. Hedef 56 40 düşmek... . Şimdiden hepinize başarılar diliyorum. Allah yar e yardımcımız olsun. Önerilerinizi bekliyorum

Slm arkadaşlar. Chia tohumunu bende aldım. Yoğurtla. Karıştırıp yıyorum fazlasıyla. Tok tutuyor. Ama bunun yanı da cayı. Ve bi başka bişeyi daha varmış üçlü şetmiş bu kullanan var mı. Hedef 56 40 düşmek... . Şimdiden hepinize başarılar diliyorum. Allah yar e yardımcımız olsun. Önerilerinizi bekliyorum
nerden aldın canım, açık satılıyor mu ki chia, çayın kapsülü de var onu temin ettim gelcek

ewet acık satılıyor aktarlardan alabilirsin Ben ordan aldım İnternet'ten baksın ama çok pahalı diye. Aktardan. Aldım

tok tutuyorsa işime yarar inşallah

Evet Can'ım. Ama sabah ye bol bol su iç ve iyice araştır. Yemeklerde giriyor sen bi yine bak bi kuzum

bende chia kullanıyorum üç gün oldu evet çok tok tutuyor. Süte yada yoğurda katıyorum bana bir tatlı kaşığı yetiyor. Sadece sabah kahvaltıda kullanıyorum akşam 6ya kadar tok tutuyor. Sonrasında küçük bir porsiyon akşam yemeği yiyorum sonrasında acıkmıyorum. Ama yersende yiyosun fazlasını yani bazılarında mide bulantısı olmuş bende mide bulantısı olmadı. Aktardan aldım ben.

almak istiyorum yaa, çok heveslendim

Merhaba arkadaslar benim hacca giden bir akram veya yakinim olmadigi icin emin onunden misir carsisindan ithal gelen arabistandan gelmis orjinal fatma ana eli otu aldim faydasini gorurmuyum bilmiyorum inancim cok var suan hamile degilim ilerisi icin hazirlik icindeyim benim gbi almis ve faysasini goren varmi yada sizde faydasini gorurmuyum asiri kararsiz kaldim inancim cok var dualarini falan okunmasida gerekiyor bana yardimci olursaniz bilgi konusunda sevinirim

Merhaba arkadaslar benim hacca giden bir akram veya yakinim olmadigi icin emin onunden misir carsisindan ithal gelen arabistandan gelmis orjinal fatma ana eli otu aldim faydasini gorurmuyum bilmiyorum inancim cok var suan hamile degilim ilerisi icin hazirlik icindeyim benim gbi almis ve faysasini goren varmi yada sizde faydasini gorurmuyum asiri kararsiz kaldim inancim cok var dualarini falan okunmasida gerekiyor bana yardimci olursaniz bilgi konusunda sevinirim
bu otu neden aldınız? bu ot doğumun kolay geçmesi için kullanılır

bu otu neden aldınız? bu ot doğumun kolay geçmesi için kullanılır
Kolay dogum yapabilmek icin aldim ama hacdan gelen daha iyimis benimde cevremde yok giden bende arabistandan geleni aldim faydasi etkisi varmi benim gbi alan yada hacdan degilde misit carsisindan faydasini gormuslermi diye merak ediyorum

X