Fitil sonrası regl

afilito

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2023
41
5
28
Merhabalar, reglme 4-5 gün kala 3 gün mantar sebebi ile fitil kullandım. Fitili kullanmaya başladığım süre itibari ile az az peçeteye gelen kanamalarım oldu yaklaşık 5-6 gün kadar. Ama regl olmadım. 3 gün gecikti normalde hep düzenlidir. acaba fitil sonrası böyle şikayetler yaşayanınız var mı doktor randevum bayram sonrasında :KK43:

Merhaba sanırım siz de gebelik düşünüyorsunuz. Acaba yerleşme kanaması mı oldu sizin doktora gittiniz mi? Bi de Doktor size fitil kullanırken korunmanız gerektiğini söyledi mi? Ben de yumurtlama öncesi kullanıp bırakıcam da fitil kullanılan ay gebelik oluyor mu acaba

Merhaba sanırım siz de gebelik düşünüyorsunuz. Acaba yerleşme kanaması mı oldu sizin doktora gittiniz mi? Bi de Doktor size fitil kullanırken korunmanız gerektiğini söyledi mi? Ben de yumurtlama öncesi kullanıp bırakıcam da fitil kullanılan ay gebelik oluyor mu acaba
Gebelik düşünmüyorum, doktora çarşamba gideceğim ama ilacı yazarken korunun değil de fitil kullanırken ilişkiyi yasakladı doktor. Gebeliğe engel olacağını sanmam

Gebelik düşünmüyorum, doktora çarşamba gideceğim ama ilacı yazarken korunun değil de fitil kullanırken ilişkiyi yasakladı doktor. Gebeliğe engel olacağını sanmam
Merhaba benim de mantar sorunum var sağlık ocağı fitil verdi, beklenen adet günümdü olmamıştım ağrım belirtim yoktu gece koydum fitil sabah kanama gördüm ama adet gibi kırmızı her tuvalette peçeteye geliyo ama adet gibi değil yani miktar son günler gibi birde ağrılı olur ama hiç ağrım yok, acaba hamilelik mi fitilden mi

X