Fisher Price Akvaryum Salıncak

selam arkadaslar,

salıncak satılmadı ama ben ugrasmaktan yoruldum.

ilgileniyoruz diye mail adresi veren arkadaslar maillerime dönmediler :-(((

ben yine de son maillerini veren arkadaslara birkez daha mail atiyorum....

$fisher price salıncak.jpg $fisher price salıncak2.jpg

salıncağın kendi görüntüsü de buşekilde. kutulayıp kaldırdım aylar önce, tertemiz bekliyor..

Eki Görüntüle 416664 Eki Görüntüle 416663 Eki Görüntüle 416664 Eki Görüntüle 416663

Bu salıncağı bebeğimizin gaz sancılarının başlamasıyla satın almıştık, ilk 4 ay gece ve gündüz kızımı yarım saatliğine bile uyutmayan gaz sancılarına bu salıncak sayesinde çözüm bulduk. Sallanmak bebeğimi rahatlattı, kendi kendine sallanan salıncağında hafif muzikeşliğinde ya da bazen dalga/ rüzgar sesleri eşliğinde uzun uykular uyudu, ben ve eşimde biraz olsun nefes aldik.
Salıncak diğer salıncakların aksine hem öne arkaya hem de bir beşik gibi sağa sola sallanabiliyor, bebeklerin en sevdiği de bu 2. opsiyon zaten.
Ürünü 6 ay kadar kullandık. Hala garantisi devam ediyor ve bebek odamızdan hiç çıkmadı, tertemiz. En ufak bir hasarı, çiziği yok. Kutusuyla, belgeleriyle göndere
220 tl son fiyat

-Değişen ışıkları ve yüzen karakterleri ile su küresi.
- Doğumdan 9 kg'a kadar kullanılabilir.
- 4 adet peluş oyuncağı olan motorlu dönence.
- Sesi ayarlanabilen 8 farklı şarkı ve 3 akvaryum sesi.
- 6 farklı rahatlatıcı sallama hızı.
- Peluş baş desteği olan makinede yıkanabilen süper lüks koltuk kılıfı.
- 2 konumlu ayarlanabilen, yatabilen koltuk bebeğinizi rahat ettirir.
- Boncuk çubuklu, çıkabilen oyuncak tepsisi.
- Saklama ve taşıma kolaylığı için katlanabilir.
- Akvaryum beşiği bebeğin rahatlamasını ve gaz çıkarmasını kolaylaştıran sallanma hareketlerini yapar.
- Hem bir salıncağın ileri geri gitme hareketini hem de bir beşiğin sağa sola gitme hareketlerini yapmaktadır. Sallanma hızı 6 kademelidir.
- 4 adet "D" (LR20) alkaline büyük boy pille çalışır (kutuya dahil değildir)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

X